820 Shares 7858 views

Lek „tauremizina”: Wskazania do stosowania. Leczenie „tauremizina”

Lek „tauremizina” – naturalny środek pochodzący z roślin leczniczych – piołunu Taurian lub Krymie. Roślina ta jest uważana za trujący, często są przypadki zatrucia wypasu w dziedzinach jej rosnących zwierząt. Na ogół leczenie „tauremizina” ma na pacjenta ciała analeptic działania, czyli zwiększa aktywność mięśnia sercowego i układu oddechowego.

Pozytywne skutki dla zdrowia substancji na organizm człowieka przez wiele lat badano w wielu klinikach. Dlatego eksperci Odessa Instytutu Medycznego pierwszy zastosowano leki oparte na piołunu Taurian w leczeniu pacjentów z chorobami układu oddechowego (zapalenie płuc, astma oskrzelowa), układu trawiennego (wrzody żołądka, przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka), nadciśnienie pierwotne. Wszyscy pacjenci lek podawano podskórnie, nie więcej niż dwa razy dziennie przez 18 dni. W wyniku nowego leku, większość pacjentów zostały oznaczone poprawę ogólnej kondycji organizmu, normalizowanie bicie serca, duszność znikają. Zabieg „tauremizina” pacjentów kardiologicznych jest zazwyczaj wykonywane pod ścisłym nadzorem lekarza, ponieważ pomaga zmniejszyć atak i wysokie ciśnienie krwi.

Preparat jest całkowicie rozpuszczalny w wodzie, to pozwala na wprowadzenie go dożylnie; w stosunku do całkowitego przyjmowania kofeiny lub kamfora tauremizin szybko wchłaniany do krwiobiegu, co powoduje szybki początek odciążenia pacjenta. Leczenie „tauremizina” Niektóre choroby mogą być wykonywane wyłącznie przez specjalistę mianowania. Wskazania do jego stosowania:

 • niedociśnienie;
 • ostrą i przewlekłą niewydolność serca ;
 • niedotlenienie;
 • zatrucie organizmu;
 • neurasthenia, bezsenność;
 • wrzodziejące zapalenie okrężnicy;
 • gruźlica;
 • otyłość.

W wyniku wielu lat doświadczeń ekspertów stwierdzono pozytywny wpływ środków na mięśnia sercowego i jego ukrwienie. Zostało również udowodnione, że leczenie „tauremizina” poprawia elektrokardiograficznych parametrów, obniżenie ciśnienia żylnego, zwiększenie objętości wyrzutowej serca i pojemność płuc. Lek ten ma niską toksyczność i ma niewiele skutków ubocznych, jak to jest w całości wykonany z materiałów naturalnych.

Lek „tauremizina” jest dostępna w następujących postaciach dawkowania:

 • Biały krystaliczny proszek ma gorzki smak i jest łatwo rozpuszczalny w chloroformie i alkohol etylowy;
 • 0,5% roztwór doustny (zawierający alkohol etylowy);
 • Tabletki do podawania doustnego preparatu w opakowaniach od 10 do 100 elementów w każdym;
 • 0,25% roztwór do podawania podskórnego i dożylnego.

Leczenie „tauremizina” pokazany ludzi z chorobami takimi jak ozębnej, zapalenie dziąseł, zapalenie jamy ustnej, grzybicy paznokci (w tym przypadku, lek jest stosowany w postaci roztworu do płukania jamy ustnej i tace do gotowania na stopy). Przeciwwskazania – ciąża i padaczka; Nie jest zalecane, aby przyjąć lek w stanie zatruć ze względu na to część alkoholu etylowego. Połączenie leku i dużej ilości alkoholu może prowadzić do zatrucia. Innym przeciwwskazania do zastosowania preparatów na bazie ekstraktu z Artemisia Tauria jest pod ciśnieniem. Leczenie „tauremizina” jest zwykle podawana do osób z przewlekłym niskim ciśnieniu krwi, czyli przeciwnie, w przypadku zbyt niskiego ciśnienia krwi.

Wydzielono z Artemisia Tauria w oleju vitro niezbędna używany jako polepszającego eliminując większość zapachów, który wydał zwierzetami przez pchły. Piołun starożytności stosowane w aromaterapii. Bardzo popularne, na przykład, używane tak zwane poduszki wykonane z suszonych ziół. Skład poduszce często zawiera pewną ilość chmielu, mięty pieprzowej, i szałwia Tauria. Obecność w sypialni jak niepozorny na pierwszy rzut oka niewiele rzeczy ma relaksujący wpływ na ludzi podczas snu, przyczynia się do szybkiego zasnąć i ciało prawidłowego odpoczynku w nocy.