167 Shares 9343 views

Jak rzucić palenie i nie lepiej?

Palenia – to zły nawyk, wszyscy wiedzą o tym i nie zatrzymał ani okropności ewentualnego raka płuc, lub żółte zęby, no duszność lub szarej cery – nic! Przez to tak szybko przyzwyczaić się do tego, co myślisz, że całe życie i życia.


A potem coś się dzieje, a my zaczynamy myśleć, że to dobry pomysł, aby zakończyć – lub krewni powinni albo chorujemy z czymś, lub planują narodziny dziecka. Tak, nigdy nie wiesz co – najważniejsze, że ta chwila nadejdzie. Potem zaczniemy pytać znajomych, czytać w sieci – jak to jest – aby rzucić palenie na dobre?

I wszędzie mówią, że jest to akt, z dużej litery, że to wymaga siły woli i może rzucać, ale bardzo, bardzo trudne. Jak rzucić palenie i nie lepiej – kolejny temat do dyskusji, bo nikt nie chce być gruby, choć niepalący. A potem my sami tworzymy problem – byliśmy psychicznie przygotowany na porażkę – bo nie jesteśmy sami – „miliony ludzi nie może”, „jest to naprawdę trudne”, i tak dalej.

I ten mit – jeśli rzucić palenie – zawsze raspolneesh. Część z nich, oczywiście, nie jest mitem – bo gdy wrzucimy coś niż kiedykolwiek zajmował się w to miejsce, aby przyjść na coś innego. A często jest to drugi – jedzenie. Ale tu nie ma znaczenia, co wyrzucamy – palenia, picia, lub grając w tenisa – mamy zajęte nasz wolny czas. Tak więc odpowiedź na pytanie „Jak rzucić palenie i nie dostać lepsze” jest bardzo prosta – nie ma więcej niż to, co jedli podczas palenia.

Istnieje również opinia, że nikotyna hamuje uczucie głodu. W związku z powyższym, rzucić palenie, będziemy bardziej głodny. Musimy to zrozumieć i jeszcze raz – nie więcej niż palenie.

A w przypadku awarii tego nałogu kubki smakowe zaczną działać na pełnych obrotach, a jedzenie – zwykłej, znanej żywności, nabiera nowego smaku, który chcemy dużo więcej niż to, co my utonął tytoniu. Tak więc, zaczynamy mieć więcej – jak smaczne!

I notorycznie zwyczaj coś trzymać w dłoni lub w jamie ustnej – wcześniej był to papieros po rzuceniu zastąpiła Cukierki albo coś innego. Wymień konieczne, jeśli chcesz, tylko słodycze,

Z tych powodów, wiele z nich przybiera na wadze podczas rezygnując papierosy – około 3-4 kilogramów w ciągu 2-3 miesięcy. Jak rzucić palenie i nie wyjść z nadmiernego spożycia żywności – po prostu nie jeść dużo. I jeść prawo.

Pożądane jest, w małych porcjach, a nie przed telewizorem i stołem w kuchni lub jadalni. I, oczywiście, nie można siedzieć na sztywnej diety – tak zacząć wahadło, w którym ruch jest prawdopodobne, aby powrócić do papierosów – nie ma ograniczeń, życie rzekomo dla własnej przyjemności. Istnieje potrzeba wszystko, ale wiadomo – kiedy. Na przykład, jeśli chcesz zjeść ciastko – jeść, ale nie przed pójściem spać, a rano lub po południu. A na kolację, pozostawić sałatkę owocową lub gotowane na parze warzywa.

Nawiasem mówiąc, kiedy przyjdzie na myśl, aby zrezygnować z papierosów, jest całkiem możliwe, że będzie dalej – zmienić sposób życia, zaczynają unikać szkodliwych produktów, mogą być zapisywane na siłowni – to jesteśmy o wszelkich dodatkowych funtów nie pójdzie. Jak rzucić palenie i nie lepiej – pan powiedzieć nikomu.

Zajmij sobie niczego – czytać, oglądać filmy, surf, nauczyć się jeździć na rowerze, chodzić na wystawy lub do teatru. Najważniejsze – aby mieć w swoim nowym harmonogramem ma miejsca na przerwę dymu. Jeśli jednak zrozumieć, że wszystko, co myślał tylko o jedzenie i papierosy, a we śnie widzisz udko z kurczaka, to dlaczego nie kupić suplementy diety dla kontroli wagi. Nie tylko chińskie tabletki w Internecie.

Jak rzucić palenie i nie dostaję FAT – pytanie o tych, którzy nie chcą rzucić palenie, więc jest objęty tą mityczną powodu. Wszakże w rzeczywistości, nawet jeśli wpiszesz te kilka funtów, mogą być łatwo pozbyć.

Nawiasem mówiąc, to najpewniejsza droga do opuszczenia papierosa na dobre – aby zrozumieć, dlaczego to robisz. Ani Allen Carr, ani sąsiad, ani znany prezenter telewizyjny, a mianowicie ty. Całkowita uszkodzenie wiedzieć wszystko, ale mało kto rezygnuje z palenia, ponieważ lekarze powiedzieli, że powoduje raka. W przeciwnym razie, nikt nie pali, bo lekarze mówią o tym od dawna.