772 Shares 6916 views

Wioska Novomikhailovsky: plaża, morze, wakacje

We wsi od dawna Novomikhailovsky zyskała wiarygodność w oczach wczasowiczów na równi z Tuapse i Gelendzhik. Położenie to – Nechepsuho pobliżu rzeki, która przepływa bezpośrednio do Morza Czarnego. Ponadto, w pobliżu słynnego przylądka bezkrwawy. Co Tuapse, Gelendzhik, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie wsi, a mianowicie 40 i 50 km odpowiednio. Bored wczasowicze nie muszą, bo w ich dyspozycji jako wypoczynek na plaży na pięknej piaszczystej brzegu wsi Novomikhailovsky (plaża tutaj jest uważana za jedną z najlepszych w regionie Tuapse) oraz aktywne formy wypoczynku z ciekawych wycieczek, których cena, nawiasem mówiąc, jest całkiem do przyjęcia. Ponadto Goście hotelu oferowany szeroki wybór lokali rozrywkowych.


Warunki klimatyczne w ośrodku

Znajduje się między dwoma głównymi miastami, wieś Novomikhailovsky łączy subtropikalny, gorący klimat, podobny do warunków panujących w rejonie Morza Śródziemnego. Dobra pogoda tutaj jest prawie przez cały rok, począwszy od końca kwietnia, a kończy się z końcem października. Deszcze są bardzo rzadkie, a ich czas trwania nie przekracza kilku minut. Novomikhailovsky ogromnej liczby miejsc do zakwaterowania turystów, jednak, jak na całym obszarze Tuapsie. Kolejnym punktem, który warto wspomnieć: Wieś położona jest pomiędzy dwoma wzgórzami, które obejmują od wiatru, więc nigdy nie ma burzy. Aż 240 dni w roku, tutaj można cieszyć się ciepłym słońcem. Wynika to z tego bezprecedensowego napływu turystów, którzy chcą poprawić swoje zdrowie i cieszyć się dźwiękami fal i morskiej bryzy. Jest jeszcze jeden atut w miejscowości Novomikhailovsky. Plaża tutaj jest jednym z najczystszych.

infrastruktura

Novomikhailovsky jest bardzo dobrze rozwinięty ośrodek o wysokim poziomie usług turystów. Nad morzem jest wiele kawiarni i restauracji ze wszystkich kuchni świata, barów, sklepów, klubów i innych lokali rozrywkowych. Wzdłuż wybrzeża dostępnych do wszelkiego rodzaju wypoczynku i rekreacji ośrodkach, gdzie można usiąść wygodnie. W każdym hotelu, niezależnie od klasy mają dostęp do sieci Wi-Fi, dzięki czemu można pozostawać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi.

plaże Novomikhailovsky

Największym powodem do dumy miejscowych Novomikhailovsky ośrodek – plaża. Piaszczyste plaże znajdują się na poziomie czystość i komfort nie ustępuje nawet słynnego tureckiego złotym piaskiem. Centralny osada plaża ma szerokość 35 metrów i długości 800 metrów, odpowiednio. Plaża znajduje się w miejscu, gdzie rzeka płynie do Morza Czarnego. W tym momencie, morze jest bardzo płaskie dno, które pozwala pływać tam nawet dla małych dzieci Plaża ma dwa rodzaje pokrycia (oczywiście pod nadzorem rodziców!) – kamyki i piasek, który przemawia do wielu podróżnych. Posiada wszystko, czego potrzeba do pełnego relaksu: łodzie, skutery wodne, skutery, katamarany, łodzie motorowe i innych jednostek pływających, które można jeździć i uzyskać wiele pozytywnych emocji. Na nabrzeżu, tuż przy plaży, istnieje ogromna ilość atrakcji dla dzieci, restauracje, kawiarnie, kluby nocne i inne placówki.


Malownicze wybrzeże jest niesamowity! Między skały jest przejazd kolejka linowa i wyciągi, gdzie można podziwiać panoramiczny widok z lotu ptaka. W pobliżu tego miejsca znajduje się klub jachtowy, gdzie można wynająć jacht i zorganizować romantyczną wycieczkę statkiem. Dla fanów nudyzm trochę dalej od nabrzeża jest dzika plaża w Novomikhailovsky gdzie można opalać się topless, siedząc na wygodnym leżaku i nakrył głowę specjalny parasol.

Najlepsza plaża piaszczysta

Głównym celem przyjazdu wielu turystów Novomikhailovsky – reszta. Plaża na komfortowy pobyt nad morzem odgrywa ważną rolę. Niesamowite miejsce, usiana piasek kwarcowy o bardzo wygodny dostęp do wody, która jest w stanie pokonać nawet dzieci, a „Orlik” obóz dla dzieci plaża. Na tej plaży, tak jak wszystkie inne w okolicy, opracował rozrywki wodnej. Istnieje katamarany i łodzie motorowe, a banan i jazda na nartach wodnych, a nawet sprzęt do nurkowania, która nie pozostawi nikogo obojętnym miłośnika nurkowania. Istnieje także spadochron, który odnosi się do ekstremalnej rozrywki i spowodować „łaskotanie”. Dla takich żywych wrażeń na pewno warto odwiedzić w Novomikhailovsky. Piaszczysta plaża nie zawsze jest dostępne dla turystów, wejście do niej przywiązuje.

Beach „Seaside” obóz turystyczny

Kompleks znajduje się w prywatnej zatoce i posiada prywatną plażę z ochrony, ratownictwa, przechowalnię bagażu i kabin prysznicowych. Krótko mówiąc, mamy wszystko, czego człowiek potrzebuje do komfortowego wypoczynku. Dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci działa, istnieje przejażdżki wodne, posiada ciekawe wyjazdy w miejscu, gdzie w czasach sowieckich został zastrzelony świetny film „Brylantowa ręka”. Nie każdy wie, że strzelanina miała miejsce właśnie w miejscowości Novomikhailovsky. Plaża płatna jest dostępny za niewielką opłatą – tylko 150 rubli za osobę. Po dokonaniu płatności można pływać tyle, ile jest to konieczne, wejście do plaży nośność. W przypadku burzy, baza oferuje usługi basen, wypełniony świeżą wodą, i to pod gołym niebem.

Beach "Tornado"

Ta wspaniała plaża jest chroniony ze wszystkich stron wysokim marzanny, blisko gdzie podróżni proszeni są o pływać w dużym basenie wypełnionym błękitną wodą. Infrastruktura plaży do okazji: posiadają niezbędne łóżka, dmuchane zjeżdżalnie i atrakcje dla dzieci, transportu wodnego, szatnie, prysznice. Ogólnie rzecz biorąc, łatwiej jest wymienić to, co nie istnieje!

Plaża "Gold Coast"

Aby opisać to miejsce, bujną użyciem niewłaściwego języka, ponieważ wszystko mówi samo za siebie. Golden Beach (Novomikhailovsky) wyposażone we wszystko co potrzebne do przyjazny lub rodziny, lub na romantyczny wypad. Są wszystkie niezbędne atrybuty, łóżka, sprzęt sportowy, katamarany i tak dalej. Plaża rozciąga się aż o 10 kilometrów, co pozwala znaleźć zakątek prywatności dla każdego.

Reszta w miejscowości Novomikhailovsky ma specjalny magnetyzm, a wszystko dlatego, że tu jest miejsce każdy, w tym rodzin z dziećmi i osób starszych par i młodzieży i osób w średnim wieku. Ośrodek położony w miejscowości Novomikhailovsky, można odwiedzić następujące ciekawe wycieczki:

 • ośrodek zdrowia All-rosyjskich dzieci „Orlik”.
 • Wycieczki do 33 wodospadów, wodospad Ashe.
 • "Kadosh" peleryna.
 • Skala Kiseleva.
 • Dolmeny Nebug.

Miłośnicy mocnych wrażeń i oferuje zaplecze rekreacyjne:

 • Quad safari.
 • Chodzić na jachcie.
 • Zejście ze spadochronem.
 • Wyścigi motocyklowe „Enduro”.
 • Ekscytująca rozrywka w aquaparku.
 • Nurkowanie lekcje z doświadczonych instruktorów „Odysei”.
 • Kręgielnia w specjalnie wyposażonym klubie „Olympus”.

Jak się tam dostać

Dotarcie do tego wspaniałego miejsca mogą być 3 sposoby: autobusem z transferu taksówką, samolotem do Tuapsie, następnie taksówką lub pociągiem.

Przybywając w miejscowości Novomikhailovsky – plaża – pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy.

Po tutaj mieszkał przez co najmniej kilka dni, nikt nie może pozostać obojętny, a nawet chcą ponownie odwiedzić to miejsce! Ogrody tropikalne z ośrodka, pięknych plaż, różnorodnych zajęć rekreacyjnych, odpowiedni dla dzieci i dorosłych w każdym wieku – wzoru na lepsze wakacje! W odniesieniu do kosztów pieniężnych, ośrodek jest bardzo oszczędny w porównaniu z tym samym Anapa i Soczi. Płatność za usługi jest wykonany w gotówce lub kartą kredytową w dowolnym banku. System sanatorium wybrzeże mieć 5 posiłków dziennie, a niektóre hotele oferują tryb „all inclusive”, który jest popularny wizyty tureckiej i egipskie kurorty gości. Wszystkie pokoje są dokładnie sprzątane codziennie, pod warunkiem żywności dostawa w swoim pokoju (jeśli ktoś nie może lub nie chce iść do jadalni). Wiele hoteli pokój zabaw, gdzie rodzice mogą pozostawić na dzieci, podczas gdy pod nadzorem wykwalifikowanego personelu. Ponadto, każdy hotel posiada własne centrum medyczne, gdzie można uzyskać terminowego opieki medycznej dowolnej złożoności. Przybywając w Novomikhailovsky, ludzie będą pamiętać wakacji zawsze.