227 Shares 2005 views

Kalendarz wyładunków i jej znaczenie w uzyskaniu dobrych zbiorów

Księżyca ma wpływu na przepływ wody na całym świecie, na wzrost roślin, wydajności i innych zjawisk fizycznych i fizjologicznych. Nawet w starożytności zaobserwowano, że w pewnej pozycji i fazy nocnej luminary rośliny rosną szybciej i dają obfity plon. Dlatego nasi przodkowie, poprzez systematyczne obserwacje i liczne eksperymenty wykonane kalendarza sadzenia, który określa korzystnych i niekorzystnych dni do prac rolniczych.


Jak więc pomyślny dzień wpływają na wartość plonu? Powodem jest to, że podczas woskowanie Księżyc (dwa tygodnie po nowiu) poziom wody w świecie wzrośnie występują uderzenia gorąca, jak również rośliny zawierają ciekły (energia), a następnie wraz ze wzrostem miejscu Księżyc trwa i wzrost energii roślin, co prowadzi do jego korzystny rozwój.

Jednak sadzenie kalendarz uwzględnia nie tylko fazę Księżyca, ale również swoją pozycję w zodiaku. Night Light porusza się szybko przez zodiaku i to miesiąc ma czas, aby przejść przez wszystkie znaki. Istnieją oznaki płodne i niepłodne, które mają sadzić nawet większy wpływ niż faza księżyca. Gdy Księżyc jest w znaku żyznej, tym razem najbardziej nadaje się do sadzenia, przeszczepów, podlewania i nawożenia. Najbardziej płodne są: Byk, Rak i Ryby. Skorpion daje wytrzymałość i wytrzymałość, a następnie malejąco iść Koziorożec i Panna. Niepłodność kalendarz znaki sadzenie zauważa, Waga, Wodnik, Lew, Baran, Bliźnięta i Strzelec. W tym czasie, niepożądana praca sadzenia w ogrodzie i ogrodzie, a to świetnie dla pielenie niektóre z tych objawów.

Jednak nie wszystkie płodne znaki nadają się do sadzenia roślin, ponieważ każdy gatunek ma swoje ulubione. Kalendarz księżycowy lądowania zawiera instrukcje, które, na przykład, ulubionym symbolem ogórków i pomidorów, dla których, jak również zapewniając dobre dni dla pielenie, zwalczanie szkodników i zbiorów (tak, że jest on przechowywany przez dłuższy czas).

Warto pamiętać, że sadzenie roślin korzeniowych i roślin, które jest bardzo ważne jest ich „wskazówka”, zaleca się zrobić w różnych momentach.

Wylądowaliśmy na księżycu rosnących kultur dobrze rosną liście i łodygi, a jeśli to nastąpi bliżej pełni, będzie rosnąć wolniej. Podczas księżyca fazie malejącej elektrownię przenosi się do korzeni, a więc jest bardziej odpowiedni czas do sadzenia roślin korzeniowych i roślin uprawnych. Czas nowy i pełni księżyca Luni-siew kalendarz wskazuje, jak krytyczne chwile dla łóżkach. Rośliny są szczególnie narażone, a w tym czasie bez pracy na ziemi lepiej nie produkują.

Korzystanie lądowania kalendarza jako zalecenia, nie powinniśmy zapominać, że prawo opieki jest również niezbędnym warunkiem uzyskania dobrych wyników. Po tym wszystkim, jeśli widzisz, że ziemia była sucha, a kwiaty nie zwiędły, a następnie natychmiast polać nimi, zamiast czekać na te działania pomyślny dzień. Terminowe nawozy, podlewanie i rady kalendarza księżycowego, sprawdzonej przez tysiące lat, pozwalają się rozwijać i zbierać obfite żniwo w danym obszarze.