241 Shares 2018 views

Niezwykłe ludzie świata. Najbardziej niezwykłych ludzi

Spójrzmy prawdzie w oczy, że wszyscy – specjalny. Jednak najbardziej niezwykłych ludzi, z jasnymi talenty bogaty w takich dziedzinach jak: śpiew, taniec i malarstwo, wyróżniając się z tłumu ze swoim niezwykłym zachowaniu, stroju lub mówić, i zostawić to życie, nie zyskać sławę. Tylko kilka zyskać chwałę.


Filmowcy chętnie robić filmy o niezwykłych ludzi, których obcość są związane z absurdalnych sytuacji w życiu, wydarzeń historycznych, a nawet z chorobami genetycznymi.

Więc, powiedz co niezwykłe ludzie żyją na naszej planecie.

REC High: 40 lata bez snu

Są wśród ludzi na świecie, którzy byli znani jako niezwykłych ludzi na całym świecie ze względu na ich chorób genetycznych lub urazu.

64-letni Thai nazwany Hai SEC twierdzi, że nie mogą spać w nocy, po doznaniu gorączkę w 1973 roku. Pomyślał o niekończącej owiec w nocy ponad czterdziestu lat, a po południu udał się do zaangażowania w rolnictwie. Aby rozwiać wątpliwości co do jego zdrowia, zakradł dwa worki 50 kg nawozu w dół drogi w odległości 4 km w drodze do domu. Jego żona twierdzi, że nigdy nie skarżył SEC snu przed i po chorobie gorączka nawet alkohol nie mu pomóc. Badanie lekarskie nie wykazało człowiek ma choroby fizyczne lub psychiczne. Nocą REC zajmuje się rolnictwem i rolnictwo chroni przed złodziejami. Poza tym, on stworzył dwa duże stawy do hodowli ryb, działa na nich w nocy.

Sanjay Bheget: brat bliźniak w żołądku

Zdjęcia z najbardziej niezwykłych ludzi, których problemy są związane z genetyką i ciężkich postaci mutacji można znaleźć w naszym artykule.

Z opowieści słyszeliśmy wiele takich osób. W średniowieczu były one traktowane jako potworów, czarownic i świętych głupców. Dziś wiemy, że ci ludzie byli tylko częścią szerokiego spektrum zmian genetycznych.

Sanjay Bhegeta brzuch był tak spuchnięte, że wydawało się, że był w dziewiątym miesiącu ciąży. Ledwie mógł oddychać. Żyjemy w Nagpur Bhegeta całe życie obracało się wokół jego ogromnego brzucha. Ale jego problem zamienia się coś strasznego, a jeszcze bardziej problematyczne w czerwcu 1999 r. Według jego lekarza podczas operacji stało się jasne, że nie jest w guzie. Bheget cierpiał na jednym z najrzadszych chorób na świecie: jego żołądek został zmodyfikowany ciała brata bliźniaka dziesięcioleci pasożyta w łonie swego „pana”.

Operacja ta musiała zostać przełożona 2-letni Xiao Faunuel chińskiej w 2013 roku. Chłopiec źle obrzęk brzucha, a lekarze w celu postawienia diagnozy uczynił go rentgenowskie. rodzice dziecka byli zszokowani ustaleń – w żołądku dziecka mieszkał dvadtsatisantimetrovy brata bliźniaka! Po operacji awaryjnego Xiao włosów odzyskane i zaczęła się rozwijać jako normalne dziecko.

Dede Kosvara człowieka brodawek

Najbardziej niezwykłe ludzie często brzydkie, mimo że są one nie tylko winę za to, ale to jest bardzo dotknięte przez ich deformacji.

Dede Kosvara Indonezja cierpi niezwykle rzadką chorobę – epidermodysplasia Warty, w którym dana osoba ma wiele narośli na dłoniach, stopach, a nawet głowy. Te wzrosty są jak ogromne brodawki i olbrzymich płytek. Ręce i nogi Kosvara bardziej jak skorupa pokryta gałęzi drzew i kończyn nie są ludźmi. W 2008 roku, 95% brodawek z Dede ciała została usunięta podczas operacji. I to jest ni mniej ni więcej – aż 6 kilogramów!

Matayosi Mitsuo: Iisus Hristos w Japonii

Niektóre niezwykłe ludzie zyskali sławę dzięki jego dziwactw. Matayosi Mitsuo – ekscentryczny japoński polityk, który jest przekonany, że jest Bóg i Chrystus. Obiecał, aby spełnić ostatnie przykazanie, tak jak Chrystus, ale tylko w ramach obecnego systemu politycznego i jego praw. Jako zbawcę społeczeństwa, wierzył, że pierwszym krokiem, najważniejsze – jego powołanie jako premier Japonii. W tym przypadku, Matayosi Mitsuo można przekształcić stan japońskiej, po których ONZ jest wymagane, aby uhonorować go zajmie miejsce sekretarza generalnego. Następnie Mitsuo-Jezus będzie rządził dwóch światów na raz – Kościół i polityczny … Matayosi Mitsuo podniesiony wyborów wiele razy, ale nigdy nie wygrał.

Lal Bihari: najbardziej martwy człowiek świata

Żyją w świecie i takich niezwykłych ludzi, którzy ją sławę dopiero po śmierci tego powodu.

Urodzony w 1961 roku w Indiach, rolnik Lal Bihari był oficjalnie martwy od 1976 do 1994, po czym założył Stowarzyszenie Umarłych w ich ojczyźnie. Bihari miał do czynienia z rządowej biurokracji przez 18 lat, aby udowodnić, że on żyje. Wszystko zaczęło się od swojego wuja, który przekupił urzędników i otrzymał świadectwo zgonu Bihari, aby wziąć w posiadanie spadku po krewnym.

Yoshiro Nakamutsu: fotografie i analizuje wszystkie zjedzone przez ostatnie 34 lat,

Niezwykłe ludzie czasem zachowują się dziwnie, nie jest jasne, w większości. Są one wyróżniać się wśród reszty.

Yoshiro Nakamutsu, urodzony 28 czerwca 1928, japońskie roszczenia wynalazca, który przechowuje mistrzostwo świata na liczbę wynalazków dokonanych przez niego. W ciągu ostatnich 34 lat, ma fotografie i systematycznie analizuje wszystkie posiłki spożywane przez nich. Wyniki obserwacji starannie rejestrowane w dzienniku. Celem wynalazcy – żyć do 140 lat.

Gregory Pol Maklaren – najbardziej wytatuowany człowiek świata

Bardzo często niezwykłe ludzie stają się tak z powodu nadmiernej próżności, pragnienie, aby być pierwszym. Nienasycone pragnienie, by stać się sławny prowokuje ludzi z zachowania trudne. Anglik Gregory Pol Maklaren – tak to jest oburzające osobowość. Człowiek ciągle sprawia, tatuaże na ciele. Dziś jest on najbardziej wytatuowany człowiek na świecie, w pełni, wszystko w 100%! Tatuaże pokryte całe ciało, łącznie z dziąseł, powiek, uszu, a nawet części prywatnych. mistrz ciało pomalowane w sumie 136 artystów na 4 kontynentach! Grzegorz żył pod pseudonimem szczęście diament bogaty. On jest wymieniony w Księdze Rekordów Guinnessa.

Orlando Serrell: życie po uderzeniu piłka baseball

Niezwykłe w życiu człowieka jest początkowo związane z tragicznymi wydarzeniami jak to miało miejsce do Orlando.

Kilka osób po otrzymaniu uraz mózgu przetrwać, a nawet mniej – to utalentowany. Orlando Serrell – jeden z nich. Gry w baseball w 1979 roku w szkole, otrzymał silny cios w baseball na głowie. Po pierwsze, młody Orlando czuł nic i kontynuować grę. Jednak w ciągu roku zaczął dręczyć silne bóle głowy, które trwały przez kilka godzin. Jakiś czas później, zaskoczony jego zdolności do dokładnych obliczeń pojawiła kalendarzowych. Bez myślenia, mógłby powiedzieć, ilu poniedziałki, na przykład, był w 1980 roku.

Niezwykłe ludzie świata. Garry Hoy: ostatni „lot”

Garry Hoy, pracował jako prokurator, znana na całym świecie, po upadku z 24. piętrze centrum biznesu w Toronto w 1993 roku. Chciał udowodnić, że szkło w centrum zostały wykonane z materiału niełamliwą z systemem start, podbiegła do okna. Jakie było zdziwienie gości, gdy nieczytelny szkło tylko pojawiło się na ramie okna!

Kurt Gödel: strach przed otruty

Znany matematyk austriacko-amerykański i logik Kurt Gödel bał otruty, więc jeść tylko potrawy przygotowane przez żonę. W 1977 roku, jego żona była hospitalizowana przez sześć miesięcy. Gödel głodu na początku 1978 roku. Jego waga to 29 i pół kilograma.

Jak widać, najbardziej niezwykłe ludzie nie zawsze są zadowoleni, a wiele z nich, nie ma wątpliwości, chcesz być najbardziej zwykli ludzie.