385 Shares 3929 views

Jak korzystać z niebieskiej gliny do włosów?

Od czasów starożytnych, kobiety starają się zachować młodość i urodę, aby pozostać atrakcyjnym i pożądanym dla swoich mężczyzn. Nowoczesna kosmetologia oferuje szereg procedur, które pozwolą panie oszałamiający wygląd, nawet w dorosłym życiu. Dziś jednak często wykorzystują naturalne składniki dostępne do użytku w domu. Znamiennym przykładem służy niebieskie włosy glinę. Zawiera kompleks witamin i pierwiastków śladowych mineralnych, więc maski oparte na nim sprawia, że każdy opieki nad kobietą.

Niebieski gliny do pielęgnacji włosów: właściwości użytkowe

Produkt ten jest całkowicie naturalny i jest często stosowane w produkcji kosmetyków organicznych. Glina doskonale oczyszcza skórę, usuwa martwe cząstki. Regularne jej stosowanie przyczynia się do normalizacji sebum. Ponadto, ma właściwości przeciwzapalne, co ułatwia gojenie się ran i mikropęknięć. Często niebieskie włosy glinkę stosuje się do wyeliminowania łupież, zapobiega szybkiemu zanieczyszczenia. W ten sposób, dzięki czemu odpowiednią maskę co najmniej raz w tygodniu, można zapewnić sobie instalację długoterminowego przechowywania. Glina jest częścią wielu czynników mających przywrócić włosy po trwałej lub barwienie. Warto zauważyć, że nie ma przeciwwskazań do jego stosowania, to znaczy, że jest idealny dla wszystkich typów skóry. Ten produkt jest dobrze połączony z dodatkowymi składnikami, więc bez wątpienia można eksperymentować w swoim wolnym czasie, tworząc różne kompozycje.

Niebieski gliny do pielęgnacji włosów: receptur tradycyjnej medycyny

Praktycznie każdej aptece można kupić cenny proszek w stosunkowo niewielkiej cenie. Użyj go w czystej postaci jest bezużyteczny, gdyż pożądanego wyniku otrzymujemy. W celu wytworzenia maski na bazie gliny proszku hodowli w małej ilości ciepłej wody. W rezultacie, należy uzyskać dużo tłuszczu kwaśną śmietaną konsystencji. W zasadzie, maska jest gotowy, starannie umieścić na zamki, rozprzestrzenia się wzdłuż całej długości. Bardzo często używany niebieskiej gliny do wzrostu włosów, ponieważ ten składnik zwiększa przepływ krwi do głowy, a tym samym stymuluje mieszki włosowe. W tym celu zaleca się, aby dodać olej odżywcze, na przykład, łopian, oliwek, lnu lub olej rycynowy. Nie zbędne będzie kilka kropli olejków eterycznych z cytrusów, ylang-ylang, lawendy i wawrzynu. odżywcze właściwości maski glinki zapewniają żółtka jaja, masło (w postaci stopionej) i wzmocnienie może być osiągnięte przez sok z cytryny lub octu jabłkowego.

Niebieski gliny do pielęgnacji włosów: Opinie

Większość kobiet próbowało powyższe przepisy dotyczące jego szoku włosy, zostały spełnione. Włosy naprawdę jedwabiste, lśniące i przyjemne w dotyku. Jednakże, byłoby pożądane, aby ostrzec blondynki, ponieważ gliny uważa się za dostatecznie aktywne substancje barwiące, więc po tej maski istnieje niebezpieczeństwo zmiany odcienia koloru. Włosy stają się zażółcenia staje się szara i niechlujne. Ale brunetka jest taki problem nie jest zagrożone, aby mogli bezpiecznie uruchomić do drogerii i rozpocząć własny eksperyment.