776 Shares 5903 views

Jak mogę zmienić dźwięk Windows 7 powitania: podstawowe metody

Prawdopodobnie nie ma potrzeby, aby powiedzieć, że wielu użytkowników systemu Windows nie podoba standardowego melodię, która odgrywa podczas uruchamiania systemu. Starają się go zmienić, ale to standardowa metoda zmienia dźwięku schemat aby zrobić to czasami nie jest możliwe. Zastanówmy się, jak zmienić dźwięk powitania Windows 7. Jak się okazuje, jest to dość proste, choć będzie musiał kopać trochę do systemu.


Jak zmienić dźwięk powitalny w Windows 7: trzeba wiedzieć?

Przed przystąpieniem do odtwarzania muzyki zmienić po uruchomieniu systemu, należy zwrócić uwagę na najbardziej podstawowych warunków.

Nie jest jasne, dlaczego, ale twórcy systemów Windows nie są załatwione, że w systemie dźwięku obsługuje użycie różnych formatach. Niestety, po zainstalowaniu niestandardowe ustawienia muszą być zadowoleni ze standardowym typem plików audio WAV (nie postrzeganej nawet MP3, nie mówiąc już formatów, takich jak OGG czy FLAC).

Zatem rozwiązanie problemu, jak zmienić dźwięk Windows 7 powitanie, upewnij się, że plik, który chcesz użyć, ma odpowiedni format. Zmienić go w dowolnym programie do przetwarzania dźwięku lub za pomocą odpowiedniego konwertera.

Jak zmienić dźwięk powitalny Windows 7: główną metodą

Najprostszą metodą jest użycie listy zdarzeń Zmień dźwięk, który jest przedstawiony na odpowiedniej karcie.

Tutaj trzeba znaleźć imprezę zatytułowaną „Wprowadzanie Windows», a następnie użyj przycisku Przeglądaj poniżej i przeznaczenia pliku. Ale czasami taka pozycja na liście nie może być.

Wtedy pierwszy standard „Explorer”, aby znaleźć pliki imageres.dll, który znajduje się w katalogu systemu (Windows) katalogu System32. Poniżej znajduje się upewnić, że jesteś właścicielem pliku (w menu Właściwości, to ustawienie można zmienić w odpowiedniej zakładce). Cel ten powinien zostać skopiowany do dowolnego wygodnym miejscu, a następnie otwarty do edycji w dowolnym edytorze zasobów (Restorator, PE Explorer) i zastąpienie oryginalnego WAV komponent na własną rękę. Następnie wystarczy zapisać zmodyfikowany plik, a następnie skopiować go do pierwotnego położenia wymiany (wszystkie czynności muszą być wykonane wyłącznie z uprawnieniami administratora).

Jeśli ktoś jest taka opcja wydaje się zbyt skomplikowane, można zainstalować żadnych specjalistycznych narzędzi, takich jak dźwięk uruchamiania Changer. Przy wyborze programu muzycznego zmieni dźwięk powitalny Windows 7 automatycznie i bez jakiejkolwiek edycji biblioteki dynamicznej. Wadą jest to, że aplikacja będzie nadal być ładowane przy starcie i działają w tle. Ale zużycie zasobów jest niewielka.

zamiast wynik

Jak widać, przy podejmowaniu decyzji, jak zmienić Windows 7 powitalny dźwięk, lepiej dać pierwszeństwo instalowania dodatkowego oprogramowania. Taki przykład wykonania jest użyteczny również w przypadku, gdy sygnał audio w schemacie odtwarzania, gdy wejście jest obecny w systemie. Jeżeli odpowiednia pozycja na liście jest, a dodatkowe narzędzia do instalacji nie mają (wystarczy wybrać plik).