430 Shares 9947 views

Restauracja „Erwin” na Kutuzowa: opis, zdjęcia, opinie gości

Powszechnie wiadomo, że ludzie po ciężkim dniu czasami chce wracać do domu, a gdzieś na odpoczynek lub po prostu zjeść, odpocząć od zgiełku i kłopotów z gotowania.

Inną kategorią ludzi chce czegoś nowego, a nie tak pretensjonalny, że instytucja była przyzwoita i gustownie urządzone, tak, że takie miejsce może łatwo doprowadzić żonę, kobieta lub po prostu towarzyszy w pracy.

Jeśli jesteś zgubiony w wyborze dokładnie gdzie iść, możemy polecić restaurację „Erwin” na Kutuzowa. Hotel ten utrzymany jest godny uwagi i regularnych wizyt. Proponujemy, aby poznać go lepiej.

tworzenie

Restauracja „Erwin” na Kutuzowa otworzył Alexander Zaturinskiy. Jeśli chodzi o menu w restauracji, ona opracowała dwa kucharzy – Andrzej i Andrzej Korobyak kwartał.

Odkryty restauracja okazała się bardzo interesująca. Restauracja jest dość przestronny i komfortowy, posiada dwie kondygnacje: na ziemi jest piękny nowoczesny kominek i na górnej zdobić panoramiczne okna. Według samych twórców, instytucji budowlanych – jest delikatna i żmudna praca na przecięciu coraz większą popularność nowego formatu kuchni rosyjskiej i współczesnych trendów kulinarnych w Europie Północnej, a także podstawowe wartości kuchni francuskiej.

przestronność

Główny hol z popularnych miejscach jak w restauracji „Erwin” (Moskwa), dla maksymalnie 150 osób, a bar 18 odwiedzających. Ponadto, na szczycie znajduje się grill, lody Gabloty z owocami morza i piękne akwarium, gdzie żywe ostrygi, kraby i małże. Powierzchnia wszystkich pomieszczeń wynosi około 800 metrów kwadratowych.

Zdobi podłoga jest również piwnica kieliszek do wina, i długi bar. Wnętrze jest urządzone w nowoczesnym stylu. Bardzo imponujące i pobudza wyobraźnię ciemnego polerowanego meble, duże biurka, przestronne i głębokie sofy i wygodne krzesła. W tym pokoju, nawet gdy duża liczba zwiedzających wrażenie, że są one nieliczne, dlaczego istnieje pewna pustka i przestrzeń. Ale, według samych założycieli restauracji, klienci będą mieli jeszcze bardziej, gdy otwarta weranda z krajobrazu nad Białym Domem a Novoarbatsky Bridge. W takim przypadku, jeśli to naprawdę się dzieje, goście tutaj zostanie dodany dość.

personel

Jak dla pracowników restauracji, kelnerzy są bardzo wybredni, przyjazny i uprzejmy. Jednym z najbardziej wartościowych pracowników „Erwin” jest sommelier. Pomimo faktu, że jest ona dość młody jak na tak niezwykłym zawodem, ich pracy, wie, po prostu niesamowite: pani jest dobrze zorientowani we wszystkich typów i odmian wina. Do tego można poprosić o poradę, a ona zawsze wie dokładnie, co jest potrzebne pić pewnego gościa.

menu

Kompaktowa menu, szef kuchni znaleźć nowe podejście do najbardziej znanych potraw. Wszystko gotowane jedzenie jest podawane w małych porcjach, to jest urządzone i zaprojektowane zawsze miłe. Bardzo popularne w tej restauracji korzystających ceviche wykonane z językiem morza. Wszystkie składniki są wybierane w doskonałych proporcjach. Temperatura serwowania jest zawsze na najwyższym poziomie i nie powoduje skarg użytkowników. Nie mniej popularne i przegrzebki w orzechowym Krusty – jest nieskończenie delikatne i smaczne danie, które są zjadane przez gości, dosłownie w ciągu kilku sekund.

Jeśli chodzi o dania główne, nowi goście natychmiast oferują wybór sea bass i stek rib-eye. Te potrawy są bardzo smaczne i bardzo ładne, że nie pozostawi nikogo obojętnym.

Restauracja „Erwin” (hotel „Ukraina”) jest warte odwiedzenia, jeśli tylko spróbować czegoś nowego z żywnością bez zbędnych ceregieli i nikt problemu z rezerwacji tabeli. Jeśli można szukać w tym miejscu, należy odwiedzić kolekcję win. Nie ma wiele do zobaczenia!

godność

Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć z pewnością, że jest to bardzo dobra restauracja. Jest prawie niemożliwe, aby sprostać nieprzyzwoite zachowanie gości lub niekompetencji pokoju nauczycielskim. Wszyscy kelnerzy są bardzo odpowiedzialne podejście do swojej pracy, nie tylko słuchać uważnie i czekać, aż klient, który dokona wyboru, ale jeśli to możliwe, doradzić smaczne danie z jednej kategorii lub innego. Co więcej, robią to nie w porządku, że użytkownik zapłacił więcej, a do tego był zadowolony z jego posiłku.

Atmosfera w restauracji jest spokojny i relaksujący, wszystko jest tak harmonijny i mierzone, to warto po prostu przejść się do instytucji progowych, tak poza to wszystkie trudy i cierpienia, dobrze, problemy i nawet nie chcę myśleć.

Odwiedzający

Restauracja „Erwin” Tarasa Szewczenki (na skarpie) można bezpiecznie dojść do dzieci, bo nic w nim każdy przyzwoity nie widzieć ani słyszeć. Posiłki są dość obszerne, więc tutaj nigdy nie odejdzie głodny, a ceny są bardzo rozsądne.

W przyszłości instytucja administracja planuje wprowadzić jego poprawę, ale z wyłączeniem wszelkiego rodzaju ekscesy. Ponadto, pracownicy kawiarni zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

opinie

Jak mówią, ilu ludzi – tyle opinii. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że jest to typowa restauracja, i nie różni się od sąsiednich restauracji i kawiarni. Ponadto, jak się wydaje, z jakiegoś powodu, bardzo mało jedzenia na talerzu, i płacą praktycznie powietrze jest dostarczane do nich.

Jednak większość odwiedzających są pewni, że cieszyć się wizyty w tej restauracji. Według nich, tu dania są naprawdę bardzo smaczne. Wierzą, że w tej restauracji można dobrze zjeść bez opróżniania portfela.

Wydarzenia, ceny, wyniki

W tym miejscu nie będzie się wstydzić, aby przynieść ludziom najdroższe. W tej restauracji, aby świętować urodziny, rocznicę ślubu i innych imprez. Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy twierdzą, że jedna osoba na imponującej kolejności zajmie średnio 2000 do 3000 rubli. Zgadzam się, że jest to rozsądna cena, w porównaniu do innych restauracji, to można nazwać budżet. Chociaż „Erwin”, którego zdjęcia znajdziecie w tym artykule nie ma zastosowania do kategorii instytucji budżetowych.

Wielu odwiedzających cieszyć się przyjemną atmosferę w towarzystwie przyjemnej muzyki spokojnej, położonej na prywatność i przyjemnego spędzania wolnego czasu.

Jest więc oczywiste, że przed sądem, zgodnie z mieszkańców tej restauracji, trzeba osobiście odwiedzić instytucję. W przeciwnym razie, można następnie zastanawiać się długo, o których wierzyć: tych, którzy go chwalił, lub tych, którzy go krytykują.

Ale, jak odpowiedziach mieszkańców i gości, restauracja jest naprawdę dobre, a cena jest do zaakceptowania. Dlatego też opinia, że miejsce to jest odwiedzane przez tylko bogatych ludzi można nazwać źle. Goście ze średnią dochodów może również przynieść swoją rodziną do tej restauracji i mieć dobry czas bez wpływu na budżet rodzinny.

Administrator dostarczy niezbędnych informacji i bez irytacji w głosie, aby wyjaśnić, co wydaje się Państwu niezrozumiałe. Oczywiście w związku z tym, instytucja przechodzi do pozycji lidera. Być może inne kryteria, to w jakiś sposób gorsze od drogich i luksusowych restauracjach, ale ponieważ nie jest wszystko, co jest potrzebne do relaksującego i przyjemnego pobytu, więc nie oceniaj restauracja przez jego ceny. Jeżeli koszt żywności jest wysoka, to nie znaczy, że poziom obsługi i jakości żywności zostaną przygotowane na najwyższym poziomie.