729 Shares 5696 views

Andriej Żdanow aktor. Biografia, kreatywność

Andriej Żdanow, jest znany wszystkim z serialu „Not Born piękne.” Jego prawdziwe nazwisko – Antipenko Grigorij Aleksandrowicz. Urodził się w Moskwie w dniu 10 października 1974 roku w rodzinie inżynierów. Matka przyszłego aktora pracował jako technolog w „Mosfilm” studio. W przyszłości, Gregory nie miało być aktorem, nawet dziecko uczestniczące w szkole teatralnej. Po szkole wstąpił do szkoły farmaceutycznej do specjalnych „farmaceuta farmaceuta”, który pomyślnie maturę. Następnie pracował w aptece. Ale działalność ta nie przyniosła mu pożądaną satysfakcję i Gregory zrezygnował. Zacząłem studiować pracę agenta reklamowego, wykonane kopie faksu, ukończył kursy księgowości. Ale to nie jest jeden z tych zawodów nie znaleźli się.

zmiana zawodu

W dwadzieścia pięć lat, aktor zaczął nowe życie. W 1999 roku nasz bohater rozpoczął pracę w teatrze „Satyricon” MOUNTER sceny. Potem wszedł do ich WTU. Shchukin powodu wpływu Arkadiya Raykina. Wdał się w warsztacie RY Ovchinnikova. Pierwszy debiut aktora Antipenko odbędzie się w czwartym roku na wystawie „Code of Honor”.

Droga do sławy aktora

Studia w Szkole Shchukin było po grze w „High School teatru.” Po ukończeniu tej uczelni w 2003 roku został zatrudniony przez trupy et cetera. Po roku, aktor chwilowo przestała uczestniczyć w spektaklach, ze względu na wysoki poziom zatrudnienia w kinie.

Pierwsze fani Antipenko otrzymane po kręcenia filmu „Talisman of Love” w 2005 roku, mimo negatywnej roli odgrywanej przez znak – złodzieja Plato Amelina,

W tym samym roku, nasz bohater został przyjęty w serii na jednej z głównych ról. Dzięki niej widzowie nadal nazywa Gregory nie tylko jako Andriej Żdanow. „Not Born piękny” (aktor, nawiasem mówiąc, wielokrotnie potwierdzone i pełnił główną rolę twórców serialu) podbił serca publiczności. Nikt nie był rozczarowany w wyborze. Na temat roli uwodziciela w filmie nie udało się znaleźć najlepszym kandydatem. Od tego czasu, i nie było Andriej Żdanow. Aktor poradził sobie dobrze z tego zadania.

Stosunek do roli aktora w serialu „Not Born Beautiful”

Jak już powiedzieliśmy, Gregory Antipenko, lub, jak wszyscy jesteśmy bardziej znane, Andriej Żdanow, nie została natychmiast zatwierdzona do tej roli. Aktor przyznał, że jest absolutnym przeciwieństwem bohatera, Ale to nie przeszkodziło mu znakomicie swoją rolę. W Antipenko, w przeciwieństwie do swojego bohatera, nie było bogatych rodziców, drogie samochody. W życiu, aktor właśnie szukać samemu. Nelly Uvarova – partnerem Gregory w serialu – zauważył, że się z nim bawić dał jej przyjemność.

Prywatne życie aktora

Fani zawsze są zainteresowani nie tylko w działalności zawodowej swoich idoli. Jaki jest los człowieka, który jest znany nam jako Andriej Żdanow? Aktor, którego życie osobiste nie jest dla nikogo tajemnicą, był dwukrotnie żonaty. Po raz pierwszy ożenił się w dwudziestu dwóch lat i wkrótce rozwiedli. Żona nazywa się Helen. Od jego pierwszego małżeństwa Gregory opuścił syna – Alexander.

Jego drugą żoną była aktorka, która zagrała z nim w serialu „Not Born Beautiful”, – Julia Takshina. Relacja zaczęli podczas kręcenia. Para nie ukrywała swoich uczuć, a wkrótce Julia i Grzegorz zaczął żyć razem.

Lipiec 2007 dał im pierwsze dziecko – Ivan, a dwa lata później urodziła drugiego syna – Fiodora. Pomimo pozornego dobrobytu, para zerwała po sześciu latach, ale utrzymuje ciepłe stosunki.

Gregory obok wybrańcem była słynna aktorka Tatiana Arntgolts. Dopóki pary tylko spełnione, a wszelkie prognozy dotyczące jego relacji nie. Dlatego, koniec powieści, czas pokaże. Wiadomym jest, że nawet Tatiana opuściła męża Ivan Jidkova.

aktor Zainteresowania

Co podoba się w życiu naszego bohatera? Zastanawiam się, jakie są nawet Gregory i jego charakter, Andriej Żdanow? Biografia aktora nie ogranicza się do filmowania. Obejmuje główne hobby w życiu Grzegorza – Climbing. Działalność ta doprowadziła aktora do gór Kaukazu, Ałtaju, Tien Shan. Pierwsze wejście, nasz bohater realizowany Kaukazu sam. Doprowadziło to do Grzegorza niezapomnianym przeżyciem, które wpłynęło na wspinanie entuzjazm. Gregory podbił także północne pasmo górskie Tien Shan Tengritag Khan Tengri. Potem było wspinanie się Pik Lenina.

Obecnie, ze względu na duże obciążenie pracą, rzadko udaje się poświęcić alpinizmu.

Filmografia

Debiut aktora w 2002 roku w serii „Code of Honor”. To było po filmach "The Color of the Nation", "Głowa klasyczny", "Talisman of Love", "Szekspir nigdy nie śniło". W latach 2005-2006. przyszedł z serii „Not Born Beautiful”, w którym Grzegorz pojawił się przed publicznością, jak Andriej Żdanow. Tape "Junker", "Moon-Odessa", "Conspiracy", "wrogiem numer jeden", "Czekając na cud", "The Man Without a Gun" miała również publiczność do smaku. Jest to niemożliwe, aby przypomnieć sobie filmy "Wojewódzki", "wspinacz", "razluchnitsa", "M + F", "Serce Matki", "last minute". Gregory zagrał w filmie "The Way Back", "do przyjęcia ofiary", "Moskwa, kocham cię", "Black Label", Filmy uratować męża «» Bullet – głupcem 4 „” Revenge „” Wiosna w grudniu «» podporucznik Romashov «» I Believe „także mogą cieszyć się grą utalentowanym aktorem. Oprócz filmowania w filmach i serialach telewizyjnych, nasz bohater kilka razy udział w dubbingu kreskówek :. „Roszpunka”, „Ted Dzhons i The Lost City”

Role w teatrze

W teatrze Et cetera aktor zagrał w produkcjach „Tajemnica Melkin ciotki”, „Paris Romance”, „Beautiful People”, itp ANO „Teatr Marathon” przyniósł nasz bohater rolę w produkcji „Pigmalion” … Następny to grał play „paniki. Mężczyźni na skraju załamania nerwowego ". grupa producentów „teatr” dała aktorowi rolę w produkcji „Rezultatem jest jasne.” Innym teatr zadowolony ze spektaklu „Orfeusz i Euridice” ze aktora. Gregory grał także w trzech produkcjach „Otella”, „Medea”, „Smile do nas, Panie.” Nowoczesny teatr repertuarowy zaprosił aktora do odegrania w spektaklu „Dwoje na huśtawce” i tak dalej. D.

Nagrody i wyróżnienia

2006 przyniósł aktorowi na Ukrainie nagrodę „Star TV” w kategorii „najlepszy rok teleakter”. Dwa lata później, nasz bohater zdobył nagrodę na festiwalu „Love Man” nazwany Sergei Gerasimov. Jak widzimy, Gregory Antipenko radykalnie różni się od jego charakteru. Andriej Żdanow, choć publiczności przypomniał się najbardziej, ale aktor grał wiele innych obrazów, godne uwagi.