416 Shares 8230 views

Jak rysować ołówkiem chomika

Chomiki – wspaniałe zwierzęta. Są one idealne do gładzenia umiejętności młodych artystów. Budowanie chomik wydaje się prosta, ale jednocześnie ma pewne cechy. Po otrzymaniu podstawowych umiejętności jak narysować chomika, można później poprawić swój wizerunek i uczynić go bardziej realistyczne.

Obecnie staramy się wyciągnąć chomika kreskówek. widać – to jest bardzo proste! Instrukcje krok po kroku są bardzo łatwo dostępne i są odpowiednie zarówno dla dorosłych i dzieci. Zacznijmy?

Pierwsze kroki

Będziemy narysować prosty ołówek i farby wynikowy obraz – wszystko: farby, markery, kredki. Można zostawić czarno-biały chomika. Więc musimy prosty średnio miękki ołówek, papier (najlepiej rysunek lub poziomą, ale dobrej jakości). Wąsy chomik może podjąć specjalną cienką ołówek – to będzie bardziej realistyczny, ale można zrobić to zwykle.

Jak narysować chomika w etapach

Krok pierwszy. Narysować okrąg. Będzie to szef chomika. Staraj się nie wywierać nacisku na ołówek – farby cienkie, lekkie linie przerywane, aby łatwiej usunąć, jeśli to konieczne. Przez dnie okręgu, przywiązują dużą podłużną „U”. Będzie to ciało chomika. Następnie trzeba wziąć gumkę i wymazać dolną część kręgu, który dotyka ciała.

Krok drugi. Na szczycie głowy jest teraz połączony z ciałem, narysuj dwa małe okręgi dla oczu. Trzeba być trochę mniejsza niż druga. Jeśli przed narysować chomika, zdecydowaliśmy, że to będzie dziewczynka, zrobić jej długie rzęsy. Następnie ciemnieją oczy ołówkiem na całej powierzchni, z wyjątkiem środku – punktem kulminacyjnym będzie uczeń.

Krok trzeci. Pod oczami, ale nie w środku, a trochę bliżej mniejsze narysuj mały trójkąt odwrócony. Następnie cienka gumka lekko przetrzeć go w górnej części – okazało nosa. W obszarze nosa wyciągnąć dwa gładkie półkole. Wyglądają jak na literę „E”, który „spadł” na lewo. Będzie to górna warga chomika.

Krok czwarty. W środku dolnej części litery „E” opracowanego w poprzednim kroku, zrobić trochę spiczasty «U». Jak można się domyślić, jest to usta. Teraz wyciągnąć wąsy Hamster – trzy kreski płynie, wychodzi z policzków.

Krok piąty. Na czubku głowy, rysować dwa duże koła, aby uzyskać uszy. Nadal będą wewnętrzną pętlę dla zwiększenia objętości i realizmu.

Krok szósty. Dwa kolejne squiggles w formie «U» będzie przednimi łapami złożone na brzuchu. Jeśli spojrzeć na obraz, staje się jasne, jak je zrobić. Iz wąskimi owali rysować tylnych nogach.

Krok siódmy. Dodanie do naszego chomika rysunku: trochę włosów na brzuchu, pazury na nogach, bardziej kierować kontury. Możliwe jest Draw Something będzie trzymał w swoich rękach.

Krok ósmy. Weź farby, kredki, markery i kolor zwierzęcia. Nie bój się eksperymentować, korzystać z wielu kolorów, na przykład: ciemny i jasny brąz, piaszczyste, złote, czerwonawe. Liczba ta będzie tylko skorzystać.

Teraz, gdy wiesz, jak rysować ołówkiem chomika. Spójrz, co Cutie okazało, nie jest to?