321 Shares 8881 views

Nikołajew Zoo: Adres zwierzęta

Podróży na Ukrainę, powinno się odwiedzić zoo Miasto Nikolaew. Jest to jeden z najstarszych ogrodów zoologicznych podobnych. Nikołajew Zoo jest uważana za jedną z najlepszych w Europie, część Światowego Stowarzyszenia Ogrodów Zoologicznych i Akwariów (WAZA). Jest to szczególnie dumny z Ukrainy.


Jak to działa i gdzie?

Pracuje codziennie. Jest on dostępny w organizacji wycieczek grupowych, lub po prostu spacer z rodziną lub samotnie. Musi odwiedzić Nikolaev Zoo. Adres go Nikołajew obszar Nikolay Leontovich, 1.

piękne miejsce

Zoo – duma miasta Mikołajowie. Niezależnie od faktu, że jest możliwe, aby chodzić, spacery wzdłuż pięknych alejek i pomimo świata zwierzęcego, jest bogaty w różnego rodzaju zabytków niezwykłej urody, a także ławki w postaci różnych zwierząt. można zrobić ciekawe zdjęcia w pobliżu ukraińskiej stoczni drobiu, gdzie malowane chaty stoi wózek. I można odwiedzić schronisko Indian, spróbuj na ich stroju narodowego i kapelusz.

Dzieci będą interesujące skakać na trampolinie, i dla nich, aby zapewnić przejażdżki. I dorośli mogą siedzieć w kawiarni, zjeść smaczne lody. Ceny są oczywiście wygórowane – w dwa lub nawet trzy razy wyższe niż w tradycyjnych sklepach w mieście.

Zoo (Nikołajew): Ceny biletów i godziny otwarcia

Ponieważ cena od samego wejścia jest cud w Mikołajowie, są niskie dla takiej wielkiej rozrywki. Bilety kosztują Nikołajew Zoo zrobić dla dorosłego pięćdziesiąt hrywien, dzieci w wieku szkolnym, to będzie kosztować 30 hrywien, dobrze, przedszkolaki wpuszczony na teren za darmo. Letnie zwiedzanie zoo ustawiony na 18 godzin, jedna godzina zima krótsze – do 17.

opis

Łączna powierzchnia zoo – 18,48 ha. W ciągu roku odwiedza go ponad 200 tysięcy osób. kolekcja zoo, istnieją blisko 475 gatunków i 6029 gatunków zwierząt.

Jak dostać się do zoo?

I tam dostać w Nikolaev Zoo jest możliwe środkami transportu publicznego. Aby to zrobić, wziąć autobus numer 2 lub tramwajem numer 6, 7. Z dworca kolejowego można dojechać autobusem nr 8, 21, 88, aby zatrzymać „Bus”.

rozrywka

Nikołajew Zoo (Mikołajów) bardzo pięknie i do całej rodziny świetnie się bawili. Istnieje kilka kawiarnie, plac zabaw dla dzieci, przejażdżki na kucykach lub iść do studia i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Jest wycieczka pociągiem, dwa terraria z różnych mieszkańców, wspaniały ogród motyli, akwarium, wypełnione wszelkiego rodzaju ryb i innych.

Historia zoo

Nikołajew Zoo – to historyczne miejsce. Jego historia zaczyna się w 1901 roku. Data ta uważana jest za datę jego powstania. Człowiek, który go stworzył – to wtedy głowa państwa Nikołaj Pawłowicz Leontovich. Początkowo był właścicielem prywatnej akwarium, który był w swoim domu i został wyposażony w czasie z zastosowaniem najnowszych technologii, najbardziej nowoczesnego sprzętu. W jego kolekcji były ponad 50 różnych gatunków ryb. Po pewnym czasie, akwarium stało się dostępne dla szerokiej publiczności.

Po wojnie domowej, akwarium poniósł wiele strat, to musiała być odbudowana. Drugie otwarcie odbyło się 25 czerwca 1922. W tym roku wzięło udział około czterdziestu tysięcy ludzi. Teraz ma nazwę „State Aquarium”. Odwiedź je za darmo.

Od 1925 roku zoo przyszedł pod State Aquarium. Nabył nową nazwę. Odtąd stał się znany jako akwarium-zoo. Z innych krajów zostały sprowadzone do różnych zwierząt, takich jak wielbłądy, strusie, bawoły, jaków i innych. W szczególności do wypełnienia zwierząt w zoo wniesionego wilki, niedźwiedzie, lisy i małp. Obecnie powierzchnia została zwiększona do 0,75 hektara. Drapieżników wyposażone komórek, a dla zwierząt kopytnych są obudowy.

Obecnie akwarium ma około trzech tysięcy eksponatów. Podzielić ją na kilka części. Tutaj gromadzone są przedstawiciele jezior i mórz z całego świata: od maleńkiego ryb do ogromnych rozmiarów.

Zoo Nikołajew. Zdjęcie i opis zwierząt

To zoo jest jednym z najlepszych na świecie. To zebrane ogromny zbiór wszystkich rodzajów zwierząt.

Każdego roku, w celu rafinacji terytorium Nikolaev Zoo spędził dość dużą kwotę pieniędzy i wysiłku, ale to się opłaca.
Do tej pory, w zoo w Mikołajów można nazwać Ziemi w miniaturze, który zawiera różne rodzaje zwierząt, zarówno dzikich i domowych.
Są to ptaki i fauny, z drobnymi kolibry na ogromne orły, papugi, kakadu, dźwigi i różnych innych ptaków. Jest to zbiór różnych gatunków małp – że jakoś po prostu będzie zabawiać gości. Jest też straszne krokodyle, wilki straszne, niedźwiedzie niezgrabne, lisy, byki, boa, jelenie lubią.

Gdzie są przedstawiciele fauny?

Zaczynając ruch w prawo od wejścia, można dostać się do części zoo, zamieszkałego przez wszelkiego rodzaju gatunków ptaków. W czasie upałów, trudno jest znaleźć na drzewach. Obok każdej wolierze są tablice z nazwą zwierzęcia i jego krótki opis. Informacja jest napisany w trzech językach: ukraińskim, rosyjskim i angielskim. Jest to z pewnością bardzo wygodne dla turystów. Położony w schematycznej mapie siedliska każdego zwierzęcia.

Ptaki w Nikolaev zoo przyniósł wielką różnorodność, z różnych papug, kończąc potężne orły i inne straszliwe ptaki. Jeśli masz szczęście, można dostać się do paszy mieszkańców i zobaczyć, jak sęp zjada swoją porcję.

Idąc dalej można spotkać sarny. W niektórych ogrodach zoologicznych mogą je nakarmić lub nawet iść do klatki, ale to nie może być zrobione. I karmić małych zwierząt jest zabronione w całym zoo. Ale mimo to, wielu nadal udaje się je nakarmić.

Potem okazało się, że strusia. Przy okazji, może osiągnąć wagę stu pięćdziesięciu kilogramów, a wzrost może wynosić do trzech metrów.

Warto zauważyć, że Zoo Nikołajew jest wyposażony w różne transparenty z informacjami na temat zwierząt. Jest tam mały opis poszczególnych zwierząt, a tam są wielkie billboardy z informacjami ogólnymi.

Co można zobaczyć odwiedzając Nikolaev Zoo? Zwierzęta, oczywiście, miłe dla oka każdego człowieka. Szczególnie popularne wśród zwiedzających zdobył dużą faunę: lwy, tygrysy, niedźwiedzie, hipopotamy. On mieszka w zoo i starych zwierząt – 65-letni krokodyla imieniem Wasia. Dzieci zabawy małpy, szympansy, jak i dorosłych – Śmieszne zwierzęta surykatki, dla których oddzielna obudowa wybudowany, zwany „Meerkat Manor”. Oczywiście, można uzyskać wiele doświadczeń wchodząc do ogrodu motyl o każdej porze roku. Istnieje wiele rodzajów, począwszy od najprostszych do deszczu.

"Dedov hut"

Klatka Pet urządzone w stylu ludowym i nosi nazwę „Dedov hut”. Jest to rodzaj muzeum życia na wsi południowej Ukrainy. Zoo ma swój własny hymn, flaga, godło, pamiątkową monetę i znaczek.

Pokoje są terrarium i akwarium. Zapalając go szkoda. Goście nie zawsze można zobaczyć ludzi. Ale światło musi być stonowane, jest to jeden z warunków istot żywych.

Zalety i wady

Jednak pomimo faktu, że w zoo wiele pozytywnych aspektów, jest również jednym z najbardziej widocznych negatywnych – jest lokalizacja samych mieszkańców. Faktem jest, że klatki i ścieżki w okolicy zlokalizowane są w taki sposób, że jest to raczej trudne do znalezienia kogoś lub zobaczyć. Bardzo dużo wszystko mylić. Oczywiście, administracja zoo pisał ogromną mapę przy wejściu, gdzie można zobaczyć siedlisk różnych zwierząt. Jednak nie każdy może zapamiętać ich położenie.

Z tego powodu niektórzy ludzie nie znaleźć tych lub innych zwierząt. Chociaż każdej chwili pracownicy mogą zapytać, gdzie obudowa znajduje się do konkretnych fauny.

Wreszcie, mała

Zatem Nikołajew Zoo jest jednym z tych miejsc, które warto odwiedzić. Gdzie rozrywka znajdzie się za dorosłych i dzieci jednakowo, wszystkie są gwarantowane do odbioru, oczywiście, najbardziej pozytywne wrażenia i emocje. Tutaj można dostać wiele wiedzy na temat wszystkich rodzajów zwierząt, od ryb i gadów dla dużych drapieżników. Dlatego też, wybierając cel podróży Ukraina, powinno się zatrzymać w mieście Mikołajów, aby zobaczyć jeden z najstarszych ogrodów zoologicznych, które nosi tytuł jednego z najlepszych na świecie.