548 Shares 4830 views

Co jest Hollow: definicja, rodzaje

Wszystkie lądowe i oceany guzki, które różnią się pod względem wieku, pochodzenia, wielkości i kształtu, zwany ulgę. Jego główne postacie – Ridge Hollow, górskie siodło i Hollow.


definicja

Co to jest Dell? Jest to wydłużone zagłębienie w terenie. Linie, które są umieszczone na dolnej punkty określone thalwegs (strumienie). Boki wydrążonych ramp formy kończące brwi. Jego dno jest stopniowo zmniejszana.

To obniżenie powierzchni gruntu odbywa się głównie przez erozję, ma głębokość średnia z trzech do piętnastu metrów. Długość może wynosić do piętnastu kilometrów.

Co to jest Dell? Ten nizinnym, który jest wynikiem oddziaływania na glebę rozmrożono i deszczowych strumieni wody. W obecnym suffusion – proces usuwania strumienia wody gruntowej drobnych cząstek minerałów. Nierówności charakterystyczne dla stepowych i leśnych stepowych strefach. Jeśli plama nadal kanał ściekowy, a następnie po pewnym czasie staje się światłem.

Co to jest Dell? Ten rodzaj „koryta”, którego dno jest płaskie, podmokłe, a zbocza pokryte darni lub pokryte krzewami i drzewami.

gatunek

Poniższe cechy geograficzne wyróżniać się wśród rodzajów wpustów:

  1. Wąwóz. Jest to wąski kanalizacyjnych różne nagie i strome zbocza.
  2. Gorge. Uważa się wąwóz w terenie górzystym.
  3. Valley. Służy ona szeroko wydłużoną wnękę, która odchyla się lekko ukośne.
  4. Belka. Jest głównym nierówności powierzchni ziemi, wiele przekroczenia wielkości wąwozu, który obejmuje stoki różnorodnej roślinności.

W rzucie przedstawiono wydrążony przez wklęsłe kontury przedstawionych w kierunku obniżenia reliefu. I jego warianty są dziury, kaniony i tak dalej.

gramatyka

Co to jest Dell? Jest to słowo, które należy pamiętać, że prawo do wykorzystania, ponieważ jest słowny. Litera „O” w pierwszej sylabie nie zostanie sprawdzona przez wszelkich zasad pisowni.

Słowo „Hollow” jest rzeczownikiem. Jest to przedmiot nieożywiony, powołując się na kobiece, pierwszego spadku. Do niego można odebrać następujące synonimy: wydrążony dziennika, Cieśnina, zagłębienia, wąwozy, Jarugi, izlozhina.

Tak więc, znaczenie „Hollow” jest krystalicznie czysta. Takie podłużne wgłębienie na powierzchni, którego dno stopniowo maleje. Ma trzy różne linie – dwie brwi i thalweg. Ta forma ulgi znajduje się w lesie-step i step strefy.