592 Shares 1675 views

Leczenie zapalenia wątroby typu C indyjskich leków: Opinie lekarzy

Wirusowe zapalenie wątroby typu C nazywane jest trudniejsze w leczeniu chorób wirusowych u człowieka. Obecnie szczepionki zapalenia wątroby typu C zdiagnozowano u 3% populacji. Zacznij leczyć tę chorobę powinny być na czas. W przeciwnym wypadku, pacjent może nie tylko rozwija się marskość, ale także raka. W Rosji, skuteczne leczenie tej choroby jest drogie. Jest to znacznie tańsze, aby naprawić swoje zdrowie w Indiach. W razie potrzeby, można po prostu zamówić tani skutecznych leków bezpośrednio z tego kraju. Lekarze lokalne przychodnie czasami również stosowany w leczeniu wirusowego zapalenia wątroby typu C indyjskich narkotyków. Opinie lekarzy na temat tych narzędzi, w większości przypadków, tylko dobre.

Dlaczego Indie?

Leki stosowane w leczeniu zapalenia wątroby typu C, nie jest, niestety, nie tak dużo. Początkowo te leki są bardzo skuteczne, rozpoczęła się w Ameryce. Kosztują jednocześnie bardzo kosztowne. Sobie pozwolić na ich stosowanie może tylko bogatych ludzi.

Później jednak pewne indyjskie przedsiębiorstwa uzyskały pozwolenie na produkcję generycznych koszt tych drogich leków. W rezultacie, wielu pacjentów z niskimi i średnimi dochodami z różnych krajów mają również dostęp do takich leków. Oczywiście, my rozpoczęliśmy podróż do Indii i rosyjskich obywateli.

Indyjskie leki są produkowane pod kontrolą wielu organizacji międzynarodowych. Dlatego leczenie z ich stosowaniem i zasłużył takie dobre opinie. W Indiach, leki te były używane przez dłuższy czas. I oczywiście, że lekarze z tego kraju zdobyli w korzystaniu z bogatym doświadczeniem. Jednak niektóre rosyjskie kliniki mają już pozwolenie na używanie indyjskich leki w leczeniu wirusowego zapalenia wątroby typu C. W związku z tym, mieszkańcy naszego kraju, jeśli chcą mogą wziąć udział w kursie w domu. Jedyną rzeczą – będzie musiał najprawdopodobniej przejść do dowolnego dużego miasta. Leki niezbędne w tym przypadku jest zwykle kupowane od dostawców.

Jakie leki są produkowane indyjskich przedsiębiorstw

к примеру, такие лекарства как: Do tej pory ludzie zdiagnozowano zapalenie wątroby typu C, może nabywać na przykład leki, takie jak:

  • "Harvoni";
  • „Sofosbuvir» (Sovaldi).

Biorąc te leki mogą być w dowolnych postaciach choroby. Bardzo dobre wyniki, na przykład, jest stosowanie tych leków w leczeniu wirusowego zapalenia wątroby typu C o genotypie Indian 3A. To samo odnosi się do częstego postaci 1B.

Przeciwwskazania tych leków ma nie tyle. Jednak w niektórych przypadkach przypisać im wszystko jedno, jest to niemożliwe. Nie przepisywania takich środków, na przykład dzieci. Indyjskie leki stosowane w leczeniu zapalenia wątroby typu C u pacjentów do 18 lat, lekarze wziąć zabronione. Fakt, że wpływ rosnącego organizmu nie jest znana.

Dostępne zarówno w leku z listy licencjonowanych i markowe rozpatrywane. Kosztują mniej amerykański. Również w Indiach, produkowane generycznych tych leków. Даклатасвир». Jednym z takich środków, na przykład, jest „daklataswir”. Powinna ona być lekarstwem tanio, ale nie przejmuj się jest zwykle podawany w skojarzeniu z lekiem „sofosbuvir”.

Oznacza „Harvoni”

Ta indyjska medycyna postrzega lekarze mieli dobre przede wszystkim dlatego, że rzadko powoduje skutki uboczne. Badania u pacjentów stosujących lek „Harvoni” ulepszony pod koniec drugiego tygodnia. Lek ten jest zazwyczaj wydawane jedną tabletkę dziennie z jedzeniem. Należy stosować dawki podwójnej jeśli przypadkowo pominąć biorąc ten lek nie jest dozwolone.

Przypisywanie Harvoni pacjentów lekarzy”zarówno z istniejącym marskości wątroby, a bez niego. dobrze reagują one do lekarzy o leku również dlatego, że często ma pozytywny wpływ, nawet w przypadkach, gdy inne leki są nieskuteczne. Jedyne skutki uboczne, które mogą wystąpić w trakcie leczenia za pomocą tego narzędzia jest ogólne zmęczenie i bóle głowy.

To będzie kosztować podczas zamawiania leki z Indii około 15 tys. P. 28 tabletek. Dla porównania, przepisać leki ze Stanów Zjednoczonych nie może mniej niż 20-25 tysięcy p ..

Stosowanie leku Indian „sofosbuvir” w leczeniu wirusowego zapalenia wątroby typu C: Opinie lekarzy

Bardzo często lekarze domowe doradzać swoim pacjentom, aby wziąć i to oznacza. Lekarze pamiętać, że lek „sofosbuvir”, jak i „dobrego” Harvoni pomoc, nawet w przypadku braku rezultatów w leczeniu innych środków.

Przez bezwzględnych korzyści z tego leku jako pacjenci i lekarze to jakie skutki uboczne to prawie nie ma. Podobnie jak w przypadku „Harvoni” leku, to znaczy, w niektórych przypadkach może powodować ból głowy.

индийский препарат «Софосбувир» около 14 тыс. руб. Powinien on być stosowany w leczeniu zapalenia wątroby typu C Indian leku „sofosbuvir” około 14 tys. RUB. 28 tabletek. Cena amerykańskiej medycyny jest około 600 $.

Lek „daklataswir”

Lek ten, jak już wspomniano, jest przypisany zarówno do środków „sofosbuvir”. ечении гепатита С индийский препарат "Даклатосвир" пациентам врачи выписывают достаточно часто. Gdy n echenii HCV Indian przygotowanie „Daklatosvir” Pacjenci lekarzy pisać dość często. Według wielu lekarzy i pacjentów, pomaga pozbyć się wirusa jest dobrym narzędziem. Na rynku istnieje w tym kompleksu lek „sofosbuvir + daklataswir”. Przeznaczony jest dla 12-tygodniowego kursu. Złożone leki zakupu od indyjskich dostawców może być 70 tys. P. 6-10 тыс. р. Oddzielnie dezhenerik „daklataswir” można kupić za 6-10 tys. P. . 28 tabletek. W tym przypadku cena zależy wyłącznie od dostawcy.

ногие больные считают это средство на самом деле эффективным и советуют именно с его использованием проводить лечение гепатита С. Побочка от индийских препаратов (отзывы о которых хорошие еще и поэтому) возникает достаточно редко. M żadnych pacjenci uważają, że oznacza naprawdę skuteczny i polecam go do jego stosowania w leczeniu wirusowego zapalenia wątroby typu C. pobochki od narkotyków indyjskich (które są dobre opinie nawet tak) występuje rzadko. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że najtańszy lek „Dkalatovir” nadal może zaszkodzić pacjentowi bardziej niż innych leków produkowanych w kraju. часто испытывают проблемы с пищеварением, тяжесть в мышцах, тревожность. Oprócz bólów głowy, lekarze mówią, że ich pacjenci w trakcie korzystania z tego narzędzia, często występują problemy z trawieniem, uczucie ciężkości w mięśniach, niepokoju.

Jak należy traktować w Indiach

Mówić o krajowych indyjskich lekarzy leków ze względu na ich dobrą wydajnością. этих средств российскими докторами было получено не слишком давно. Ale pozwolenie na stosowanie tych środków przez rosyjskich lekarzy nie wpłynęło zbyt dawno temu. Dlatego, jak już wspomniano, pracować z nimi, nie wszystkie kliniki. Znaleźć dobrego lekarza, przy użyciu tych leków w dzisiejszej Rosji jest nadal dość trudne. Oczywiście, konsultacje na temat stosowania danego leku można uzyskać od dostawcy. самой Индии. Jednak wielu naszych rodaków z wirusowym zapaleniem wątroby typu C, wybrać należy traktować wszystkich tak samo w Indiach.

Pacjenci chcący poddać obróbce w tym kraju, jest to możliwe, na przykład, stosuje się do niektórych firm zajmujących się turystyką medyczną. Wstępne badanie pacjenta w Indiach zwykle trwa około 10 dni. Następnie, gdy pacjent jest wybrany najbardziej odpowiedni lek. Kupując tabletki i otrzymała zalecenia dotyczące ich stosowania, pacjent może zostać wysłany do Rosji i wziąć udział w kursie niezależnie.

Co może być schemat leczenia

Regulaminową leki Indian zależy od genotypu HCV i stan wątroby. indyjskie produkty zyskały dobre opinie od lekarzy, w tym bez konieczności długotrwałego stosowania. Przebieg leczenia zwykle 12 lub 24 tygodni, czyli kilka miesięcy. W niektórych przypadkach leki te mogą być stosowane razem z innymi, już udało się zdobyć zaufanie pacjentów, znaczy. Na przykład, z genotypem 2 „sofosbuvir” i „Daklatosvir” często są przewidziane wraz z preparatem „Ribaverin”. W szczególności, takie połączenie jest uważane za skuteczne w 4 stopnia zwłóknienia.

Używane środki „Ribaverin” w połączeniu z indyjskich agentów i genotypem 4. Jest to rodzaj zapalenia wątroby diagnozuje się częściej wśród Rosjan. Zakażenie HIV jest zastosowanie taka kombinacja leków nie jest przeciwwskazaniem. Aby uzyskać więcej informacji na temat programów i czasu leczenia z zastosowaniem kompleksu można uzyskać od lekarza lub konsultanta zajmującego się sprzedażą leków z Indii licencjonowane firmy.

Gdzie mogę zamówić leki

Pomimo faktu, że tzyvayutsya lekarze o tych leków jest dobry, odprowadza je, oczywiście, tylko wtedy, gdy pacjent ma możliwość je kupić. гепатита С индийскими же врачами дает больному несколько больше шансов на выздоровление. Stosowanie leków indyjskich w leczeniu wirusowego zapalenia wątroby typu C jest indyjski lekarz daje pacjentowi jeszcze kilka szans na odzyskanie. Jednak podróż do Azji kosztem jest zwykle dość drogie. Produkty zamówienie bezpośrednio w Rosji, w międzyczasie, nie jest zbyt trudne. Dostarczyć tych leków na rynek krajowy wielu firm.

Wybierając konkretną firmę z góry, oczywiście, upewnij się, że jego nienaganna reputacja. W przeciwnym przypadku istnieje spore ryzyko, aby kupić fałszywy. Czasami środki te są sprzedawane w lokalnych aptekach. Ale licencja dla ich realizacji nie są wszystkie te punkty sprzedaży. Częściej niż nie, Indian leki na zapalenie wątroby typu C można kupić tylko w aptekach dużych miast.

W wielu przypadkach pacjenci zamówić leki bezpośrednio od oficjalnych przedstawicieli indyjskich firm farmaceutycznych zaangażowanych w ich produkcji.

Jak nie kupić fałszywe indyjskie leki w leczeniu wirusowego zapalenia wątroby typu C

очередь следует обратить внимание на его упаковку. Poprzez zakup któregokolwiek z powyższych leków w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na jego opakowaniu. Wymagane jest, aby przedstawić pełną informację na temat przygotowania i danych na temat producenta. Zanim dasz pieniądze na lek i powinien upewnić się, że firma nagrywania posiada licencję na produkcję leku.

Sprawdzić przy zakupie, jak już wspomniano, jest to konieczne i dostawca. Firma, która sprzedaje takie leki w Rosji muszą być w posiadaniu umowy zawartej bezpośrednio z producentem.

medycyna indyjska na wirusowe zapalenie wątroby typu B

W tej choroby, lekarze czasami przepisują otrzymania środków uwolnionych w Azji. препаратов для лечения гепатита Б обычно дает неплохой результат . Korzystanie indyjskich leków do leczenia wirusowego zapalenia wątroby typu B zazwyczaj daje dobre rezultaty. W tym przypadku często przepisywane pacjentowi, na przykład, tanie leki, takie jak „Lamivudine”, „”, „Gancicloviru rybawiryną” wyprodukowane w Indiach.

Wydane w kraju leków naprawdę są dość tanie.

wniosek

Tak więc, sądząc po opiniach lekarzy w leczeniu wirusowego zapalenia wątroby typu C indyjskich leków może być bezpiecznie stosowany. Dobra opinia o tych narzędziach, opracowała i samych pacjentów. дженерики из этой страны для многих россиян стоят относительно дорого, обходятся они все же намного дешевле американских препаратов и медикаментов, поставляемых из некоторых других стран. Pomimo faktu, że leki generyczne z tego kraju dla wielu Rosjan stosunkowo drogie, ich koszt jest nadal znacznie tańsze niż amerykańskich narkotyków i leków dostarczanych z innych krajów. I pomimo tego, że fundusze rzeczywiście, według lekarzy i wielu pacjentów są bardzo skuteczne. Często zdarza się, że wirus zniknie z pacjentem w miesiącu odbiera żadnego z tych leków. Więc cena leku, te w pełni uzasadniają.