757 Shares 2242 views

Najnowsze rosyjskie samoloty wojskowe i cywilne

Federacji Rosyjskiej, jak również inne kraje, które pojawiły się w przestrzeni poradzieckiej na początku i połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku przeszedł trudnych czasach. Przemysł pozbawione zwykłe rynki, wpadł w poślizg. Wiele zaprzestał produkcji, w tym najbardziej zaawansowane.

Przemysł lotniczy był zawsze dumny z naszego kraju. To nie szczędził przywłaszczenie, a jej produkty (oraz cywilnych i wojskowych) bruzdy niebo na całym świecie. W niemal całkowitego załamania więzi kooperacyjnych można uznać za cud, że Szkoła Samoloty nie została utracona.

Nie wszystkie kraje uprzemysłowione mogą sobie pozwolić na produkcję samolotów. Na przykład Niemcy, które produkuje wiele modeli urządzeń, jest uważana za najlepszą na świecie, samolot sam nie buduje, ale dopiero niedawno (w ujęciu historycznym), w czasie II wojny światowej, „Messerschmitt” i „Henkel” były dość na poziom. Stracił szkole …

Niemniej jednak, pomimo wysokiej wydajności radzieckiego samolotu, jego pojemność jest stopniowo zmniejszana, staje się nieaktualne. Najnowszy rosyjski samolot wkrótce zostanie zastąpiony. W szczególności dotyczy to pojazdów wojskowych, które park w ciągu najbliższych dwóch do trzech lat zostaną odnowione przez połowę.

Lokalne konflikty z ich rozwiązania siły wymaga specjalnych narzędzi. Jednym z nich jest samolot linii frontu, przeznaczony do wspierania wojsk lądowych, jak i stosowanie precyzyjnych uderzeń na węzłach komunikacyjnych, łaty, infrastruktury i dróg transportowych prawdopodobny przeciwnik. Nowy rosyjski samolot wojskowy Su-34 i MiG-31, które są w rzeczywistości, powietrze opartej kompleksy amortyzatory i zmodernizowane Su-24M, zdolne do pracy przez całą dobę, jest w stanie wykonać misje bojowe w świetle zagrożeń samolotu wroga myśliwskich.

Najnowszy rosyjski samolot piątej generacji różnią się od swoich poprzedników, oprócz lepszej zwinności i dynamiki, mniej widocznym dla systemów nagłośnieniowych. Wykryć, a zatem trudno jest je wybić. Jakość ta jest osiągnięta poprzez zastosowanie unikalnych technologii tłumienia radarową dużej mierze elektronicznego. używać również specjalne powłoki zredukować powierzchnie refleksyjność.

Nie pozostanie bez uwagi i dalekiego zasięgu lotnictwa. Tradycyjnie uważane stulatków powietrza, bombowce strategiczne (na przykład, amerykański B-52 został opracowany w latach 50. XX wieku, to wnuki latać pierwszych pilotów) w naszym kraju są również stosowane długoterminowo. Najnowszy rosyjski samolot tej klasy są produktem głębokiej modernizacji sprawdzonych podstawowych modeli Tu-160, Tu-22MZ i Tu-95MS. Są one w stanie przeprowadzić oprócz ładunku bombowego i wysoka precyzja broni rakietowej z spetszaryadami.

Nowy rosyjski samolot cywilny, w przeciwieństwie do większości próbek radzieckiego przemysłu lotniczego, zaprojektowany od początku jako statki pasażerskie, biorąc pod uwagę wszystkie wymagania dotyczące komfortu i ekonomii. Firma „Suchoj”, tradycyjnie specjalizuje się w tworzeniu pojazdów bojowych Suchoj SuperJet opracowany-100 przewoźników średniego zasięgu. i innych znanych firm pracuje w tym kierunku, takich jak Iljuszyn biuro projektowe, JSC „Tupolew”, „Falcon” fabryk „Aviacor”.

Nie ma powodu, by mieć nadzieję, że najnowszy rosyjski samolot wkrótce dokonać godnej konkurencji „Boeing” i „Airbus” zarówno na krajowym i międzynarodowym rynku lotniczym.