351 Shares 4716 views

Papierowe kwiaty – znakomity dekoracji wnętrz lub bukiet w prezencie

Kwiaty – wyjątkowy cud natury. Pojawiły się one na naszej planecie przed najwcześniejszych przodków człowieka. Teraz te wspaniałe kreacje są uosobieniem piękna i doskonałości. Różnorodność kształtów, kolorów niesamowite. Z bukiet kwiatów jest tradycyjnie przyjęte do wyrażania swoich uczuć i aspiracji duszy: miłość, dobroć, szacunek, przyjaźń. Czy dlatego, że człowiek zawsze chciał skopiować ten piękno, tworząc papierowe kwiaty?

Wykonany własnymi rękami, kwiaty papieru może tak żywy, bardzo zadowolony z najbliższymi. Z pomocą sztuczne twory stworzone panele, karty, dekoracji, zdobione wnętrza. kwiaty z papieru mogą być dodatkiem do dodatków odzieżowych, takich jak kapelusze damskie i obowiązkowym atrybutem święta.

A prawdziwie wykwintne kwiatów uzyskuje się, jeżeli są stosowane w ich produkcji, „lustro” lekkiego złota lub srebra papieru, odzwierciedlając. Bukiety z papierowych kwiatów są trendy wystroju wnętrz. Z nich może zrobić elegancką kompozycję, rozmieszczanie bukiet kwiatów lub jeden duży pokój w rogu. Oryginalna wersja zakładów przetwórczych – niektóre płynący wodospad włókien jako kwiat dołączonych do żyrandola.

Wytwarzania papieru kwiaty – proste sposoby

W celu wytworzenia kwiaty papierowe, łatwy wymagają cienkiego papieru (tkanka, falista, pisanie); grubość drutu; nożyczki; klej.

Proste kwiaty w postaci bujnej róż, peonii, mak frotte wykonane z prostych owalnych płatków. Wycięte z pięciu do dziesięciu identycznych wydłużonych elementów. Rozmiar może być nieco mniejszy na wewnętrznych płatków. Można korzystać z kilku połączonych odcienie papieru od białego do jasnoróżowego i jasne. pręciki wewnętrzne wykonane z kilku pasków papieru, wyciętymi frędzlami lub gaziki.

Następnie przewód i odchylić to oczko, przez które gwintowane pręcików. Następnie stopniowo dobrze osadzają się na wycinku koła, każde z niewielką ilością kleju przywiera do poprzedniej warstwy. Tworząc kwiat pączek, podstawa jest ozdobiona zielonym papierze na wierzchu, rany kilka razy. Łodyga kwiatu i zrozumieć za pomocą zielonej księgi owijania drutu oraz mocowania liści.

Do tworzenia papierowych kwiatów bardziej realistyczne i skomplikowanych kształtów, najpierw wykonać prosty wzór papieru. Następnie wyciąć zamówień liści i płatków, które okażą się wspaniałe kwiaty.

Origami papierowe kwiaty

Dzięki niesamowitej sztuki origami, można tworzyć niepowtarzalne dzieła, które są zaskakująco replikują żywe rośliny. Oczywiście, kopia papier nie może być porównywana do „oddychania” żywego życia energia kwiat, ale piękno kreacji origami niesamowite. W celu wzrostu prawdziwą fabrykę, to zajmuje trochę czasu. Origami kwiaty kwiat w zdolnych rękach kilku minut. Należy bardzo uważnie odnosi się do wyboru papieru. Korzystanie origami kwiaty bardzo dobrze. Szczególnie popularny w Japonii, aby utworzyć obraz płaskich figur człowieka, które jest uważane za formę sztuki. Profesjonalnie opracowane zdjęcia kwiatów z papieru, zdobione pod szkłem w specjalnym pudełku, będzie przez wiele lat, aby zadowolić swoje piękno otaczającej.