576 Shares 2498 views

Pikamilon: instrukcje i zalecenia

Czy znasz państwo, gdy ranek przebudzony po bezsennej nocy z koszmarami przynosi tylko negatywne emocje? Kiedy nie ma siły nie tylko do pracy, ale po to, żeby wypić kawę i opuścić dom? Taki stan uzyskał nazwę medyczną: przewlekły zespół zmęczenia.


A może nie możesz skoncentrować się na pracy? Czy nie możesz zapamiętać i nauczyć się nowych informacji? Nie mogę się skoncentrować? Czy doświadczasz ciągłego nerwowego i stresu psychicznego, drażliwości, strachu?

Jeśli znajdziesz co najmniej jeden z tych objawów, nadszedł czas, aby przejść do gabinetu lekarskiego w trybie pilnym. Ponieważ, najprawdopodobniej, zespół przewlekłej zmęczenia już pogorszył twoją aktywność mózgu.

Jak lekarz pomoże? On udzieli przydatnych porad, przepisuje lekarstwa. Być może będzie to lek "Pikamilon", którego instrukcja wyjaśnia, że dziś jest jedną z najlepszych nootropowych (normalizujących działań mózgowych).

Jeśli rozważasz lek z punktu widzenia farmakologii, możesz zauważyć, że jego działanie łączy działanie kwasu nikotynowego z cząsteczką GAM K. Właściwie te dwa składniki są substancjami czynnymi leku.

Picamylon, którego opis jest zawarty w instrukcji, jest najczęściej używany, gdy

· Lekkie lub umiarkowane zaburzenia krążenia mózgu.

· Roślinności.

· Zespół lęku, drażliwość, jakiekolwiek zaburzenia snu.

· Z zespołem abstynencji, który występuje rano po przyjęciu lub zaprzestaniu picia.

· Migreny.

· Uraz w obrębie naczyń krwionośnych.

Neuroinfekcji.

· Enuresis.

Ponadto lek jest zalecany do poprawy stanu mózgu i ogólnie w leczeniu pierwotnej jaskry w celu ustabilizowania funkcji wzroku.

Czy istnieje przeciwwskazanie do leku o nazwie "Pikamilon"? Instrukcja ostrzega, że nie jest zalecana tylko u osób z niewydolnością nerek lub wątroby.

Czego mogę oczekiwać po zabiegu? Po użyciu leku "Pikamilon", instrukcja zauważa, wzrasta koncentracja uwagi, zmniejsza drażliwość, normalizację snu. Lek zwiększa odporność na stres i stres psychiczny. Uczniowie i uczniowie (także lek "Pikamilon" dla dzieci wyznaczają) odnotowują sukces w treningu, zmniejszając liczbę problemów związanych z percepcją i asymilacją informacji. Pacjenci cierpią na bóle głowy, ataki strachu, lęki spada.

Ponadto, lek "Pikamilon", instrukcja szczególnie podkreśla to, z właściwym zastosowaniem może poprawić jakość życia w ogóle.

Jak każdy inny lek, lek może powodować negatywną reakcję u pewnej grupy pacjentów. Zwykle dzieje się to w przypadku niewłaściwego dawkowania lub niewłaściwego spożycia leków. W takich przypadkach może dojść do nasilenia się zespołu panicznego, zwiększenia drażliwości, bezsenności lub, że przeciwnie, senność. Zwykle, podczas korygowania dawki, te zjawiska zanikają. Tylko od czasu do czasu lek "Pikamilon", instrukcja wyjaśnia to, musi zostać odwołany całkowicie.

Leczenie leków jest dość długie, lekarstwo nie pomaga natychmiast.

Tak więc w przypadku chorób związanych z przyczynami naczyniowo-mózgowymi kurs trwa nie mniej niż miesiąc. W tym czasie lek jest zazwyczaj stosowany 2-3 razy dziennie, w ilości 0,02-0,05 g.

Z depresją dawka wzrasta do 0,04-0,2 g, a przebieg może trwać 3 miesiące, a następnie powtórzyć po krótkim czasie.

Jeśli lek jest zalecany w leczeniu dystonii wegetatywnej, zaleca się, aby półtora miesiąca wynosić 0,2-0,3 g. Aby usunąć objawy odstawienne, wystarczy pić lek na tydzień.

Dzieci przepisują lekarstwa z dużą dokładnością, skupiając się na wieku, diagnozie, ciężarze.