894 Shares 4938 views

Magiczny worek bez dna: jak uszyć torbę z rąk

Nie bez powodu, być może, cenione rękodzieła nasze babki i próbował szyć lub przywiązać nas do skomplikowanej „rzecz” – powiedzmy, chwalić w szkole. A my, głupi, albo wyrzucane peredarivat ciepłym soulem show. A teraz usiąść i pomyśleć, jak uszyć torbę z rąk, aby dostać się trendu hipster i po prostu modne dziewczyny.

Piękno tej pracy jest to, że samice torba uszyta jest łatwo z jednego z materiałów pod ręką, od starych ciężkich zasłon, a kończąc … PAPIN zużyte dżinsy.

W trakcie torby ze skóry i zamszu, a nawet futra, ale koszt takiego materiału będą droższe, a ryzyko psucia produkt będzie łechtać nerwy czasami silniejsza. Tak długo, jak będziemy praktykować w wzorów włókienniczych. Ważne jest nie jak uszyć torbę z ich rąk, ale jak uczyć – który ma ozdobić. Może to być kulki do szycia, kolorowe wstążki, kwiaty, wełna i filcu lub amulety wiszące. Teraz w modzie metalowe kolce na ubranie, ale nie zapomnij o akcesoria: nie wyglądać głupio spakowany, a przynajmniej do przycisków workowych.

Technologia do produkcji toreb z rękami

Zacząć określić rodzaj worka, – ich kształt, rozmiar, aby przygotować wzorca wyciąć tkankę i wykładziny w przygotowaniu i obróbce taśmy. Im więcej różnych kieszeni, przedziały, zamki – bardziej uciążliwe, ale bardziej interesujący sposób.

Rozpoczniemy od prostego przykładu wykonania torby materiał – kawałek tkaniny jest złożony na pół i zastrachivaem stronach. Leczyć górne krawędzie, a rzuca rączkę, jeśli to konieczne – szyć suwakiem. Możesz sprawić, że torba nie jest prostokątny kształt trapezowy oraz w modzie.

Ale technika „5 części”: wyciąć dwa prostokąty tkaniny – Szeroki, na bokach torby i dwa wąskie – na jej bokach, plus jeden wąski bok z szeroką podstawą i wąskiego prostokąta – to płyty fundamentowej. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę margines na szwie. Uruchomienie linii na lewą stronę, aby szlifować dół stawów i jelit wstrząsających artykuł wewnątrz. Dno torby jest często w formie elipsy, dodając kobiece „okrągłości” produkt sylwetka. Jak uszyć torbę z rąk? Jeśli chcesz, aby zapewnić sztywne dno, to jest szyte między dwiema częściami dolną plastikową wykładziną, tworząc kanapkę.

Z tego, co możemy zrobić torbę z rąk?

Do szycia z takim produktem nadającym się gęsty typ tkanki plaschevki, płótno, sztruks i drelichu, aby zapewnić trwałość. Bardzo oryginalny wygląd torby, buty wykonane z wełny, skórzane torebki wyglądać drogie i pretensjonalny, zamsz – we własnych bogatych i kobiece.

torby wykonane z grubego sznurka czasami obsłużyć, szczególnie interesujące spojrzenie na torby plażowe. Można umieścić na pióro Stare pasa na ubrania, zastrachivaya kończy się wewnątrz podwójnym szwem.

Oryginalny wygląd kontrastujący uchwyty i kieszenie, można nawet połączyć różne w tekstury i kolor materiałów, koncentrując się na hendmeyde.

Najważniejsze, aby pamiętać o jednej rzeczy: jak uszyć torbę własnymi rękami – wiemy teraz jest pytanie, czy to jest warte nasze wysiłki?

Rzeczywiście, w czasach, gdy torba skóra sprzedawane w niektórych sklepach z 1000 r., Niekoniecznie popisywać się na materiał do takiej samej lub większej ilości, bez opuścił oryginalny pomysł. Kolejna rzecz – jeśli wiesz dokładnie, jak to wygląda w worku swoich marzeń.