625 Shares 5971 views

„Miłość nieoczekiwany wracał” – aktorzy wspaniały rosyjski melodramat

Jednym z najbardziej poruszających filmów jest rosyjski serial „Miłość nieoczekiwany nadchodzi.” Aktorzy w tym filmie zostały dobrane bardzo dobrze. Byli w stanie doskonale poradzić sobie z ich ról. Co jest istotą filmu?


Więc, co seria „Miłość nieoczekiwany nadchodzi?” Aktorzy pokazują widzowi ogromną siłę tych silnych uczuć. Wiązane historię w tym momencie, gdy główny bohater, raz młoda i piękna kobieta, która ma przejść na emeryturę. Jej dorosła córka sama dwukrotnie matką, ale Elena D. cały czas ona stara się coś zrobić, aby pomóc, aby wziąć swój czas, od którego wiara jest już zaczynają „jęcząc cicho.” Zorganizować swoje życie osobiste, według głównego bohatera, to zbyt późno. Po tym wszystkim, była ponad pięćdziesięciu …

„Miłość nieoczekiwany nadchodzi” – aktorzy i ich role

Szczegółowe informacje na temat każdego z nich. Dlaczego tak ogromna popularność był w stanie zakupić serii „Miłość nieoczekiwany nadchodzi?” Aktorzy – jeden z głównych powodów!

Główną rolę w serialu gra Jelena Jakowlewa. To – rola Heleny Dmitrievna, kobiet, które osiągnęły wiek emerytalny. Fiodor Iwanowicz grał dobrze Valery Afanasiev.

On dobrze poradził sobie z rolą Vladimira Sterzhakov. W filmie gra dżentelmen Nonna – Roman Zubtsova. Sama Nonna Pawłowna, dziewczyną głównego bohatera, granego przez Alyona Yakovleva.

Rola córki Eleny Dmitrievny, Vera udał się do Elene Zaharovoy. Jej mąż – dentysta, Paweł Pietrowicz. Tę rolę może odgrywać genialnie Alexander Makogon.

W filmie występują również:

 • Mingazetdinova Dasha (asystent Paweł Pietrowicz, Olea),
 • Kuna Maria (żona Siergieja Marina)
 • Panfilov Dmitry (syn Teodora, trądzik)
 • Sorokin Julia (Vera córka, Mary)
 • Kosichkin Roman (syn Fiodor, Sergei)
 • Dobrynin Alevtina (Anna, studio szef taniec)
 • Prodanova Alena (Roma ex-żona, Natasza)
 • Podyapolskaya Nadieżda (Ariadna K)
 • Estrin Boris (szef Wiary), Gubanov Sergey (Paul kierownik)
 • Goryushin Vladimir (Fedor przyjaciel Makarych)
 • Tretyakov Konstantin (szef Dmitry dział produkcji)
 • Skachkova Anastasia (Makaritch wnuczka)
 • Zacharow Ekaterina (kelnerka Julia)
 • Sules Julia (gospodyni Susanna pizzeria).

Ogólnie rzecz biorąc, wielki uznanie melodramatów fani dostał show „Miłość nieoczekiwany nadchodzi.” Aktorzy zostali wybrani doskonale. Ponieważ oglądania filmów i daje widzowi przyjemność.

Film dla dorosłych

Cykl „Miłość nieoczekiwany nadchodzi”, który aktorzy po raz kolejny udało się wyróżniać na jego umiejętności, jest przeznaczony głównie dla starszej generacji. Drugi tytuł filmu – „krzepki”. Główny bohater w taki sam sposób, jak jej przyjaciel, już zwrócił pięćdziesiąt pięć lat. Ich przedstawiciele wybrani – nawet więcej. Doświadczenie dla nich, może być bardziej istotne dla ich rówieśników bohaterów. Chociaż istnieje w filmie i młodych bohaterów. Ale oni – są drugorzędne.

bohaterowie

Aktorzy i role w serialu „Miłość nieoczekiwany nadchodzi”, znane wielu fanów melodramatu. oglądają show z wielką przyjemnością. Bardzo realne sytuacje, że ludzie napotykają w codziennym życiu.

Uwaga głównych bohaterów. Jelena Jakowlewa zawsze odgrywała silny charakter, wychowany i charakterystyczny. W historii osiągnie wiek emerytalny na emeryturę jego „prosić”. Po tym, kobieta zaczyna „iść na wojennej ścieżce”. Była tak chętnie angażują się w wychowanie wnuków!

Alyona Yakovleva, który grał najlepszy przyjaciel Helena zawsze był w stanie zaszokować ich wygląd. W tej roli, była w dosłownym tego słowa znaczeniu „znaleźć się”.

Mężczyźni, z którymi kobiety są wprowadzone w klubie „tych, którzy są nad …” są również bardzo interesujące. Elena znajduje Fedora (Afanasyev). Ten aktor publiczność jest zawsze miły, ponieważ prawie każda rola ma rację. Gra doskonale uczciwych, kompetentnych, wykształconych, prawdziwych mężczyzn. Cóż, Roman (Sterzhakov) dostaje Nonna. Nawiasem mówiąc, nie jest to pierwszy film, w którym para gra razem.

Bardzo obraz życia

Tak więc, aby podsumować wyniki. Aktorzy, role, działka – „Miłość nieoczekiwany nadchodzi” nie może nie zadowolić tych, którzy kochają zapłakaną wzruszający film. Obraz był naprawdę bardzo istotne. Podobne problemy napotykane przez wielu ludzi. Wiele osób tutaj będzie w stanie rozpoznać siebie. Słuchaj, a nie pożałujesz!