495 Shares 1451 views

Pomidor „Czerwony Kapturek”

Być może nie będzie ogrodnik amator, który nie ma nic na temat odmian pomidora Czerwonego Kapturka słyszał. Wiele osób woli je do niego. Wystarczy powiedzieć, że odmiana pochodzi metodą selekcji niemieckiej, a więc w jego smaku, nie można nawet wątpliwości.


Nie jest tajemnicą, że owoce pomidora, szczególnie świeże i sok pomidorowy i wklej korzystny wpływ na zdrowie człowieka. mogą obniżać ciśnienie krwi, obniżają poziom cholesterolu we krwi. Jeśli skarżą się na problemy z przewodu pokarmowego, to należy zwrócić szczególną uwagę na pomidory. Ponadto, są one łatwo przyswajalne przez organizm i są również łatwe do strawienia.

Pomidory mnożą sole potasu, żelaza, magnezu, cynku i kobaltu. Substancje te są znane jako ważne dla życia ludzkiego organizmu.

Hodowcy często wolą takich odmian pomidorów, takich jak Little Red Riding Hood. Logiczne pytanie brzmi: dlaczego wybór pada na pomidorach, nazwany na cześć słynnego bajkowe bohaterki?

Pomidor Czerwony Kapturek, jak wiadomo, odnosi się do wczesnych odmian dojrzewania Stam niemieckiego wybór. Owoce dojrzewają do klasy 95 – 105 dni.

Roślina jest zwykle krótki, ale mocny. W pasynkovanii nie potrzebuje. Wszystkie owoce różnią pozazdroszczenia gęstość i okrągłości. Wszystkie one są, jak wybór, okrągłe, gładkie. Ich masa wynosi około 60 lub 70 g.

Pomidory Czerwony Kapturek są najczęściej używane do sałatek, jak ich skóra jest bardzo cienka i delikatna.

Dojrzałe owoce są zawsze jasne czerwone, soczyste, nasycone kolory. Czasami pomidory uprawiane są bezpośrednio na balkonach mieszkań. Wszystko ze względu na fakt, że są one roślin doniczkowych.

Jeśli przyjrzysz się z informacjami na opakowaniu nasion, staje się jasne, że pomidor Czerwony Kapturek jest wczesne dojrzewanie, a także tak zwane stopnie superdeterminantnym – Baby idące. Takie nasiona nadają się jak nikt inny do sadzenia w otwartym terenie. Ponieważ owoce dojrzewają kategorię, nie podlegają one szkodliwym wpływem zarazy.

Między innymi, rodzaj pomidora Czerwony Kapturek może być bezpiecznie uprawiane w warunkach szklarniowych. Nie jest tajemnicą, że wiele gospodyń domowych są zaangażowane w letnich jarzynowych na zimę. Warto wspomnieć, że pomidor Czerwony Kapturek jest idealny do tego celu. Jej owoce są zaokrąglone, lekko spłaszczona w tym samym czasie są one dość mięsiste i mają kilka nasion – innymi słowy, są one idealne do wytrawiania.

Jeśli zapytać doświadczonych ogrodników, dla których ogrodnictwo to nie tylko słowo, ale sposobem na życie, staje się jasne, że to odmiany pomidora tolerować niższe temperatury, więc mogą być sadzone w otwartym terenie, nawet w warunkach klimatycznych północno-zachodnich regionach naszego kraju.

Jeśli mówimy o rolnictwie, konieczne jest przede wszystkim zwrócić uwagę na fakt, że pomidor jest uprawianych Czerwony Kapturek, co do zasady, sadzonka metody. Jednak można powiedzieć o innych odmian pomidorów.

Przed sadzenia nasion w ziemi muszą być odkażony za pomocą roztworu potasu i manganu. Następnie nasiona są płukane wodą z kranu i nasączona. Zazwyczaj głębokość sadzenia wynosiła 0,5 cm. Jeśli utrzymać temperaturę w ciągu 18 – 25 stopni, pierwsze pędy pojawiają się na pięć lub sześć dni.

Gdy jest to pierwszy – drugi etap starzenia, zrobić kilof. Następnie cała troska byłoby nawóz gleby, regularnego podlewania, pielenia gleby, jak również utwardzanie sadzonek.

Pod koniec maja – początek czerwca, sadzonki można sadzić w otwartym terenie. Zagrożenie mrozem nie jest już w rzeczywistości pochodzą z pierwszej fazy kwitnienia pędzla.

Kiedy wylądujesz sadzonkę do dziury, nie zapomnij, aby humus i obficie podlać. W okresie letnim, należy zwrócić uwagę na postępowania karmienia.