803 Shares 5161 views

Jasna para lub co oznacza wyrażenie "lekka para"?

Z pamięci wypisane fragmenty filmów pojawiają się, gdy ludzie z wściekłym oszołomiem biją się i z innymi szeptami jest w najlepszym wydaniu, a najgorsze jest towarzyszyć liczne spusty na cześć Bacchusa.


Z medycznego punktu widzenia to nie jest łatwa para, ale kpina z wciąż zdrowego ciała.

Pojęcie małej pary przybyło do epoce edukacyjnej cesarza Piotra Aleksiejewicza, kiedy wraz z kąpielami do palenia zaczęto wznosić czerwone kąpiele. Różnica polegała na tym, że gdy ogień wyłączył się, dym nie przechodził przez komin, rozprzestrzeniając się po całym pomieszczeniu, wychodząc przez małe otwory pod sufitem, zwany krętymi oknami. Oczywiste jest, że trzeba było zaobserwować złote znaczenie – nie wdychać tlenku węgla, a nie parować, gdy wychodzi cały dym, a zatem temperatura spadnie, a proces będzie jak nowoczesne mycie w łazience, gdzie można używać różnych erotycznych pamiątek.

Pogrubieni ludzie zaczęli parować, gdy "dym kosztuje jarzmo". Jeśli wdychasz tę naprawdę piekielną mieszaninę organizmu zawierającego tlenek węgla rozpuszczony w cząstkach wody, omdlenia często wystąpiły lub po chwili zaczęły się bóle głowy, tak że pragnienie małej pary było wtedy, jak mówią Nie jest zbędny. Użycie kominów do budowy kąpieli lub mydła, tak jak nazywano, zmniejszyło się kilkakrotnie dawka tlenku węgla , teraz można biczować się z miotłą aż do ogłupienia i dać parę.

Lekka para nie działa bez właściwego nagrzewnicy.

Wybór kamieni do tego jest całą nauką. Nie każdy kamień jest równie przydatny do kąpieli. Kamień powinien być ciemny, bez żył i małych wtrąców kwarcu. Podczas moczenia należy równomiernie wysuszyć i mieć zaokrąglony kształt. W przeciwnym razie, podczas wykonywania zabiegów kąpielowych, nie można uniknąć kłopotów: złe kamienie mogą pęknąć i podgrzać nieprzytomnego pielęgniarki, kiedy się rozpryskuje. Prawdziwy postęp nie ustaje, a pomysłowość rosyjskiego człowieka nie ma granic. Zamiast długiego poszukiwania kamieni nad brzegiem rzeki, doświadczony rosyjski człowiek stosuje izolatory z linii wysokiego napięcia. Efekt jest taki sam jak w przypadku kamieni klasy pierwszej.

To smutne widzieć nieszczęsne banery, które rzucają się na ciała z miotłami, nie jest jasne, gdzie są kupione i kiedy są złamane. Dokładnie dlatego, że gdy miotła ma właściwości lecznicze, jeśli jest przygotowywana w określonym okresie. W niektórych dziedzinach miotła uważana jest za pierwszą klasę miotłą, łamaną przed świętą Trójcą Święta, gdy brzoza, lipka lub dąb jest miękka i zawiera w liściach substancje, które korzystnie wpływają na nasze ciało. Takie substancje są również stosowane w olejkach do masażu, aby zapewnić, że organizm ludzki otrzymuje maksymalną ilość energii.

Otworzę jeszcze jedną tajemnicę: przed przybyciem do łaźni parowej, najlepiej w drewnianej wannie, należy miotać miotłę przez 30-40 minut. W tym przypadku przy wejściu do łaźni parowej można się spodziewać z nieporównywalnym zapachem rosyjskiej kąpieli.

Największą sprawą jest lekka para w kąpieli!

Cóż, tu dotarliśmy do głównego w łaźni. A co najważniejsze w kąpieli jest para, wszystko inne jest otoczeniem. Trzy proste wskazówki dla początkujących:

  1. Nie nalewaj zimnej wody na piec, ponieważ para nie będzie odpowiednią temperaturą;
  2. Nie wlewaj wrzącej wody, w przeciwnym razie pory skóry nie będą otwarte natychmiast.
  3. Optymalną temperaturą wody jest ta, w której nasza miotła została na parze. To natychmiast zabija dwa ptaki jednym kamieniem: dostajemy odpowiednią temperaturę w łaźni parowej na pierwszą sesję, a zapach tej natury jest niezrównany z esencjami chemicznymi, które są na sprzedaż.

To tylko wierzchołek góry lodowej zwanej procedurą kąpieli. Nie bez powodu doświadczeni goście kąpieli są warta swojej wagi w złocie. Mam nadzieję, że po tym krótkim artykule, kiedy słyszysz sakramentalne wyrażenie " za pomocą lekkiej pary ", zrozumiesz jego znaczenie.