609 Shares 7121 views

Instrukcje jak zainstalować Opony Fashion Spin

gry komputerowe często posiadają kod, który pozwala na pisanie ich modyfikacji. Dlatego niektóre z projektów, istnieje duża ilość modów, które dodają nowe elementy, przedmioty, a nawet położenie. Na przykład, w „Stalker” można przejść przez kilkanaście różnych kampanii stworzonych przez zwykłych graczy. Ale w tym artykule skupimy się na jednej konkretnej gry zwanej Spintires. O swojej konstrukcji, ogłoszono już jakiś czas temu, ale okazało się niedawno. Zgodnie z tym, graficzny element w jej trochę przestarzałe, który jest doskonale zrównoważone przez samego procesu – dostaniesz wyjątkową okazję do wypróbowania ogromną liczbę pojazdów ciężkich na trudnym terenie. Ale w tym samym czasie, wielu graczy pytań dotyczących sposobu instalowania Opony Fashion Spin. A potem jest dylemat: co do zasady, mogą być modyfikowane w takiej grze?


Opony Fashion Spin

Przed mamy do czynienia z tym, jak ustawić moda Spintires, trzeba dokładnie zrozumieć, co mogą dać. Niektórzy gracze uważają, że najbardziej podstawowe gry jest na tyle, aby uzyskać wystarczającą ilość przyjemności. Ale oni nie zdają sobie sprawy, jakie możliwości otwiera przed ich modyfikowania. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na fakt, że z pomocą modów można dodać do gry jeszcze bardziej interesujące i imponujące transportu przez który będzie dostępny do przezwyciężenia poważnych terenowych. Po drugie, będzie w stanie znacznie dywersyfikacji katalog dostępnych tras do przejścia. Niezależnie od odmiany gry, trasa zostanie ona wcześniej czy później zabraknie i trzeba przejść przez to wszystko jeszcze raz. Jeśli ustawisz sobie kilka modów, to będziesz mieć więcej opcji, i nie trzeba, aby powrócić do starych odcinków wyścigowych. I, oczywiście, jak we wszystkich symulatorów wyścigowych, można ustawić sposób, że zmieni swój pogląd na świat gry – mogą dodać konkretne urządzenia na panelu swojego samochodu, aby zróżnicować lusterko i tak dalej. Cóż, teraz ledwie można pozostają pytania dotyczące niezbędnych zmian. Więc można przejść do pytania, w jaki sposób ustawić Opony Fashion Spin.

Pobrać

Jeśli chcesz dowiedzieć się , jak skonfigurować Fashion Spin Tires, trzeba będzie, a materiał, z którymi pracujesz. Trzeba znaleźć wiarygodnych witryn. które zostały już przetestowane przez innych użytkowników i pobrać te wyszły z mody. który chcesz użyć. Na komputerze, zostaną one zachowane jako archiwum, więc trzeba więcej i Archiver je wyodrębnić. Teraz prawie każdy użytkownik ma swoje własne archiwum, ale dla każdego, kto nie jest właścicielem tego, to przypomnienie będzie bardzo ważne. Rozpakuj folder trzeba, w dowolnym miejscu na komputerze – do pracy bezpośrednio z folderu Games, to będzie później. Więc pobrać modyfikację, a teraz trzeba dowiedzieć się, jak zainstalować mod spin Opony 2013.

ustawienie moda

Masz gotową folderu plik modę, więc teraz trzeba znaleźć dokładnie, gdzie zainstalowany grę. Powinno to być folder z modułami – zaleca się zrobić kopię zapasową, w przypadku gdy masz problem można wrócić wszystko w oryginalnym stanie, ale nie całkowicie ponownie zainstalować grę. Teraz, że masz kopię zapasową, trzeba wybrać te zmodyfikowane pliki, które zostały wyodrębnione trochę wcześniej, i przenieść je do folderu modules. System daje okno, w którym będzie się pytanie, czy chcesz zastąpić foldery i pliki, które są kopiowane. Trzeba odpowiedzieć zgody – tylko w tym przypadku, wszystko będzie działać jak należy. To wszystko, teraz wiesz jak zainstalować mod spin Opony 2013. Dev Demo – popularna modyfikacja, która otwiera wiele możliwości – zaleca się, aby spróbować go w pierwszej kolejności.

Aktywacja sposób

Na szczęście, za aktywację modyfikacji konieczne. Po ich zainstalowaniu można uruchomić grę, a to jest już załadowany z wszystkich innych trybach.