493 Shares 6190 views

Obóz „Shahtinskii pracownik włókienniczy.” obóz letni. obóz Tuapse „Shahtinskii pracownik włókiennicza”

Obóz „Shahtinskii pracownik włókiennicza” dzisiaj jest dość popularne miejsce do rekreacji dla dzieci. Podczas cieplejszych miesięcy od wybrzeża przyciąga dzieci z całego kraju. Po tym wszystkim, każde dziecko jest oferowana wiele ciekawych przygód i oczywiście niezapomniane wakacje nad Morzem Czarnym.


Gdzie jest obóz „Shahtinskii pracownik włókiennicza”?

Dzieci ośrodek Ośrodek położony jest w malowniczym zakątku na terytorium Krasnodar, a mianowicie, na wybrzeżu dzielnicy Tuapse. Najbliższe miasto – wieś Ol'ginka. Transfer z Tuapsie do obozu iz powrotem jest wliczone w cenę, więc nie można się martwić o transport. W pewnej odległości od dużych miast i autostrad sprawia, że jest to idealne miejsce do wypoczynku i bezpiecznej rebyatni. Czyste powietrze, ciepły klimat, delikatne promienie słońca i ciepłego morza – sama natura stworzyła tu warunki do doskonałego wypoczynku.

Opis i resort infrastruktury

Obóz dla dzieci „Shahtinskii pracownik włókiennicza” ma stosunkowo niewielki obszar – o powierzchni 7,2 ha. Jednak obszar sanatorium jest naprawdę piękny: asfaltowa tu ścieżki spacerowe, są ławki i namioty ochronne, gdzie można odpocząć w cieniu ostudzić i klombów jasne, miłe dla oka.

W rzeczywistości jest to jeden z najbardziej malowniczych miejsc w Tuapse. Obóz „Shahtinskii pracownik włókienniczy na dostęp do jednej strony plaży, ale z pozostałych trzech otoczonej zielonymi lasami, które zapewniają czyste powietrze, przyjemny chłód i ochronę przed wiatrem.

Ośrodek miasto ma sześć budynków mieszkalnych, które nie tak dawno temu został odnowiony.

warunki życia

Większość dzieci i rodzice są zadowoleni z warunków oferowanych przez „Shahtinskii pracownika tekstylnym.” Obóz (zdjęcia są prezentowane w artykule) oferuje kontrolę w przestronnych pokojach. Dzieci żyją w grupach po sześć. Każdy pokój wyposażony jest w łóżka piętrowe i szafy i stoliki dla osobistych. Z okien i balkonów roztacza się piękny widok na morze i las. Posiada łazienkę z prysznicami i umywalkami i WC na każde dwa pokoje. Zimna woda jest dostarczana w sposób ciągły, a to gorący rano i wieczorem przez dwie godziny.

Czyszczenie w pomieszczeniach i budynkach w wychowawców kolonijnych prowadzonych codziennie, personelu technicznego, a przez same dzieci.

Żywienie dzieci na terenie sanatorium

Camp dla dzieci w Tuapsie ma własną dużą jadalnię, która składa się z czterech przestronnych pokoi. Z biegiem czasu może umieścić turystów w 1200, co pozwala nakarmić wszystkie dzieci w tym samym czasie. Uczestnicy pomóc nakryć do stołu i czystość pokoju po posiłku jest zakończona. Potrawy są zawsze smaczne i użyteczne. Nawiasem mówiąc, ma swoją własną małą piekarnię tak codziennie przez dzieci jak są świeże bułki i chleb w obozie. Posiłki tu pięć razy dziennie. I można przejść do następnego sklepu, jeśli to konieczne.

Plaża i sporty wodne

Obóz „Shahtinskii pracownik włókiennicza” ma własną linię plaża długości prawie jednego kilometra. Jej odległość wynosi zaledwie 80 metrów. Jest to wygodne, aby przejście podziemne, ozdobione mozaikami – więc dzieci mogą bezpiecznie przejść przez ulicę. Dla każdej jednostki w obozie zabezpieczyć swój własny odcinek plaży. Tutaj, dla każdego dziecka jest osobny krzesła i parasole, cabanas i fontanny świeżą wodą.

Należy natychmiast zauważyć, że plaża jest całkowicie bezpieczna do pływania, a jego powierzchnia wody wygodne zejście, płytkie i wyznaczonym bojami. Są ratownicy ciągle pracują, istnieje cały zestaw niezbędny sprzęt bezpieczeństwa.

Nawiasem mówiąc, zabawy dla dzieci wyposażony jest w kilku dziedzinach sportowych dla różnych sportów zespołowych. Chłopcy iść na plażę codziennie (z wyjątkiem deszczowe i wietrzne dni) pod czujnym okiem opiekunów i personelu medycznego.

Rekreacji i rozrywki dla dzieci

W rzeczywistości obóz „Shahtinskii pracownik włókiennicza” jest przeznaczona nie tylko do rekreacji, ale także dla rozwoju dzieci. Tutaj dzieci mieszkają szczęśliwą rodzinę. I, oczywiście, mnóstwo rozrywki dla nich jest gwarantowana!

Na przykład, w obozie znajdują się place zabaw – tam dzieci grać w piłkę nożną, siatkówkę i inne gry zespołowe, często humorystyczne konkursy aranżacji. Ponadto, istnieją okręgi twórcze, gdzie ludzie mogą robić różne rodzaje sztuki.

Prace obóz Niezwykle utalentowani i doświadczeni nauczyciele (głównie z Stawropol). Regularnie organizujemy quizy, konkursy i wystawy, które czynią wakacje o wiele bardziej interesujące.

Od czasu do czasu dzieci również zorganizować wycieczki, a wieczorem – ciekawe spotkania przy ognisku. Ponadto na terenie kompleksu znajduje się duży letni salę koncertową, która może pomieścić 1000 osób – tu często zorganizować ciekawe występy i koncerty. Jest też duży ekran filmowy, więc człowiek od czasu do czasu, proszę pokazać ciekawe filmy edukacyjne lub kreskówki. Nawiasem mówiąc, trzytygodniowy pobyt w obozie kończy się uroczystą paradą, piękny koncert, organizacji, która zrzesza dzieci i spektakularne fajerwerki.

Bezpieczeństwo na terenie uzdrowiska

Naturalnie, rodzice są zainteresowani przede wszystkim pytanie, czy „Shahtinskii pracownika włókienniczych” obozie do zapewnienia bezpieczeństwa swoich dzieci. Natychmiast warto zauważyć, że teren kompleksu jest całkowicie ogrodzony i oświetlony w godzinach wieczornych iw nocy. Dodatkowo, obóz, jak również plaża, strzeżone przez całą dobę – zawsze jest obecny funkcjonariusz bezpieczeństwa. Nawiasem mówiąc, rodzice mogą uzyskać numer telefonu straży, aby śledzić na bieżąco co się dzieje, jeśli jest to pożądane.

Dodatkowo, obóz ma budkę telefoniczną, a każde dziecko może zadzwonić do rodziców. Wizyta dzieci w obozie może być – w tym specjalnym letnim niezabudowanej okolicy z altanki i ławeczki.

Trzeba też wspomnieć o opiekę medyczną. Obóz ma swoje własne małe centrum medyczne, gdzie obecność zegara lekarz i pielęgniarka, którzy czujnie monitorowania stanu zdrowia dzieci. Istnieje możliwość przyjęcia, apteczki pierwszej pomocy, w komorze, przeznaczony dla 20 osób, jak również niewielką aresztu do leczenia chorób zakaźnych. W ciężkich przypadkach, dziecko jest dostarczane do najbliższego szpitala, który jest dziewięć kilometrów od ośrodka.

Letni obóz „Shahtinskii pracownik włókienniczy”: Podróżni

Lato – czas na relaks i zabawę. Dziś, coraz więcej rodzice decydują się dać dziecku możliwość wypoczynku w kurorcie. Obóz dla dzieci w Tuapse, ma kilka zalet. Dzieci opinii o tym w większości są pozytywne. Oczywiście, faceci lubią spacery po plaży, podekscytowany, aby móc pływać w ciepłych wodach czystym morzu. Atmosfera w obozie jest życzliwy, doradcy zawsze miej oko na bezpieczeństwo dzieci, pomagając im poruszać się po terenie, organizowanie wypoczynku. Warunki życia również spełniać normy, ale konieczne jest, aby zrozumieć, że porządek i czystość w pokojach jest głównie zależna od staranności samych dzieci.