231 Shares 7248 views

powieść wpół zapomniane, albo streszczeniem „dwóch kapitanów” Kaverin

Opisać summary „Dwóch kapitanów” Kaverin – bardzo niewdzięczne zajęcie. Ta powieść nie należy czytać w krótką opowieść, jak w oryginale, to był zbyt dobry i „smaczne” jest napisane. I to jest dobre, z jednej strony, że w jednym czasie nie jest zawarte w programie nauczania, w przeciwnym razie prawdopodobnie, dzieci otrzymały tę samą niechęć do Katya i Sanya, które wielu z nich w stosunku do Natashy Rostova. Z drugiej strony, dzisiejsi młodzi ludzie często nie słychać o tym produkcie. Ale ta wada, będziemy teraz spróbować naprawić ją i spróbować dać ogólne pojęcie o powieści, która napisała Wieniamin Kawierin, – „Two Captains”. Bohaterowie książki, pomimo czasu, w którym pisał powieść, nie wyglądała na przekonaną bojowników o komunizmie i pokoju na świecie. Oni żyją do dziś, w przeciwieństwie do przeszłości wiele znaków, a możliwe jest, że będą one bardziej kochany przez wielu pokoleń czytelników.


Postaramy się uchwycić ogrom i jak najkrótsze przedstawić podsumowanie „dwóch kapitanów” Kaverin. Nie mieszkają na odcinkach, a następnie spróbuj przejść przez „górę”, oznaczające zdarzenia tylko epokowe i większych zwrotów akcji. Więc zacznijmy.

Veniamin Kaverin "Two Captains"

Bohaterami produktu – Sanya Grigoryev i Katya Tatarinov. Jest ich miłość biegnie przez całą pracę, tak, że pewna część czytników eBook może być zainteresowany w historii miłosnej. Ale miłość nie jest ograniczony do linii Kaverin. W powieści jest walka i zdrada, mają sprężystość i odwagę niektórych znaków, tchórzostwo i podłość innych.

Ale błądzić od tematu ponownie. Naszym zadaniem – napisać podsumowanie „dwóch kapitanów” Kaverin, aby nie mówić o wiecznym.

Powieść zaczyna się od opisu sanki dziecka. Był z matką i siostrą mieszka w małym prowincjonalnym miasteczku. Siostro, jak dziwnie to brzmi dzisiaj, zwany także Sasha. To, że dzieci straciło oboje rodziców, a oni są w schronie. Nie chcąc stać się charytatywny-boy, Sanka, wraz ze swoim przyjacielem Pietia Skovorodnikov biegnie nocą z domu, bez wiedzy swego sąsiada uciec cioci Dasha, uważają się za odpowiedzialnych za sierot. Że ciocia Dasha czytać Sana'a pismami wieczornych znajdując utonął w torbie listonosza, nie wiedząc nawet o roli, jaką odgrywają w życiu naszego bohatera.

Chłopcy chcieli się najpierw do Moskwy, a potem zrezygnować z ciepłym bajki Taszkiencie, który Petka powiedział inny legendę. To było wtedy, a została wymyślona i realizowana przez motto, które Sanya następnie całe życie: „dążenie do poszukiwania, aby znaleźć i nie poddawać się”.

Do Moskwy, chłopaki udało się osiągnąć pomimo trudności na drodze do kraju zniszczonym wojną i rewolucją, ale w stolicy przeszedł pod nalotu. Petka był w stanie uciec, a Sanya uwagę na edukację w domu dziecka.

Tak się złożyło, że został dobrze przyjęty w dyrektora rodzinnego, w którym było przechowywane i sierocińcu. Nazwisko dyrektora Tatarinov było z nim mieszkała wdowa kuzyna z matką i córką Nina Kapitonovna Katya. Sanie powiedział, że mąż Marii Vasilievna był kapitanem „Święta Maryjo” statek zniknął kilka lat temu w lodzie polarnym. Kapitan Tatarinov Nadel znaleźć dla swojego kraju drogą morską Północnej i udowodnić, że można przejść przez łódź z Archangielska do Kamczatki bezpośrednio. Dyrektor samo, Nikolay Antonowicz, przedstawił się dobroczyńcą kapitana, a ostatnia rodzina była dla niego nasze szczere uznanie.

Wszystko to Sanya nie dowiedział się raz, ale wkrótce dołączył w głowie fragmentaryczne wspomnienia z dzieciństwa, kiedy tchem słuchali cioci Dasha, przeczytać mu listy od jego torbie listonosz utonął, a historie o dzielnym kapitanem polarnego. Aby to zrobić, musiał zrozumieć, że kocha Katya, przychodzą do niej na N-SK, odwiedzić ciocię Dasha, siostrą i znalazł na półce starych listów. Konieczności ich ponownego odczytania, zdał sobie sprawę, że los go tajemniczo połączone z rodzinnym Tatarinov długo przed miłością, jakby litery kapitan kierowane do Marii Vasilievna.

Sanya oskarża Mikołaja Antonowicz, że nie pomaga kapitanowi Tatarinov, ale po prostu wysłał go do swej śmierci, zapewniając wyprawach nieodpowiednich produktów i urządzeń. Jednak, aby udowodnić, że nie może jeszcze. A potem przysięga odnaleźć utraconą wyprawę.

Ale do domu dzieci jako chłopca, który właśnie skończył szkołę, może to zrobić? Aby dowiedzieć się, trzeba przeczytać książkę w pełni, nie wystarczy uruchomić oczami podsumowanie „dwóch kapitanów” Kaverin. Udział Kathy Sledge i pada wiele testów. Sanya wchodzi do szkoły lotniczej, chce iść do północy, ale zapobiec wojnie i zamiast pilota polarnego, stał się wojsko i wysłany do walki z faszystami. Katja po dział geologiczny przeniósł się do Leningradu, gdzie łapie i blokady. Odzyskiwanie po poważnie rannych, Aleksander zaczyna szukać Kate, ale ona nie wie nic na temat losu ich ukochanej wiem też patrzy na niego. przechodzą one w ich dążeniu do równoległej ulicy, nie wiedząc, że ich spotkanie zostało przełożone na czas nieokreślony. Dopiero po wojnie Sane udaje się dotrzymać przysięgi, a znalezienie zgubionego wyprawę ojca żony.