189 Shares 4503 views

Jak pyszne gotować wątrobę? proste przepisy

Wielu doświadczonych gospodyni wie, jak przygotować smaczne wątrobę. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, nie jest trudne. Jednak, aby spowodować aromatyczne i soczyste danie, trzeba trochę trudne.


Na początek oryginalnego produktu należy oczyścić z żyłek i filmów. Następnie pocięto na porcje. Ich grubość powinna wynosić około jednego centymetra. Niektórzy kucharze powinni posypać każdy kawałek sody i moczyć przez około godzinę tak. Następnie przemyć i wysuszyć.

Bezpośrednio przed smażeniem wątroby należy dodać sól i posypać przyprawami. Następnie zwinąć w mące i zanurzono w gorącym oleju.

Jak pyszne gotować wątrobę bez dodatków? Aby to zrobić, po prostu smażyć z obu stron przez 4-5 minuty. Ważne jest, aby nie przesadzić go na patelni. W przeciwnym razie będzie ona stać się suche i bez smaku. Służyć to danie może być z masłem i ziołami.

Dla odmiany, niektóre gotowane wątróbki. W tym przypadku powinno się ono odbyć w marynacie na chwilę. Przed smażeniem to zanurzone w cieście. Przygotować go przez około 8 minut, aż się zarumieni.

Jak gotować wątrobę królika? Produkt jest uważany za przysmak. Jest bardzo łagodny i jest podstawą wielu potraw. Na przykład, wątroby królika z sosem grzybowym. Przed przystąpieniem do obróbki cieplnej, jest konieczne, aby zanurzyć wątroby w mleku lub wodzie przez 30 minut. Fry musi być bardzo ostrożny. Jeśli wątroba jest przesadzić sucha i traci swój smak. Wystarczy tylko dodać sól na końcu.

Tak, jak przygotować smaczne wątroby królika? W tym celu konieczne są następujące składniki: 200 g wątroby taką samą ilość jednego z grzybów, żarówka, 200 ml śmietanki, pół łyżka mąki dwa ziemniaki, 20 g oleju roślinnego, masła, soli i pieprzu.

Na patelni podsmażyć pieczarki i cebulę. Napełnić masą kremu. Dodaj sól i pieprz. Wszystko duszony przez około 5 minut. Dodać mąkę i gotować jeszcze przez minutę 2. Sos musi być stale mieszając.

Wstępnie przygotowany wątroby smażone w naczyniu przez 10 minut. Trzy ziemniaki, sól i pieprz. Położyć łyżkę na patelnię i smażyć jak frytki.

Gdy wszystko jest gotowe, rozłożone na talerzu z frytkami, potem wątrobę i wlać cały sos. Udekorować danie powinno być zielony groszek.

Jak gotować wątrobę miętusa? To danie jest nie tylko smaczne, przydatne, ale również niezwykłe. Przede wszystkim konieczne jest, aby wybrać odpowiedni produkt. Zakup surową wątrobę, należy pamiętać, że powinno to być jasne (kremowe lub kremowe), aw każdym razie nie żółty lub szary. To nie powinno mieć żadnych plam, dołeczki, veining.

Bardzo szybko przygotowuje wątroby pasztet miętus. wyciąg z wątroby świeżych ryb powinien być bardzo ostrożny. To nie boli pęcherzyka żółciowego. W przeciwnym razie, wszystkie ryby mają gorzki smak. Wątroba jest konieczne również płukania. Następnie został pocięty na kawałki i gotować z przyprawami na kilka minut. Gotowy produkt rozdrabnia się w maszynce do mięsa lub mieszalnika. Cięcia drobno cebulę i smażyć do miękkości. Wątroba i cebula są mieszane. Pate gotowy.

Teraz już wiem, jak gotować pyszne wątrobę miętusa, i będzie mógł rozpieszczać swoich bliskich przysmaków.