511 Shares 1010 views

fotelik Bertoni: opinie klientów

Czy w naszych czasach jest coś takiego jak fotelik nowy? Oczywiście, że nie. W samochodzie, każdy kierowca, który porusza się z małym dzieckiem powinien uczestniczyć w tym kursie. Najlepszym wśród innych produktów firmy okazała się posadzić Bertoni. Opinie o tym w 90% przypadków stwierdzono dodatni.


Dlatego trzeba fotelika samochodowego?

Drogi w Rosji są często złej jakości, a także kulturę jazdy pozostawia wiele do życzenia. Każdy dzień istnieje około 100 wypadków, niosąc zagrożenie dla życia ludzkiego. Aby chronić dziecko przed nieprzyjemnymi konsekwencjami Pozwoli to fotelik samochodowy.

Nie tak dawno temu w Niemczech badanych. Okazało się, że podczas korzystania z tego urządzenia w większości przypadków dziecko jest nietknięty po zderzeniu. Na podstawie wszystkich tych czynników, możemy stwierdzić, że urządzenie to jest rzeczywiście konieczne w samochodzie.

Dlaczego posadzić Bertoni?

Każdy człowiek wie, że przy wyborze fotelika nie powinien zwracać uwagę na dziesięć głównych komponentów:

 • To musi być tuszy. Wielu rodziców dla celów finansowania oszczędności kupić bezramowego akcesorium. Jest to dość częsty błąd. W rzeczywistości, tego rodzaju fałszerstwa nie chroni dziecka. Czy warto oszczędzać na własnym zdrowiu Twojego dziecka?
 • Należy zwrócić szczególną uwagę na tylnym położeniu. Pożądane jest, że dziecko może wygodnie siedzieć i leżeć. Jest to bardzo ważne, ponieważ dzieci często się podczas długich podróży zmęczony. Ponadto, zmiana pozycji usunie obciążenie od kręgosłupa.
 • Bardzo ważnym czynnikiem jest higiena dzieckiem. Zaleca się, aby kupić akcesoria podróży z wyjmowanymi pokrywami. Mogą być przemywa uwalniając od ramy głównej.
 • Aby dziecko było wygodne, zaleca się wybrać krzesło według swojej kategorii wagowej.
 • Wskazane jest, aby zakupić towar z uprzęży pięć punktów, które będzie bardziej wiarygodnie ustalić położenie dziecka.
 • Szczególną uwagę należy zwrócić na ustalenie zagłówek, który powinien pasować do rozmiaru dziecka. W przeciwnym razie, można uzyskać poszkodowaną kręgów szyjnych podczas ruchu.
 • Szczególną uwagę należy również zwrócić na materiale. To nie powinno być zbyt łatwo zabrudzone, jak trudno jest zmyć. Sprawa powinna być wykonana z naturalnych tkanin wolne od barwników, które mogą powodować alergie u dziecka.
 • Pasy muszą być dobrej długości, ponieważ dziecko będzie wymagać więcej miejsca w czasie zimy.
 • Pożądane jest, aby fotelik był miękki, będzie to zmniejszyć obciążenie kręgosłupa.
 • Należy również zwrócić uwagę na sposób mocowania samochodu.

Wszystkie te cechy posiada posadzić Bertoni. opinie klientów tylko potwierdzić ten fakt. W związku z tym, z szerokiej gamy towarów powinien lepiej przyjrzeć tej marki.

krótki opis

Firma Seat Bertoni samochodów jest reprezentowany w kilku głównych kategoriach:

 • Od 0 do 13 kg;
 • Od 9 do 18 kg;
 • Od 9 do 36 kg.

Sugeruje to, że dziecko od urodzenia do 12 lat będą czuć się całkowicie bezpiecznie. Wiele młodych matek i ojców chce kupić to posadzić Bertoni (9-36 kg). Odpowiedzi o nim wiarygodne, więc istnieje potrzeba, aby zapisać się do zakupu produktu, który będzie trwał przez wiele lat.

We wszystkich modelach, pasy bezpieczeństwa z mocowaniem metalowym, wysokim kołnierzem i jest stałe zagłówek. Wszystko to stworzy maksymalne bezpieczeństwo w czasie ruchu. Avtolyulki dodatkowo wyposażony w osłonę przeciwsłoneczną, uchwyt do noszenia i wymienny dyszy. Różne miękka wyściółka sprawi, że podróż była bardziej komfortowa. Siedzenie ciężar prawie większy niż 3 kg, co jest bardzo wygodne. Wszystkie modele są montowane na pasa bezpieczeństwa pasażera. Ta procedura trwa zaledwie kilka minut.

pozytywne opinie

Jak wspomniano wcześniej, najlepszym sposobem, aby chronić swoje dziecko – kupić fotelik Bertoni Lorelli. Opinii dla tego produktu są podzielone na dwie kategorie – pozytywne i negatywne. Pierwsi nabywcy zidentyfikować kilka kluczowych czynników:

 • Bardzo piękne kolory przyjemne dla oka.
 • Krzesło jest bardzo wygodne i przestronne.
 • Dla dzieci jest specjalna wkładka.
 • Produkt jest bardzo wysokiej jakości i nie traci zdolności funkcjonalnej po dłuższym okresie użytkowania.
 • Niektóre modele są chwalone przez cztery położenia oparcia.

Na podstawie powyższych zalet, możemy śmiało powiedzieć, że z całej gamy modeli do wyboru siedzenie samochodu Bertoni. Zgłoszenie lewo przez kupującego, sugerują, że w przystępnej cenie można kupić niezawodny produkt.

negatywne aspekty?

Każdy produkt, w tym takie jak fotelik samochodowy Bertoni Junior, opinie i wynik negatywny. Wiele osób nie podoba się fakt, że dziecko będzie w lecie jest zbyt gorąco, więc trzeba załączyć tkanina bawełniana. Niektórzy rodzice mają trudności z regulacją zagłówka. mieli również do czynienia z niskiej jakości tapicerki.

Opcja cenowa

Koszt tego produktu waha się od 3500 do 7000 rubli. Warto zauważyć, że liczba ta jest znacznie niższa niż podobnych modeli innych firm. Najbardziej popularny jest fotelik Bertoni Junior 9-36 kg, które dokonuje przeglądu wszystkich witryn sklepów internetowych, tylko najlepsze. Można go kupić za 6.995 rubli, a użytku – ponad dekadę.

Podsumowując, warto zauważyć, że lider w sprzedaży takich akcesoriów samochodowych jest fotelik Bertoni. Opinie o tym – to rodzaj gwarancji, że dana osoba jest rzeczywiście nabyć produkt wysokiej jakości. Jeśli chcesz kupić dobry, łatwy w instalacji i piękną ochronę wzorów dla dziecka, konieczne jest, aby dać pierwszeństwo do tego modelu.