702 Shares 1943 views

Ośrodek Zdrowia „Berminvody” (Charków / Ukraina): usługi, odczyty i opinie

Przez wiele lat, Charków i Kijów Górne źródła pomóc ludziom leczyć różne dolegliwości. Najpopularniejsze źródła mineralne wlać na wzgórzu Berezovskaya belek. To jest miejsce, gdzie znajduje się słynny ośrodek „Berminvody” (tylko 20 km od centrum Charkowa). Od 2008 roku pracuje jako klinicznych ośrodków balneologicznych.

Mieszkańców i gości ośrodka uważają, że jednym z najlepszych przychodniach Slobozhanskiy regionie. Ludzie przychodzą tu zarówno dorosłych jak i dzieci, z korzyścią dla zdrowia spędzić wakacje. PENSJONAT drzwi szeroko otwarte przez cały rok, codziennie realizowane są zabiegi.

Głównym atutem ośrodka są źródła mineralne i piękna przyroda. W pobliżu nie ma żadnych zakładów przemysłowych i autostrad wszędzie rosną krzewy ozdobne, drzewa liściaste, tworzyła sztuczne stawy z rybami. Ambulatorium – jest swego rodzaju oazy w środku starego parku, gdzie naprawdę można zignorować życiem metropolia, aby cieszyć czyste powietrze, spokój i prywatność.

umieszczenie

Sanatorium „Berminvody” (Charków) ma z 9. domki. Każdego roku, wszystkie pokoje są narażone na kosmetycznej naprawy i renowacji. Wybór mieszkań jest dość szeroki: od standardowych pokoi do klasy „luksusowy” pokoi. rabaty Suite, przyjemne „komplement” w postaci szampana i owoców jest organizowany w dniu przyjazdu.

Można wcześniej zarezerwować pomieszczenia hotelowe. Jest przestronny balkon z widokiem na park. Ogólna wygoda wersje budżetowe, położony na parterze.

Pokoje typu superior wyposażone są w łazienkę, TV, mini lodówkę i część wypoczynkową. Każdy domek prowadzone Internetu – korzystanie z wynagrodzenia. Usługa lokale dostępne w określonych dniach, a także zmiana pościeli jest.

catering

W cenie wliczone trzy posiłki dziennie. Klient może wybrać kontynentalne lub w formie bufetu opcji zastawę stołową. Menu dietetyczne posiłki są dostarczane, które podawane są do osób z pewnymi warunkami zdrowia (dla lekarza wskazań). Karmienie żywności odbywa się w sali jadalnej uzdrowisku „Berminvody”.

Sanatorium, zdjęcia, które można zobaczyć w materiale dba o zdrowie swoich użytkowników, więc posiłki są wyważone i świeże. Na stole można zobaczyć codziennie mięsne i rybne przysmaki, owoce i warzywa.

linia brzegowa

Dla wygody gości jest wyposażona w czystej okolicy plaży nad brzegiem malowniczego jeziora. Droga do plaży przechodzi zielone aleje i nie trwa dłużej niż pięć minut. Na świeżym powietrzu, w otoczeniu drzew liściastych można opalać się, pływać w czystej i ciepłej wodzie. „Berminvody” Ośrodek oferuje gościom różnorodne sporty wodne: żeglarstwo, wędkarstwo, wydarzenia sportowe.

Terapeutycznych i diagnostycznych profil

Poradnia specjalizuje się w różnych obszarach terapeutycznych. Centrum Diagnostyczne wyposażone w nowoczesne technologie: RTG, USG, endoskopia. Przed powołaniem leczenia każdy nowo przybyłych gości na pewno dostarcza niezbędnych badań i konsultacji prowadzonych ze specjalistą.

Gdy zestaw działań „BMW” obozu zdrowia dzieci do młodych ludzi z różnych chorób. Ośrodek dysponuje pokojami endokrynologii i gastroenterologii, urologii. Rehabilitacja chorych po ciężkich obrażeń i operacji. Sanatorium „Berminvody” realizowany praktykę psychoterapii, deontologii (badania moralności i zasad moralnych) i gimnastyki.

Istnieją specjalne ćwiczenia mające na celu poprawę ogólnej kondycji wykonany wędrówek po okolicy. Do usuwania i łagodzenia bólu stosować akupunkturę. Szczególną wagę przywiązuje się do hydroterapii i terapii błoto. Woda mineralna jest wykorzystywana jako kąpiele, aplikacje, prysznice, nawadniania, sondowanie i mycia.

Wykorzystanie i przydatny płyn wewnątrz – w zimnym, jak i w postaci ciepła. Ceniona wody unikalną kompozycję (zestaw odżywczych, substancji organicznych, kwasu krzemowego), ma pozytywny wpływ na narządy trawienne, centralny układ nerwowy, układ mięśniowo-szkieletowy, wewnątrzwydzielniczych i metabolicznych procesów.

rekreacyjnych

szczęście wakacje w tym zakątku raju tych, chcą tu przyjechać ponownie. W pensjonacie znajduje się pod warunkiem nie tylko wysokiej jakości opieki, ale także pełnego wypoczynku. Tworzenie korzystnych warunków dla mieszkańców w różnym wieku. Otwarte teatru, gdzie regularne imprezy rozrywkowe wyposażone wykonawców gatunku pop, dzieci i grup młodzieżowych.

Sanatorium „Berminvody” dodatkowo otwarto bibliotekę dla miłośników książek z dużą czytelnią. Jest klub taneczny, wyposażony kącik zabaw dla dzieci. Muzeum historii miasta, która prezentuje ciekawe ekspozycje, stare rekordy i fotografie. wiele przydatnych informacji i bardziej zaznajomieni z ośrodka zbierać.

Do spędzania wolnego czasu (rowery, wrotki, sportowych) na terytorium specjalnych miejscach. №9 obudowa posiada kryty basen. Work Mail, wypożyczalnia sprzętu sportowego, bankomat, kantor, gabinet kosmetyczny i apteka.

opinie

Turyści z entuzjazmem mówi o uzdrowisku „Berminvody”. Opinie sanatorium od zadowolonych użytkowników stale otrzymuje pozytywne. Chociaż są też tacy, którzy wyraził niezadowolenie w odniesieniu do warunków życia, jakości obsługi i usług medycznych świadczonych. Jednak trochę niepochlebnych komentarzy.

Zwłaszcza w ośrodku lubił dzieci, dla ich podróży do ambulatorium był niezapomniany. Ekscytująca podróż zostanie zapamiętany dla zabawy, pozytywnych i jasne dni. Pozytywne okrzyki skierowane uprzejmy personel medyczny, diecie i różnych form wypoczynku. Zrelaksowany wakacje atmosfera, życzliwość i gościnność przyniesie wiele przyjemnych doznań.