812 Shares 4065 views

Należy używać tsitramon w czasie ciąży?

Według oficjalnych danych (zgodnie z instrukcją) Citramonum podczas ciąży zakazane w użyciu w dwóch trymestrach ciąży (pierwszy i trzeci). W tym okresie może powodować pewne komplikacje dla matki i płodu. Powstaje pytanie, czy jest to tsitramon ciąży w ogóle możliwe?


Tsitramon czasie ciąży (Pierwszym trymestrze) jako Zagrożenie patologią rozwoju płodu

W pierwszym trymestrze ciąży, a mianowicie pierwsze 12 tygodni ciała kobiety jest reorganizacja hormonów. Pod jego wpływem w organizmie jest on modyfikowany przez pracę narządów wewnętrznych. Modyfikacji (zmiany) i ulegają naczynia krwionośne, które w szczególny sposób reagować na te zmiany. Mogą one być następnie gwałtownie zmniejszyła się, ale także znacznie poszerzyć. Obydwa efekty powodują kobieta ma silny ból w głowie. W tym przypadku, naczynia krwionośne w mózgu rozszerzają się tak, że wygląda jak migreny i bólu zlokalizowanego w jednej połowie głowy. Zwykle ból jest bardzo trudny do utrzymania, a więc chcą pić zwykłą tsitramon.

Ale jak to sprawdzone narzędzie? Tak oczywiście, łagodzi bóle głowy, nawet silne, chociaż konieczne jest, aby pić co najmniej dwie tabletki tsitramona. Ale tsitramon czasie ciąży niebezpieczne, ponieważ zawierał aspiryny powoduje defekty w rozwoju płodu. Wszystko to jest udowodnione, pierwsze 12 tygodni płód występuje kartę narządów wewnętrznych, a aspiryna może spowolnić rozwój lub spowodować wadę w rozwoju tych narządów. Bardzo często występują takie skutki odbiór tsitramona jak rozszczep podniebienia lub rozszczepem wargi u niemowląt.

Dlatego lekarze nie powinni brać żadnych leków (tylko w ostateczności i że bez zawartości kwasu acetylosalicylowego) w ciągu pierwszych dwunastu tygodni. Jeśli czujesz straszne bóle w głowie, należy natychmiast szukać pomocy medycznej, ale na własną rękę, aby uciekać się do takiego znajomego, aby Ci doctoringu tsitramona i aspiryna nie jest konieczne. Podczas gdy niektóre kobiety w ciąży nadal brać paracetamol na ból, wiedząc, że nie jest tak źle, jak leki zawierające aspirynę. Ale lepiej jest użyć Ljube leku, zwłaszcza gdy dziecko-łożysko, pod nadzorem lekarza.

Wstęp tsitramona czasie ciąży (drugi trymestr) – czy ryzyko jest uzasadnione?

Drugi trymestr ciąży to okres od 13 do 24 tygodni. W tym czasie kobiety czują się znacznie lepiej niż w pierwszym trymestrze, przynajmniej w większości przypadków. Jednak niektóre kobiety w ciąży nadal nie przestają dręczyć silne bóle głowy obolałe.

Chociaż oficjalnie (według instrukcji) tsitramon podczas ciąży w drugim trymestrze ciąży nie jest przeciwwskazane, ale nadal nie ma pewności, że dokładna na początku drugiego trymestru jest ponad układania wszystkich narządów. Wszystkie z tych procesów odbywa każdą kobietę indywidualnie. Ponadto, w tym okresie ciąży od przyjmowania nadmiernej preparaty zawierające aspirynę, może się zdarzyć, przedwczesność. Więc warto nawet z oficjalnej zgody w drugim trymestrze biorąc tsitramon ryzyka w czasie ciąży? Po tym wszystkim, dziś w szpitalu świadczenia usług do masażu szyi, która doskonale usuwa pewne bóle głowy. Ponadto, wraz z usługami masażu aromaterapii. Wreszcie, leczenie homeopatycznych, ale mają one zastosowanie jedynie do miejsca przeznaczenia lekarza prowadzącego.

Wstęp tsitramona podczas ciąży w trzecim trymestrze – zasłonięte porodu.

Trzeci trymestr to okres po 24-tym tygodniu, istnieje zwiększone ciśnienie na mózg i krążenie krwi, a to może ponownie rozpocząć ból głowy z powodu braku składników odżywczych i tlenu. Ale w tym ostatnim okresie ciąży recepcji tsitramona zabronione. Wszystko dlatego, że część kompozycji tsitramona aspiryna, mogą źle wpływać na działalność generycznych.

Jest zupełnie zrozumiałe pytanie, czy kobiety w ciąży pije tsitramon w ogóle? Z opisanych wyżej wyjaśnień, możemy stwierdzić, że lepiej jest unikać stosowania tego leku podczas ciąży.