389 Shares 7221 views

Cechy marki „Luisa Spagnoli”

Luisa Spagnoli – znana na całym świecie marka stylowych, w którym kobiecości, elegancji, funkcjonalności i jakości.


Krótka wycieczka do historii marki

Założycielem handlową Luisa Spagnoli urodził się 30 października 1877 roku w małym włoskim mieście Perugia. Louise została wychowana w prostym i skromnym rodziny. Ojciec sprzedawane owoce morza, a jego matka była gospodynią domową. W ciągu 30 lat, Louise otwiera cukierniczej. Kocham doświadczeń młodej kobiety, wraz z włoskim temperamentem, stworzyć warunki do wynalezienia najsłynniejszych czekoladek Bacci Perugina.

Ale pierwsze kroki w świecie mody zostały dokonane po zakupie królika Angora przędzy z wełny, który stał się głównym surowcem do produkcji odzieży. Luisa Spagnoli zmarł we Francji w 1935 roku i nie widzi wzrost i tworzenie przedsiębiorstwa.

Dziś firma jest kierowany przez kobietę wnuków. Kolekcje towarowym „Luisa Spagnoli” uderzające wyrafinowanie klasycznych form, miesza się z wyjątkowej kobiecości i otoczony status miejskiej kobiety biznesu. Jest to główny trend marki odzieżowej, która od ponad 90 lat przejmującej elitę naszej planecie.

Co to jest rzeczywiście ubrania „Luisa Spagnoli”

Styl firma wybranych projektantów, wyjątkowa i kobieca. Tutaj surowiec najwyższej jakości. W Luisa Spagnoli można znaleźć odzież i koronki angora, kaszmir i organzy. Umiejętne połączenie tkanin do zaspokojenia roszczeń nawet najbardziej wymagających nowoczesnych pań.

Każda kolekcja jest elegancki i funkcjonalny. Odzież, dom mody prezentowane, przeznaczony do codziennego użytku. Posiada tradycyjną kolorystykę monofoniczne, rysunki w postaci statków, kobiece sylwetki, które nie zawierają niepotrzebnych pretensjonalność. Jednak wszystkie ubrania wykonane z włoskiego przepychu i godności.

Główne tendencje w zbiorach 2017

Kolekcje na rok 2017 projektanci starali się łączyć klasyczny styl i nienaganny gust. „Luisa Spagnoli” oferuje wyrafinowane i kobiece ubrania na co dzień, ubrań i suknie wieczorowe, że jego innowacyjne materiały jasnych i ciemnych kolorach, z dawnych włoskich tradycji nie zawiedzie fanów marki.

Projektanci oferują krótkie suknie wieczorowe dla życia nocnego i toalety torby jedwabiu. Głównym trendem – prostota wyglądu i koloru. Dla tych, którzy nie czują się bardzo dobrze w krótkich spódniczkach, długie sukienki projektanci oferują – ścisłe obcisły, z poziomymi pasami, które są odpowiednie dla szczupłych figurach.

W zimnym okresie Luisa Spagnoli ciepły sweter w stylu lat 70-tych i długo dzianiny kurtki. Zbiór odzieży wierzchniej zostaną przedstawione w cienką warstwę prostych kolorów. Kim rękawy i miękki jersey zwiększenia komfortu do noszenia rzeczy. Dodatkowo gromadzenie widać efektowne dzianiny płaszcz, wykonany w odcieniach niebieskich i Emerald tonów.

Przywódcy również wśród najlepszych stroje są kurtki wykonane z wełny. Naprzemienne dużych wtrąceń niechlujstwa „efektem starzenia” w połączeniu ze dżinsy, tworząc niezależne apartamentów stylu. Twórczy potencjał projektantów „Luisa Spagnoli” nie jest ograniczona. Wygodne i unikalne zdjęcia jest odzież z haftem, ozdobne guziki, łuki, kamienie, pióra i broszki. Wszystko to służy z subtelnym poczuciem proporcji i zachowuje równowagę między modzie i życiu codziennym.

„Luisa Spagnoli”: adresy sklepów w Moskwie

W stolicy do zakupu markowych rzeczy jest możliwe w oficjalnym sklepie „Luisa Spagnoli”, który znajduje się pod adresem: ul. "Moda Season" Ochotnyj Riad, d. 2, Dom Handlowy.

Ponadto odzież pod marką „Luisa Spagnoli” sklepów w Moskwie oferuje następujące adresy:

  • "Moda sklep," 2nd Voykovskiy proezd, 2/11.
  • Mira, 112.
  • Siemionowskaja Sq., 1.
  • Orzechowy Blvd, 22a.
  • Rura Sq., 2, SEC "Neglinnaya Plaza".
  • Sretenskiy Br, 9 / 2C1.
  • Str. Maroseyka 4/2.
  • Komsomolski Ave. do 25. 1
  • 65-66 km MKAD, 2, 108 Pavilion.

это всегда качество и стиль на каждый день. marka odzieżowa Luisa Spagnoli jest zawsze jakość i styl na codzień. zbiory odmiana stworzy niepowtarzalny styl dla najbardziej wymagających mody. Eksperymentowania i unieść się w górę z nowych stylowych strojów!