161 Shares 9706 views

Philips W732 – model przegląd, opinie klientów i ekspertów

Smartphone Xenium W732, wyrazy marki producenta, ma być godnym następcą linii tak zwanych „long-playing” gadżetów.


Jeśli mówimy o „Kseniume”, pierwszego stowarzyszenia tutaj – potężne baterii. On jest w urządzenie jest obecny, jego pojemność – 2,4 tys mAh .. Jakie inne ważne funkcje i możliwości smartphone wyposażony Philips W732?

projekt

Urządzenie plastikowa obudowa. Konstrukcja tego odkrycia można nazwać eleganckim obrzeża, nachinayuschuyuyasya na awersie i płynnie przechodzi podłużnic. Po lewej stronie etykiety firmowej ciało wygląda dobrze. Powyżej i poniżej tylnej ściance koperty obecny jest gumowany materiał polimerowy, mający na celu zmniejszenie komórkowego przesuwne Philips Xenium W732 ręcznego.

Jakość wykonania jest określona przez ekspertów jako bardzo wysoki. Nie zaobserwowano żadnych luzów, żadnych przerw, żadnego trzeszczenia. Materiały mieszkaniowe nie są pozostawione na widocznych odcisków palców. odporność na zarysowania plastiku Philips – najwyższy. Jednakże, wyświetlacz jest chroniony całkowicie zwykłe szkło (w przeciwieństwie do wielu innych analogów pokrytych zdjęć high-tech typu Gorilla Glass).

Wymiary urządzenia są typowe dla tego typu gadżet. smartfon Długość – 126,4 mm, szerokość – 67,3, a grubość – 12,3. Druga opcja, jednak bardziej niż „średnia” wśród rówieśników, ale jest to spowodowane wzrostem wielkości akumulatora (który jest w telefonie bardziej pojemny niż wiele innych urządzeń).

Smartphone Philips W732 dwie tradycyjne czujniki ruchu (-) aproksymacji i światła. Eksperci uwagę wysoką szybkość reakcji każdego z nich. Obok tych elementów na przedniej stronie tego samego, – aparat wtórnego, które mogą być wykorzystane podczas komunikacji przez Skype i inne oprogramowanie do połączeń wideo. Potem – głośnik głos. Jakość jego pracy jest szacowana przez ekspertów jako wysokie.

W dolnej części przedniej strony obudowy trzech standardowych przycisków „Menu”, „Wstecz” i „Home”. Każdy z nich wyposażony jest w podświetlenie, wystarczająco jasny. Potem – mikrofon.

Interesujące jest to, że nie ma gniazda (jak również z lewej strony) na dolnym końcu obudowy. jack audio znajduje się na górze, w pobliżu – port do podłączenia poprzez microUSB, a także przycisk na urządzeniu. Po prawej stronie ciała dwa przyciski regulują poziom dźwięku. Tył – główny aparat fotograficzny z lampą błyskową i głośnik.

Jeśli podnieść wieko ciała, oczy otwarte gniazda dla dwóch kart SIM i microSD pamięci flash (projekt telefonu, nawiasem mówiąc, można włożyć i wyjąć je, nawet wtedy, gdy urządzenie jest włączone).

Smartfon dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych. Na przykład, bardzo często ciało czarne i szare (w tym przypadku brzmi jak nazwa modelu devaysa Philips Xenium W732 czarny szary).

pokaz

Smartphone ma wyświetlacz na 4,3 cala (wartość rzeczywistą – od 56 do 94 mm). Matryca rozdzielczość – 480 x 800 pikseli. technologia produkcji – kombinacja IPS-LCD. Sensor – pojemność, jak w większości nowoczesnych gadżetów takich. Obsługuje 5 równoczesnych akcenty. Eksperci zwrócić uwagę na bardzo wysoką czułość czujnika (porównywalnej z telefonami Premium).

Jakość obrazu na ekranie Philips W732 jest doskonała, niezależnie od kąta patrzenia (przechylić mocno chyba że jasność jest nieco obniżona). Odwzorowanie kolorów jest zauważyć przez ekspertów jako bardzo naturalne. poziom zakłóceń obrazu jest minimalne, prawie niezauważalne. Cały ekran cechuje specjalistów Philips W732 bardzo pozytywnie.

„Na zewnątrz” telefon dowiedzieliśmy. Następnym krokiem jest kolejnym etapem badań Philips W732 – Funkcje.

bateria

Jak powiedzieliśmy wyżej, „Kseniumov” charakteryzuje się bardzo długim czasem pracy baterii akumulatorów. Obserwuje się, czy tej zasady w stosunku do modelu smartfona? Testy przeprowadzone przez ekspertów wykazały, że bateria wystarcza na około 20 godzin przy średniej szybkości działania gadżetu. Oznacza to, że może to być, na przykład, 25-30 minut czasu rozmowy, 4-5 godzin komunikacji w Internecie poprzez Wi-Fi, to samo – za pośrednictwem kanałów mobilnych, a około połowa tego czasu jest słuchanie piosenek. Wiele z tych wyników może wydawać się skromne. Jednak, jak wynika z badań, jeśli telefon jest używany tylko do słuchania muzyki, bateria będzie trwać dłużej niż 2 dni. Jeśli oglądasz filmy wyłącznie przy wysokim poziomie głośności i wysokiej jasności wyświetlacza – będzie pracować około 10 godzin. Jeśli zaczniesz grę, wtedy bateria będzie trwać około 6-7 godzin. Nie jest to „skromne” nie może być mowy, – eksperci uważają. Doskonałe wyniki. Nawet użytkownicy, którzy opuszczają opinii Philips W732, w ogóle, eksperci potwierdzają tezę o wydajności urządzenia.

powiązanie

Telefon jest w stanie pracować w sieciach komórkowych 2G i 3G standardów. Jak to jest w przypadku większości innych urządzeń obsługujących dwie karty SIM, należy użyć obu operatorów usług 3G w tym samym czasie jest niemożliwe. Przynajmniej 1 karta musi działać w trybie 2G. Jest to interesująca opcja w postaci ograniczenia „mobile” ruchu internetowego. Zatrudniając go, użytkownik może znacznie obniżyć koszty komunikacji.

Jest to moduł Bluetooth, jednak nie jest to najbardziej nowoczesny – w wersji 2.1. Obsługuje Wi-Fi, istnieją funkcje routera i modemu. Aby komunikować się z komputerem i innymi urządzeniami w trybie przewodowym za pomocą interfejsu USB. Eksperci zwrócić uwagę na bardzo wysoką czułość Wi-Fi modułu. komunikacji bezprzewodowej, jak przedstawiono w testach, przeprowadzono pewnie, bez awarii i zawiesza.

zasoby pamięci

Telefon posiada regularny moduł RAM 512 w MB. Chociaż jest to mało, większość funkcji telefonu sterowane są z tego zasobów prawidłowo. Eksperci zauważyć wysoki poziom optymalizacji procesów systemowych w smartphone: dowodem na to jest fakt, że wolny dostęp jest około 250 MB pamięci. Chociaż wiele z jej objętości kreacji zwykle waha się w rejonie 170 MB.

kamera

telefon z aparatem fotograficznym dwa. Głównym ma rozdzielczość 5 megapikseli, dodatkowe (przód) jest bardzo skromna w stosunku do tej cechy – tylko 0,3. Maksymalna wartość zdjęcie, uzyskane przy użyciu smartfona – 2560 na 1920 punktów. Film jednak zostać usunięte w dość dużej rozdzielczości – 1280 x 720 pikseli. Natężenie przepływu – 30 ramek / sekundę.

Wielu ekspertów odnotowali fakt, że aparat może ustawić ostrość na bardzo małej odległości (około 3-4 cm). Zapewnione przez tradycyjnie wysoki dla urządzeń holenderskiej marki poziomie reprodukcji kolorów, wysokiej jakości balans bieli (świadczą uzyskane od ekspertów, test, smartfony Philips, opinie). W oprogramowaniu, tryb kamera jest obecny, co pozwala dostarczać Pictures efekt animacji wektorowych.

Smartphone przyczepy są w dobrej jakości, z wystarczającą ostrością. Niektórzy właściciele mówią, nie jest na tyle wysoka jakość dźwięku. Ale eksperci z tej uwagi, o których mowa możliwością zwiększenia „bit rate” z dostępnych katalogów Android specyficznych zastosowań, takich jak, na przykład, LG Camera.

Prędkość

Smartfon jest wyposażony MTK chipset 6575, jednostka Cortex A9 procesora oraz przetwarzania grafiki SGX 531 (który obsługuje technologii, takich jak OpenGL 2.0 DirectX wersja 10.1). Zasoby te, eksperci uważają, jest wystarczające dla realizacji większości funkcji tkwiących w urządzeniu. Użytkownicy komentowania na swoich doświadczeniach eksploatacji smartphone i pozostawiając na wynikach przedstawionych Philips W732, opinie, generalnie zgadzam się z tą tezą.

karta

Telefon jest wyposażony w pełnym wymiarze czasu pracy GPS-Navigator. Jest wsparcie dla innowacyjnego standardowej EPO, w którym ruch satelitów na orbicie w analizie w celu obliczenia najdokładniejsze współrzędne urządzenia. Moduł GPS jest uruchamiany w „zimnej” stanie przez 3 minuty. Aby pracować z nawigacji ma kilka preinstalowanych aplikacji.

miękki

Firmware Philips W732 – Android OS w wersji 4. Wśród preinstalowanych aplikacji – książki adresowej, kalendarza dla modułu GPS-mapy, kalkulator. Philips W732 posiada menu inżynierskiej, która pozwala na elastyczną konfigurację urządzenia. Aby go uruchomić wystarczy wpisać specjalnego polecenia na ekranie: * # * # 3646633 # * # *.

Istnieje regularne przeglądarka, która działa według ekspertów, jest bardzo szybki. Dla pełnego wyświetlania stron będzie musiał pobrać Flash player oddzielnie, ponieważ nie znajduje się w trybie normalnym, Android platform niedawno.

Jest ustawiony pakietu Kingsoft Office. Podczas używania go w telefonie, nie można po prostu otworzyć dokumentów testowych i arkuszy kalkulacyjnych (jak to się dzieje w przypadku większości innych programów tego typu), ale także edytować pliki, a nawet tworzyć nowe formaty, które mogą być uznane przez inne oprogramowanie biurowe, w tym Słowie i Excel. Aplikacja może również współpracować z chmury do przechowywania danych.

Tam zadzwonić wygodny i prosty odtwarzacz audio z funkcjami korektora, regulację częstotliwości i trójwymiarowego efektu dźwiękowego. Eksperci zauważyć, najwyższą jakość dźwięku. Jest to oprogramowanie i sprzęt komputerowy moduł odbioru FM radiofonii. Można nagrać audycję radiową do pliku.

Zwykły odtwarzacz wideo w smartfonie nie jest jednak zewnętrzne (takie jak MX Video Player) można pobrać łatwo z katalogu Google. Technologicznie, telefon obsługuje odtwarzanie praktycznie dowolnego formatu plików.

Podsumowanie ekspertów

„Motywem przewodnim” wielu opinii ekspertów urządzenia można zdefiniować jako: Philips Xenium W732 – urządzenie charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakość wykonywania funkcji. Ponieważ połączeń głosowych, a kończąc na początku gry. Smartfon działa szybko, bez większych awarii i wisi. Akumulator jest zaprojektowany, aby zapewnić długą żywotność baterii, radzi sobie ze swoim zadaniem.

Jak powiedzieliśmy wyżej, firmware Philips W732 – to wydany Google Android OS. Według niektórych ekspertów, firmie udało się z powodzeniem połączyć Philips pojemny akumulator i wspomnianej platformy. Fakt, że te dwie inicjatywy technologiczne, jak zauważa wielu ekspertów nie zawsze może być „pokojowego współistnienia” w tym samym czasie. Poprzednicy Philips W732 – 4PDA-Soup, z których wiele nie są uważane smartfony – wykazały bardzo mierne wyniki w tym zakresie. Na początku ładowania Android urządzeń dziennie, a czasami kilka razy w ciągu dnia uważa się za normalne. W przypadku smartfonu firmy Philips funkcja ta, jak mówią eksperci, przejawia się znacznie mniej wyraźne niż w przypadku gadżetów z innych marek.

opinie użytkowników

Co mówią właściciele Philips W732? Wiele z nich, jak eksperci zwracają uwagę na przewagę nad podobnymi urządzeniami w zakresie jakości wykonywania funkcji. Telefon Philips Xenium W732, oni twierdzą, zapewnia wysoką wydajność aplikacji i pozwala na wykonywanie wielu zadań w trybie multi-okna.

Uczestnicy chwalili baterię, która, biorąc pod uwagę jego wielkość i pojemność, oczywiście, nie jest zaskakujące. Wiele smartfonów właściciele podkreślają, że rzeczywisty czas życia baterii przekracza dane, specjalista powiedział w oddzielnych raportach. Pozytywne informacje zwrotne od klientów zdobył wyświetlacz matrycowy, pokazując wysokie poziomy czułości nacisku.

Założona producent marki W732 (Philips) Cena (6-7 tys. Rub., W zależności od sklepu) w połączeniu z funkcjonalnością większość użytkowników są bardzo zadowoleni.

Jak również właścicieli smartfonów wysokiej jakości połączeń bezprzewodowych. Wiadomym jest, że wiele gadżety mobilne nie są zbyt „lojalny” do Wi-Fi: nie widać sieci, zachować sygnał nie jest bardzo stabilny, nieustannie ponownie. Użytkownicy, którzy zdecydowali się opuścić stron forów tematycznych, gdzie trwa dyskusja Philips W732, opinie, zwraca uwagę, że tego rodzaju problem nie jest charakterystyczne dla tego modelu smartfona.

Jeśli chodzi o kamery, tu punkt widzenia jest zupełnie inna. Istnieją opinie, że przy użyciu zaawansowanej technologii produkcji okular, Philips mógł jednocześnie dbać o wybuchu. Rzeczywiście, ten element jest znaleźć specjalistów, a nie jasny i funkcjonalny przeciwko decyzji analogów. Jednakże istnieją użytkownicy, którzy twierdzą, że wszelkie ogniska są kompensowane braki wyjątkowo wysokiej jakości samego aparatu.