832 Shares 4027 views

Jak uszyć tunikę tuniki wzorzec dla otyłych

Moda często jest tak wysoki, że nawet demokratyczne pokazy mody można zobaczyć prosty styl wolny cięcia, które jest łatwe w montażu jako model ubrania dla większych kobiet. Bardzo często, najbardziej modne sukienki są prototypem znane przez długi czas tuniki. Ta sukienka była rozpowszechniona w starożytnej Grecji i Rzymie. Wzór Tuniki dla otyłych i szczupłych kobiet w tym czasie był swego rodzaju worek z otworami na ramionach i głowie. Tunika noszone przez mężczyzn i kobiety, kobiety różniły się tylko wzory i ozdoby.

Tunika – praktyczne i wygodne ubrania

Do dnia dzisiejszego zachowały się tylko my tuniki damskie, i to jest naprawdę bardzo praktyczna i wygodna forma odzieży. Podobna rzecz może być noszony jako szatę lub noszenie elegancki pasek, przekształcić go w ciekawy strój, można ją nosić z legginsami i dżinsy lub jako strój plażowy. Podstawowy wzór tuniki dla otyłych i szczupłych dziewcząt szerokość tylko jest inny, ale w zależności od wyobraźni szwaczka czymś takim może łatwo stać się punktem kulminacyjnym garderoby. Ta prosta szata staje się luźna sylwetka dzięki taśmie, która może być mocowana zarówno na pasie i pod biustem. A główny wzór może być spalony zrobić z krótkimi rękawami lub bez oraz, oczywiście, zmienić długość, dzięki czemu jest krótka bluzka lub sukienka elegancka.

Jak to podstawa

tuniki wzór dla otyłych pań, a także dla smukłych, wykonana bardzo łatwo. Wymaga to pomiary piersi, ud i ramion. Aby zmierzyć pokrycie piersi i ud oraz większa wartość jest dodawana do 10 cm na szwach oraz swobodny krój. Dalsze obmeryaem ramię tuleja musi być wolny W dane referencyjne są niekompletne strony, będzie wystarczająca szerokość 25 cm, ale gdy ręce są pełne, a konieczne zwiększenie szerokości ramion dodawania objętości około 10 cm.

Wzór jest zbudowany Tuniki dla kobiet otyłych bezpośrednio na tkaninę, która jest składana na pół, a on nosi znak:

  • Pierwszy znak – szerokość wstęgi lub połowa pierwszych pomiarów z dodatkiem. Jeśli biodra 100 cm + 10 cm, wzrost, daje wartość 55 cm, segment ten musi być umieszczony w środkowej części zagięcia ostrza.
  • Drugi znak – długość produktu mierzono żądaną długość do nas, możemy dodać kilka centymetrów na dole przetwarzania produktu i zanotuj wartość tkaniny.
  • Trzeci znak – wysokość armhole. Nota 25 cm i miał wartość wynikającą z tkanki złożyć z punktu szerokości wstęgi.
  • Czwarty znak – szerokość szyjki, która może być okrągły, w kształcie litery V, kwadratowy lub w kształcie łodzi.

Ostatnim etapem konstrukcji wzoru – rysunek linii tulei. Dekoracji bezproblemowego nacięcia biegnącego od szerokości linii wstęgi przechodzącej przez punkt i wysokości armhole do krawędzi tkaniny. Na tym etapie możliwe jest poszerzona rękaw dolny bluza lub całkowitego usunięcia tulei, więc prosty wzór Sundress uzupełnienie, które może być następnie bombowiec elastyczny pod biustem i u dołu, aby dodać kilka dodatków.

Konstrukcja takiego wzorca jest tak prosty, że nie radzą sobie z faktem, że początkujący, ale także człowieka, który nigdy nie odbyła się szyć. I dodawanie do gotowego produktu, ciekawy wystrój, masz stylowe i eleganckie rzeczy.