663 Shares 8545 views

Lek jest „Smecta” dla noworodków, czyli jak pokonać dysbioza

Newborn – mały cud, że tylko powstała. Z brzucha matki, był w innym małym świecie: ciepły, przytulny, chroniony. Dzieje się na świecie, w naszym świecie, to mały człowiek natychmiast spotyka się z wieloma zarazkami. Jesteśmy przyzwyczajeni do nich i nie boją się ich, ponieważ ciało opracowała przeciwciał przez długi czas, ale system odpornościowy dziecka jest słaby natychmiast zaatakowany przez żywność, napoje, dotyk lub po prostu w powietrzu. Dlatego często choroba małych dzieci – nie rzadkie. Dopóki ich ciała nie dostosować, reakcje alergiczne i choroby układu pokarmowego, takie jak dysbioza – najczęstszych chorób. W takich przypadkach środek „Smecta” przychodzi z pomocą jej matkę. Dla noworodka jest bezpieczny, a jego właściwości pozwalają leczyć dysbioza tak szybko, jak to możliwe. Więc jaki jest jego skład? Dlaczego to jest bezpieczne dla dzieci?


Lek jest „Smecta”: skład

Głównym substancja czynna jest smektyt dioctahedral (diosmectite) Materiał ten ma wpływ pochłaniający. Po prostu, gdy lek jest „Smecta” dostaje się do żołądka, a następnie jelita, jest równomiernie rozłożone na ścianie i zaczyna absorbować wszelkie chorobotwórcze bakterie i wirusy, neutralizując i usuwając je.

Lek jest „Smecta”: aplikacja

Został mianowany na następujących objawów:

  • dysbakterioza (biegunka różnego pochodzenia: zakaźne, dawka, alergiczne) ;
  • wzdęcia;
  • kolka;
  • wzdęcia.

Lek „Smecta” dla noworodka stosowana jest następująca. Dzień dla dzieci w wieku do jednego roku jest zalecany do 3 gramów narkotyku – 1 pakiet. Proszek należy równomiernie przez cały dzień, co dwa lub trzy godziny, dodając go do jedzenia i picia. Minimalna Przebieg leczenia 3-5 dni. Jeśli dodać lek do picia, a następnie należy wstrząsnąć butelką przed wypiciem. Zawsze upewnij się świeży roztwór i niech razem z lekami, takimi jak działania, ich zastępców. „Smecta” lekarstwo dla noworodka ma praktycznie żadnych przeciwwskazań. Są to tylko nietolerancji składników i niedrożności jelit. Przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem, reakcja alergiczna na lek zaobserwowano na bardzo rzadkich przypadkach.

Najlepsze leczenie – profilaktyka!

W swojej apteczce musi być lekiem „Smecta”. Dla noworodka, jest niezastąpiony, ale należy zwrócić się do lekarza przed podjęciem wymagane dawkowanie. Należy uważać, aby użyć, jeśli wzrost stosowania zasad, może powodować bóle brzucha, dziecko będzie bardzo trudne, aby przejść do toalety, i zacząć rozwiązać kolejny problem, ponownie dając leki dziecięcą. Najlepsze leczenie – jest profilaktyka! Śledzić dziecka jakości odżywczej. Wszystkie produkty muszą być świeże i świeżo przygotowane. Nowe produkty są wprowadzane ostrożnie, tylko na zalecenie lekarza, oraz w małych ilościach. Wtedy dziecko będzie zdrowe i szczęśliwe, a więc będzie szczęśliwy i ty! Dzieci – to najpiękniejsza rzecz mamy. W trosce o nich – nasz obowiązek i największą radość!