263 Shares 2202 views

Wielofunkcyjne Samsung SCX-4200 – idealne rozwiązanie dla podsystemu drukowania w środku grupy roboczej, a nie tylko

IFI Samsung SCX-4200 jest nastawiona głównie na użyciu w małej grupie roboczej lub małym biurze. Ale nie tylko dwie możliwości ogranicza się do stosowania jej zakresu. Jest to uniwersalne urządzenie, które łączy w jednym opakowaniu drukarki, kopiarki i skanera, zostaną omówione dalej.


Urządzenie nisza: pełna lista

Głównym segmentem rynku kopiowania, skanowania i drukowania technologii, której celem jest wielofunkcyjnego Samsung SCX-4200 – małe biur i małych grup roboczych. Podobnie jak w pierwszym i w drugim przypadku, liczba miejsc pracy z komputerami nie może przekraczać 15 jednostek. Innym możliwym zastosowaniem sferze uważane za uniwersalne rozwiązanie – średnich, a nawet dużych grup roboczych. Ale w tym przypadku urządzenie wielofunkcyjne jest w stanie tylko częściowo zaspokoić potrzeby tych organizacji w prasie. Również w ten sam sposób, to jest całkiem udany MFP można stosować w kopiowaniu lub ośrodka powielania.

Specyfikacja i dane techniczne prędkości

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne Samsung SCX-4200, z kolei, może pochwalić się zniesienia specyfikacjach technicznych. Dokumenty i przesyłania obrazów, w tym przypadku za pomocą technologii laserowej. Korzystanie z najnowszych tego urządzenia wielofunkcyjnego dostarcza dość wysoką wydajność i zapewnia rozwiązania budżetowego imponująca ilość stron do wydrukowania na miesiąc, która jest równa 10.000 jednostronnych stron. Rozdzielczość w pracy w trybie drukowania 600 x 600. Ponownie, aby wyświetlić więcej niż wystarczająco dużo tekstu.

Obrazy w niskiej jakości pozwala również na wyświetlanie. Ale tu jest jakość obrazu lub zdjęcia nawet w trybie monochromatycznym otrzymywać przemyślanej decyzji na pewno nie będzie działać. To wielofunkcyjne urządzenie może się pochwalić w trybie kopiarki, identycznej rozdzielczości i jakości. Podczas skanowania jest cyfrowa kopia dokumentu jest rozwiązaniem low-end w stanie dostarczyć 2400 x 600. Ponadto, obecność technologii cyfrowej interpolacji pozwala na uzyskanie obrazów o rozdzielczości 4800 x 4800.

Do ogrzania się dany produkt, po koniecznych 42 sekund. Następnie po zakończeniu pierwszej stronie będzie wydać kolejne 11 sekund. W przyszłości, zarówno w trybie kopiarki i urządzenia wielofunkcyjnego drukarka jest w stanie wydać 18 stron na minutę w całym.

interfejsy

Różne zestawy metod połączenia może pochwalić drukarek produkowanych pod tą marką. Wielofunkcyjne Samsung SCX-4200 w tym względzie nie jest gorsza od swoich młodszych braci i wyposażony jest w dwóch ważnych przewodowych interfejsów. RJ-45. Kluczem w tym przypadku jest to standardowy port RJ-45. Aby łączy zaciskane, skrętka, a w tym przypadku urządzenia wielofunkcyjne podłączone bezpośrednio do gniazda sieci komputerowej. W tym przypadku, do drukowania lub skanowania ma potrzeby nakładać obowiązki skanowanie i serwer druku na każdym indywidualnym komputerze. Mając to wszystko na własną rękę, aby poradzić sobie uważane za urządzenie wielofunkcyjne bez żadnych problemów.

USB. Jako portu zapasowego w tym przypadku jest USB. W skardze istnienie jednego komputera do komunikowania się z MFP jest już obowiązkowe.

Wymagania dotyczące papieru

, который в длину составляет 297 мм, а в ширину – 210 мм. Największy rozmiar strony w tym przypadku jest równa formacie A4, która ma długość 297 mm, a szerokość – 210 mm. Z tej liczby standardowych formatów na liście MIF obsługiwanych przez to istnieje również A5 i A6 nawet. DL. Ponadto lista formatów w tym przypadku z dodatkiem B5, C5, C6 i DL.

2 до 163 г/м 2 . Gramatura na wyjściu się w granicach poziomu 64 g / m2 do 163 g / m2.

nabój

МФУ Samsung SCX-4200 SCX-D4200A. Model nabój do urządzenia wielofunkcyjnego Samsung SCX-4200 SCX-D4200A -. Objętość początkowa wkładu można wydrukować około 700 stron. Po początkowym ładunku, jego życie wzrośnie do 1000 stron. Wszelkie rozszerzona wersja kasety dla urządzenia wielofunkcyjnego nie jest obecny.

Miesięczny wolumen druku w tym MFP może osiągnąć 10.000 stron. Jak można się domyślić, wkład w tym trybie intensywnym będzie musiał wypełnić w ciągu miesiąca 10 razy. Ponownie, drukowania i kopiowania w tym przypadku prowadzone dopiero w trybie monochromatycznym oraz do napełniania kasety z tonerem musi czarnym.

Recenzje właścicieli i ceny

Dla swojej niszy to doskonałe urządzenie wielofunkcyjne Samsung SCX 4200/4220. On nie ma słabości. Przynajmniej nie koncentrują się użytkownikom w przeglądzie. I to jest ten sam punkt w ich opinii specjalistów z tego profilu.

Obejmuje on rozszerzony zestaw metod połączenia, duża szybkość, jakość druku jest zadowalająca Zalety tego urządzenia wielofunkcyjnego. Nawet koszty w tym przypadku jest zupełnie wystarczające i wynosi około 12.000 rubli.

streszczenie

Oczywiście, urządzenie wielofunkcyjne Samsung SCX-dysponuje 4200 jest więcej niż wystarczająco dla organizacji podsystemu drukowania, skanowania i kopiowania w małym biurze lub małej grupy roboczej. Również to urządzenie wielofunkcyjne jest idealne do użytku domowego. Poza tym, choć z pewnymi zastrzeżeniami, że może być stosowany nawet w centrum kopiowania lub w środku grupy roboczej. Oznacza to, że dostać to uniwersalne rozwiązanie do drukowania, kopiowania i skanowania, które mogą być stosowane praktycznie w każdym środowisku.