798 Shares 1631 views

Symulator jest „Shake Waite” hantle (wstrząsnąć Waga): opis, opinie

Każdy marzy w krótkim czasie, aby oczyścić swoje ciało, wzmocnić mięśnie i pozbyć się nadmiaru tłuszczu. Wiele osób uważa, że jest to niemożliwe. Ale to nie jest przypadek. hantle do ćwiczeń dostanie piękne mięśnie w krótkim czasie. Recenzje tego pomocnika dostaje tylko pozytywne. Wiele widziałem skuteczności cud hantle do treningu mięśni. Jaka jest tajemnica tego symulatora?


exerciser hantle

Shake Weight Sekretem jest dość prosta – badania wykazały, że trening mięśni jest skuteczny dynamiczny bezwładność. Na tej podstawie, a została stworzona przez hantle symulatora. Został on zaprojektowany w taki sposób, że bezpośrednio wpływa na wszystkie grupy mięśni, co znacznie oszczędza czas pracy.

Zmniejszone mięsień 4 razy na sekundę, to jest, w ciągu minuty – 240 cięcia. Zgodnie z tym, wydane 300% większą energię niż w przypadku konwencjonalnych krążków. Ta skuteczność symulatorze jest nie tylko w celu pozyskania mas, ale także pozbyć się nadwagi.

Istnieją dwa typy ewolucyjnych hantlami – dla mężczyzn i dla kobiet. Symulator dla mężczyzn – to świetna okazja, aby szybko zdobyć masę mięśniową: ramiona, ramiona, plecy, klatkę piersiową i szyję. Kobieta, lekka wersja, wręcz przeciwnie, redukuje tkankę mięśniową, a tym samym odciążenie nadmiaru kilogramów.

Wyniki szkolenia z „Shake Waite»

Regularny trening z hantlami (opinie to potwierdzić), aby pomóc zarówno mężczyzn jak i kobiet. Na piękny połowa ludzkości jest to świetny sposób, aby pozbyć się nadmiaru tłuszczu dla mężczyzn – zdolność do budowania mięśni w jak najkrótszym czasie. Szkolenie z Wstrząsnąć Waga:

 • Przyczyna mięśnie tonem.
 • Aby pozbyć się nadwagi.
 • Zwiększenie elastyczności stawów i ścięgien.
 • Przyspieszyć metabolizm.
 • Zwiększyć wytrzymałość.
 • Zwalczyć zmęczenie i stres.

Symulator „Waite wstrząsnąć” przyczyni się do wzmocnienia wszystkich górnych mięśni tułowia, jak najszybciej pozbyć się tłuszczu. Ponadto, jak zauważa wielu, znacznie poprawiła samopoczucie, a tam jest przypływ energii po szkole. Efektem jest zwiększone poczucie własnej wartości i pewności siebie.

Opis symulator

Pomimo pozornej prostoty symulatorze, w rzeczywistości jest to zwykłe hantle. Ale ładuje się poruszać. To jest sekret skuteczności symulatora. Waga standardowych hantlami rozmieszczonych wzdłuż całej długości, z Shake Weight Waga różni się w zależności od położenia rąk podczas ćwiczeń. Wielkość trener. – 28,5 x 10 cm „shake Waite” ciężar hantli mężczyzn – od 1,5 do 2,5 kg dla kobiet – od 1 do 1,4 kg. Cena w sklepach internetowych – od 500 do 1900 rubli.

Cechy lekcji na symulatorze

Ten symulator – rodzajem „domu hantle” wybitnie odpowiedni dla tych, którzy mają problemy z czasem i nie ma możliwości, aby przejść do siłowni. W dość krótkim czasie można osiągnąć pożądany rezultat. Aby utrzymać ciało w kształcie potem nie trwa długo – zaledwie kilka minut dziennie.

Skuteczność pocisku tkwi w dynamice i szybkości działania. Podczas ćwiczeń występuje skokowa zmiana obciążenia w przeciwnym kierunku, a to w konsekwencji powoduje, że mięśnie do pracy znacznie szybciej. Nadaje symulator do szkolenia w każdym wieku. Trening trwający 10-20 minut dziennie pomoże pożegnać się nadwagi. szkolenie technika z symulatora jest dość prosta, a wziąć w posiadanie nie jest trudne dla każdego przybysza.

godność

Wiele opinii sugerują, że angażują się z hantlami „Waite shake” nie jest łatwe. Uczucie podczas treningu, tak że powstaje wrażenie, jakby w rękach młot pneumatyczny. Pomimo niewielkiej wadze, jest to bardzo potężny symulator. Godność jego niezaprzeczalne:

 • efektywnego pompowania mięśni;
 • skraca czas szkolenia;
 • doprowadzić w krótkim czasie;
 • To nie obciąża mięśnie zbyt;
 • możliwość zmiany natężenia i kierunku przepływu;
 • podczas treningu szczotki są w ich naturalnej pozycji;
 • lekki i kompaktowy rozmiar.

Trening z hantlami „Sheik Waite” eliminuje duże wahania ręce. Po prostu trzeba trochę wstrząsnąć, aby podnieść i opuścić w dół w każdym kierunku. Zasada działania jest następująca – za naciśnięciem wadze hantle w ruch i ruch na zasadzie tłoka. Obciążenie mięśni zwiększa się natężenie przepływu.

Przeciwwskazania

Symulator „Sheik Waite” daje dość poważne obciążenie mięśni: zarówno tlenowych i moc. Jeśli nie wykonywane przez długi czas, masz problemy z sercem lub choroby naczyniowe, problemy z kręgosłupem, najlepiej przed szkołą, aby skonsultować się z lekarzem. W nie zalecane podczas przeziębienia, ostrych chorób układu oddechowego treningu.

Ćwiczenia na symulatorze

pożądane jest, aby korzystać z obu hantle podczas szkolenia w celu osiągnięcia pozytywnych wyników. Ćwiczenia są odpowiednie kobiet i mężczyzn. Wykonanie każdego ćwiczenia – 15 sekund. Wykonać je w ciągu 6 minut od siebie. Według producenta, tym razem wystarczy, aby przez kilka tygodni, aby uzyskać znaczące rezultaty.

 1. Ramiona zgięte w łokciach i naciśnij je do ciała. Trzymając hantle obiema rękami, umieszczając je na wysokości klatki piersiowej. Z taką samą szybkością hantli podnoszony i opuszczany na małą skalę (7-15 cm).
 2. Podniesionymi rękami, pochylając się na łokciach, i uczynić je głową. Symulator odbywa się w obu rękach, hantle jest tuż poniżej karku. Obciążenie podnoszenia i opuszczania skali od 7 do 15 cm.
 3. Hantle w prawej ręce. Weź rękę do boku i unieś zgięte w łokciu pod kątem 90 stopni. ramiona podnoszące surowo wymagane nie są wystarczająco małe ruchy amplitudzie od 7 do 15 cm.
 4. Powtórz z lewej trzecim ćwiczeniu.

Pierwszy trening powinien być okres nie dłuższy niż 5 minut, niezależnie od poziomu sprawności fizycznej. Stopniowo zwiększać trening. Liczne referencje, że dzienna 10 minut trening jest wystarczające, aby utrzymać napięcie mięśni. Początkujący po prostu zacząć z sesji trzy minutowych. Aby uniknąć obrażeń, nie należy trzymać hantle podczas treningu blisko głowy.

Exerciser hantle: Opinie

Wiele z nich jest w stanie ocenić trenera. Sugerują, że koziołek „Waite shake” – „sprawa” to dość skuteczny I to naprawdę działa. Dobre obciążenia mięśni i ponad miesiąc pomaga osiągnąć doskonałe wyniki. Wygodne i niezbędna rzecz do ćwiczeń w domu.

Wiele osób pisze, że z symulatora jest znacznie wygodniejsze i bardziej „zabawa” do zrobienia, niż w przypadku konwencjonalnych hantlami. Pot „kopie” w 2 minuty, a średnia hantle musi pracować aż do pierwszego potu 15 minut, a nie mniej.

Zalety symulatora obejmują wiele więcej, a fakt, że jest on wykonany w kształcie hantle. To może być naprawiony w przypadku pęknięcia, więc nie spiesz się, aby rzucić. Hantle pełni składany. Bezboleśnie usunięcie zaślepki gumy z koziołka uchwytu. I podłączyć czapkę srebrny na końcu osłony z ostrymi przedmiotami, można uzyskać dostęp do wszystkich śrub montażowych hantlami.

Zalety tego pocisku również na tym, że nie jest konieczne, aby przejść do – wszystkie ćwiczenia można wykonywać siedząc lub stojąc. Symulator jest umieszczony w każdej torbie, jest to wygodne, aby zabrać ze sobą do kraju i do angażowania się w aktywności na świeżym powietrzu, że to wielka przyjemność. Wyniki lepsze od oczekiwań – „topnieją przed naszymi oczami” dosłownie 2 miesiące ludzie mówią budować masę mięśniową, a kobiety potwierdzają, że dodatkowy ciężar

Recenzje Odchudzanie

Skutecznie cud hantle radzić sobie z nadwagą? Tak. Opinie podziwiając to potwierdzić. Dla wielu z tych innowacji nie budzi zaufania. Ale zaryzykował kupić symulator w formie hantle były bardzo zaskoczony skutecznością pocisku. Stał się jednym z ulubionych, ponieważ jest bardzo kompaktowy i nie wymaga dużo miejsca. Do zaangażowania się w domu – przyjemność: za szkolenie nie wymaga dużo miejsca, ponieważ nie trzeba pomachać ręce dobrze.

Przybysze do ich opinie donoszą, że w symulatorze, aby przyzwyczaić się stopniowo, gdy nakład pracy jest bardzo duża, zaskakująco dla takiego małego pocisku. Zwiększa dzienny trening. Na treningu zajmuje bardzo mało czasu, co jest bardzo wygodne. Waga przechodzi stopniowo w ciągu ostatniego miesiąca wyciągnął brzuch i boki. Było żywość i lekkość w ciele.