277 Shares 6519 views

Jak zawiązać chustę na głowie: od klasyki do egzotyki

Głowica może przekształcić dowolny obraz, ale zdolność do noszenia korek nie jest podana do każdej kobiety. A obecność takiego akcesorium w jednym egzemplarzu, tak przygnębiające. Po opanowaniu tej dziedzinie, takich jak wiązanie chustę na głowie, możliwe jest stale zaskakiwać otaczający oryginalność i niepowtarzalność. Należy rozumieć, że, po pierwsze, to akcesorium nie zawsze jest właściwe. Po drugie, materiał i kolor szalik lub szal muszą być w harmonii z kolorem skóry i oczu od jego właściciela. I po trzecie, podobna konstrukcja głowicy nie powinny przyciągać uwagę i mieszają się z wybranym stylem. Jest to logiczne pytanie: „ Jak zawiązać chustę na głowie, aby być tendencja?” Istnieją różne sposoby.


W stylu hollywoodzkich gwiazd filmowych

Szalik skoczył na głowę, końce pokrywają się z przodu i rzucony na ramiona. Ponadto, jeśli jest to pożądane – albo pozostają na łopatki lub stałe na szyjce. Prosty i elegancki rozwiązaniem dla mody.

Styl hippie

W tym przypadku, chusta utworzone w taśmie o szerokości 15 cm i jest owinięty wokół pasma z głowicy górnej, dolnej krawędzi najbliższej do brwi. Końce produktu mogą być ukryte lub pozostawić wydane. Podobna szalik zawiązany jako „bandana”, dają obraz bezczelności i buntu. Jest to najczęstsza metoda związania chustę na głowie młodzieży.

turecki turban

Taśma przechodzi pod szalik włosy nakłada się w czoło i zabezpieczone pod włosami. Ozdobić głowę w ten sposób i może korzystać z „LIC”. Tak jak wiązać chustę na głowie w ten sposób nie jest to bardzo trudne zadanie, konieczne jest, aby skorzystać z tej modnej recepcji.

African turban

Szal obejmowało całą głowę, a następnie przez zachodzące na siebie końce czoła, a następnie – w tylnej części szyi. Pozostałe końce najbardziej zakręcony i stałej węzła na szczycie. Jeśli wziąć chusteczkę, złożony trójkąt, nakrycie głowy od dołu do góry, w okolicy czoła, aby związać się węzłem małżeńskim, owinąć go, a górny róg produktu do naprawienia całej kompozycji łuk, masz lekką wersję turban w stylu afrykańskim.

orientalne motywy

Jak zawiązać chustę na głowę, jeśli nie ma doświadczenia? Na wschodzie. Szal owinięty całą głowę, związany węzeł szyjki pod włosami, a następnie tylna jest całkowicie umieszczone w chuście i zamocowane dodatkowe węzły. Ta technika będzie nieodparty, nawet jeśli czasami włosy bardzo brakuje.

Warto zauważyć, że chusta jest wszechstronnym akcesorium i można go używać zarówno zimą jak i latem. Ciepłe wełniane cienkie modele odpowiednie do chłodnej pogody, lnu i bawełny – ogrzewać ulice miasta. Jak zawiązać chustę na głowie – to zależy od kobiety. Obecność nawet jednej instancji w szatni stworzy niesamowitą ilość tajemniczych obrazów. I mężczyźni zastanawiają się kim jest ta piękna obca – uległe świętoszek lub dziki kot?