476 Shares 8019 views

Centrum trampolina „Zero Gravity”: zajęcia dla całej rodziny

Trampoliny – ulubionym zajęciem współczesnych dzieci. Takie atrakcje mieć niemal każdą Park City, ale z reguły dziesięć minut jest zawsze małe dzieci. Centrum trampolina „Zero Gravity” oferuje małych gości i ich rodziców wspaniały kompleks, zajęcia niezwykłych sportowych i działania właśnie odkryte dla całej rodziny.

Korzyści i efekty

Przyznaj się, że zawsze chciał skakać na trampolinie, zdał beztroskie dzieci. W rzeczywistości, trampolina – to kompletny symulator, którego skuteczność została sprawdzona przez specjalistów. To nie tylko poprawia nastrój, ale służy jako alternatywa dla ćwiczeń aerobowych.

zalety:

– szkolenia narządów przedsionkowych;

– poprawa koordynacji ruchowej;

– wzmocnienie mięśni pleców;

– zmniejszenie ryzyka wystąpienia choroby naczyń i serca;

– emocjonalny windy.

Pomimo faktu, że trening na trampolinie wyglądać trochę lekko, skoki osiem minut przyrównuje do trzech kilometrów joggingu. Trampolina jest zalecany dla tych, którzy z jakiegoś powodu nie mogą angażować się w normalnej działalności ze względu na nacisk na stawy i nogi.

Trampolina niezaprzeczalna korzyść dla ludzi, którzy mają nadwagę. Wyczerpującym pobiegać rano lub godzin w siłowni do bardzo niewielu ludzi, sprawiać przyjemność, ale skakać z kwaśnym wyrazem jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Wraz z nadwagi pozbyć się depresji i stresu. Zgadzam się, że jest to ważny argument przemawiający za wizytę w centrum trampoliny w Moskwie „nieważkości”.

Środki ostrożności

Nie będzie źle przypomnieć przeciwwskazań dla klas:

– onkologicznych;

– nadciśnienie;

– ciężkie choroby układu sercowo-naczyniowego;

– dusznica bolesna;

– zakrzepowe zapalenie żył;

– częstoskurcz;

– cukrzyca.

Lekarze mówią o przeciwwskazaniach dla osób z ciężką postacią choroby lub w okresie nawrotu. W innych przypadkach, aktywność fizyczna, wręcz przeciwnie, jest korzystne.

Na każdy gust

Więc centrum trampolina „nieważkości” zaprasza na bezpłatną wizytę, jak również różnych działań.

Akrobatyka. Dla dzieci od 2 lat lekcje obejmują rozciąganie, ogólną kondycję, trampolina, akrobatyka szkolenia i choreografię. Grupy dla dorosłych prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy wprowadzają początkujących do przewrotów, salta, stanie na rękach i salta.

Fitness na trampolinie. To nie jest tak nudne ćwiczenia w siłowni. Wraz z poczuciem lekkości i latających skoków i specjalne ćwiczenia wzmacniają mięśnie pleców i nóg, poprawia kształt pośladków i ud, dokręcić brzuch.

Rozciągania. Oprócz skoków, centrum trampolining „Zero Gravity” oferuje gościom baner klasy, które niedawno stały się bardziej popularne w klubach fitness. Piękna i wdzięku postawa sznurka – rozciągania łagodzi napięcie i stres, przywraca system mięśniowy, pobudza krążenie krwi, a nawet spowalnia proces starzenia.

Ćwiczenia na płótnach. W roli trenera działa prawdziwy cyrk wykonawca – trapezie artystę, który jest zaznajomiony z tym „shell”. W zależności od poziomu ćwiczeń i ich wybranych kombinacjach.

Ścianka wspinaczkowa. Wzmocnienie mięśni pleców, ramion i klatki piersiowej, a także treningu wytrzymałościowego obiecuje ściankę wspinaczkową. Początkujący wspinacze spróbować swoich sił, a specjaliści będą w stanie wypracować skomplikowanych sztuczek. Sprzęt nie jest wymagane, ponieważ dno jest ogromna piana pit spadek, który jest całkowicie bezpieczny.

infrastruktura

Jednym z najbardziej niezwykłych rozrywki, który jest znany trampolining i centrum rozrywki „nieważkości” są gry mobilne. Siatkówka, koszykówka i dwa ognie, w połączeniu z skoki na trampolinie, sprawiać przyjemność nie tylko dzieci, ale także dorosłych.

Jak można się domyślać, centrum trampolina „Zero Gravity” nie ogranicza się do dwóch lub trzech rund. W sumie nie jest wyposażony w 64 różnych trampolinie, a wśród nich nawet dwóch profesjonalnych snowboardzistów i narciarzy.

Ponadto, obszar otwarty przytulną kawiarnię, w której szklance lemoniady lub pełnego obiadu mogą przedyskutować swoje wrażenia z zajęć na świeżym powietrzu. Młodsi goście będą z pewnością cieszyć się grami planszowymi i kino 5D.

opinie

Najlepsza rozrywka znajdziesz listę „nieważkości” bez trudności (centrum trampolina). Liczba odwiedzających powiedzieć dobrze zorganizowaną infrastrukturę: męskie i żeńskie szatnie, szafki na ubrania, kabin prysznicowych, sejfy na kosztowności, szatnią.

Przed rozpoczęciem sesji instruktor jest wymagane do uruchomienia małą rozgrzewkę „na ziemi”, a następnie pokazuje kilka ćwiczeń na trampolinie. Goście ze słabej kondycji fizycznej są zmęczeni na tym etapie, a po płatnych godzin mają żadnej mocy. Koszt jednej godziny weekend – 500 rubli za osobę, aw ciągu tygodnia cena za cały dzień na trampolinie.

W soboty i niedziele są zwykle dużo gości, ale nawet z takiej przestrzeni ładunkowej wystarczy dla wszystkich. Porady doświadczonych „skoczków”: wybrać tylko wygodne ubranie i nie zapomnij butelkę wody.

Ogólnie rzecz biorąc, „Zero Gravity” mają tylko najbardziej przyjemnym doświadczeniem. Są to doświadczeni trenerzy i uprzejmy. Jedyną wadą, że niektóre opinie zauważyli, to serwis, w kawiarni.