322 Shares 9864 views

Oznacza "kokarboksilazu". Instrukcje użytkowania

Preparat „kokarboksilazu” jest dostępna w postaci proszku do sporządzania roztworów do iniekcji. Środek należy do grupy witamin B (B1, wraz z B12 i B6). Po podaniu leku do podawania pozajelitowego, ulega szybkiej i całkowitej absorpcji. Lek może wnikać we wszystkich tkankach, lecz najwyższe jego stężenia występują w sercu, nerkach, mózgu. Transport krwi odbywa się głównie z czerwonych krwinek. Metabolizm zachodzi w komórkach wątroby. Wydzielanie prowadzi się w postaci niezmienionej. Ilość lek przenika zależy od dawki odbierane. Funkcja ta zapobiega gromadzeniu leków w organizmie.

mechanizm działania

Oznacza „karbolsylazę” (instrukcja zawiera taką informację) promuje aktywację metabolizmu tkanki, ma efekty metaboliczne. Lek zwiększa wchłanianie glukozy i poprawia odżywianie w tkance nerwowej i normalizuje działanie układu sercowo-naczyniowego.

Drug Administration "kokarboksilazu". Instrukcje. cena

Koszt leków w aptekach – od 150 rubli. Oznacza „kokarboksilazu” instrukcje użytkowania zalecane dla pacjentów z patologiami wywołał zaburzenia w trawieniu, żywienia pozajelitowego lub zespołem złego wchłaniania. Oznaczeniami obejmują chorobę Leśniowskiego-Crohna, marskość wątroby, choroby układu żółciowego, przewlekła biegunka, celiakii. Lekarz przepisujący lek i po usunięciu jelita krętego. Zalecany lek na zaburzenia metaboliczne, przewlekłe przepływu CAD, serca, niestabilnej dusznicy bolesnej. Oznaczeniami stosuje się również zawał mięśnia sercowego. Kiedy te patologie oznacza „kokarboksilazu” Instrukcja zaleca, aby zarejestrować się jako dodatkowy lek. Leczenie przepisywane pacjentom z zatrucia alkoholem etylowym i barbituranów, neuropatia, ból mięśni, nerwobóle. Przez wskazania obejmują okołoporodowego niedotlenienia encefalopatia, zapalenie płuc, niewydolność oddechową. Mianowanych leki na gorączkę, oparzenia, gipertireodizme, hemodializy. W połączeniu środkiem terapeutycznym zalecane po przewlekłych infekcji wirusowych.

tryb zastosowanie

Dawka leku podręcznika „kokarboksilazu” Instrukcja zaleca zainstalowanie zgodnie ze stanem pacjenta. Wprowadzenie rozwiązania odbywa się powoli, w ciągu dziesięciu minut. Szybki zastrzyk może powodować miejscowe reakcje. W szczególności, nie może być silny ból i pieczenie w miejscu wstrzyknięcia. Dawka dla dorosłych – dożylne lub domięśniowe wstrzyknięcie 50-100 mg raz dziennie. W ciężkich przypadkach (na tle zatrucia alkoholowego lub śpiączka cukrzycowa) lek może ponownie wejść po 1-2 godzinach dawkowania dla leczenia podtrzymującego. – 50 mg na dzień. Dzieci medycyna „kokarboksilazu” instrukcja obsługi zaleca następujące dawki:

  • 3 miesiące – 25 mg;
  • do lat 7 – 25-50 mg;
  • 18 lat – 50-100 mg.

Częstotliwość zastrzyków – 1 raz dziennie. Czas trwania leczenia – od piętnastu do trzydziestu dni.