780 Shares 8370 views

Transformacja mężczyzn do kobiet. Operacja zmiany płci

Nowoczesne technologie medyczne są olśniewające i są w stanie rozwiązać prawie wszystkie problemy ludzkości. Zabiegi i operacje, które wydawały się kilka lat temu, fantastyczny fikcja, stały się powszechne i są prowadzone w wielu klinik co najmniej raz w tygodniu. Na przykład, transformacja mężczyzn u kobiet – to rzeczywistość naszych czasów, a mianowicie wspólny zabieg jest niezwykle popularne.

Wskazania do zabiegu

zmiana płci przez zabiegu jest zazwyczaj wykonywane w dwóch przypadkach. Wskazaniem do tej operacji są nieprawidłowości płodu w łonie matki, gdy dziecko rodzi się z rozwiniętych narządów płciowych. Lub psychiczne zaburzenie „Transseksualizm”, charakteryzuje się niedopasowania seksualnego samostanowienia i płci fizjologicznej, uzyskanej od urodzenia. W pierwszym przypadku, staramy się wykonywać pracę jak najszybciej, aby dać dziecku i jego rodzinie do pełnego życia. Znacznie trudniejsze jest to w przypadku starszych pacjentów.

Transformacja mężczyzn u kobiet – jest to poważna operacja, która pociąga za sobą całe życie przestrzeganie pewnych zasad, a także powodując poważne zagrożenie dla zdrowia. A jeśli twierdzenie, że wiele osób, aby zmienić swoją płeć, umierają wcześniej niż zostaną one przypisane do mitów, istnieją realne problemy. Ten niepłodność, nieadekwatność seksualną, w niektórych aspektach, trzeba uważnie monitorować ich zdrowie i aby hormonów przez całe życie. Ponadto, operacja jest nieodwracalna, więc chętni, aby warto ich zamiar ustanowić siebie i udowodnić swoją szczerość i potrzebę interwencji lekarzy.

Faza przygotowawcza

W cywilizowanych krajach, przed udaniem się na sali operacyjnej, pacjent powinien być co najmniej dwa lata widzieliśmy psychiatry i regularnie przychodzą do planowanych metod i badań. Ta opcja jest najlepsze przygotowanie, podczas rozmowy specjalista postara się określić przyczyny problemu, należy poinformować wszystkie szczegóły planowanej operacji i może zaoferować alternatywne sposoby godzenia ciała i umysłu. Transformacja mężczyzn u kobiet ma miejsce nie w jednym dniu, czasami całkowicie transformacja jest opóźnione o 3-5 lat. Jest to również ważne, aby wiedzieć każdy, kto chce zmienić swoją płeć. Między innymi, zmianę płci będzie wymagało znacznych inwestycji materialnych, operacje przeprowadza się zwykle kilka leków nie są tanie. Dlatego przed podjęciem decyzji o takich zmianach, należy rozważyć plusy i minusy.

Transformacja zaczyna!

Płeć zmiana M na K jest uważany za prostsza niż procedura przekształcenia kobiety do mężczyzny. Operacja wymaga nie tylko pre-psychologicznego i moralnego szkolenia, ale także fizycznego. Początkowy etap przekształcenia – przebieg terapii hormonalnej. Leki muszą być pobierane przez około rok. Dokładny czas trwania leczenia zależy od indywidualnych wskazań. Najczęściej, nawet w trakcie terapii hormonalnej chirurga plastycznego zaleca się pacjentowi, aby spróbować na nowym obrazie. Często w tym okresie przeprowadzono drobne i chirurgii plastycznej. W zależności od rodzaju nadwozia pierwotnego pacjenta można przeprowadzić, chirurgii piersi i liposukcja twarzy lub zestaw implantów w pośladki, uda i innych obszarach.

Operacja zmiany płci

Gdy leki hormonalne doprowadziło do niezbędnych parametrów, można zaplanować poważną operację. Transformacja mężczyzn u kobiet jest usunięcie narządów rozrodczych i powstawaniu nowych. Możliwości współczesnej chirurgii plastycznej są ogromne. Żeńskich narządów płciowych może być utworzony z materiału biologicznego pacjenta, w tym „niepotrzebne” – zdalne penisa i moszny. Pewien odsetek pacjentów wolą pozbyć się jedynym dostępnym znaków podłogowych, otrzymał przy narodzinach. Jednak większość ludzi, którzy zdecydowali się na ten krok, wolą, aby uzyskać nowe genitalia po zmianie płci.

okres zwrotu

Jednym z najbardziej popularnych problemów u pacjentów, którzy zmienili płeć z męskiej do samicy, – zwężenie pochwy. Ponieważ organizm ludzki jest przystosowany, że wszystkie materiały obce są odrzucane przez układ odpornościowy, a wszystkie rany są dokręcone. zaleca się regularne stosowanie środków przedłużających medycznych, wybrane przez lekarza prowadzącego w celu zapobiegania temu zjawisku. Są to specjalne urządzenia medyczne, które nie mają nic wspólnego z zabawkami dla dorosłych. Czasami może być również przypisane do żadnej maści i innych narzędzi leczniczych. Po operacji zmiany płci pacjent powinien otrzymać nowe preparaty hormonalne. Usunięcie jąder zmniejsza ilość testosteronu produkowanego naturalnie, ale do rozpoczęcia produkcji żeńskich hormonów płciowych (estrogenów) w męskim ciele jest niemożliwe.

Życie z nowej podłogi

Każda osoba, która postanowiła zmienić swoją płeć, musi zdawać sobie sprawę, że żadna operacja nie pomoże mu w pełni zbliżyć się do tych, którzy urodzili się z „prawem” zestaw chromosomów od jego narodzin. chirurgia plastyczna może zmienić zewnętrznych cech płciowych. Jednakże, możemy rozważyć kobietę człowiek od urodzenia, który został zmuszony do końca jego dni przyjmujących hormony w postaci tabletek – to wielkie pytanie.

zmiana płci nie obejmuje stworzenie i wprowadzenie wewnętrznych narządów płciowych, ponieważ posiadanie takich transakcji do chwili obecnej nie jest możliwe. W związku z tym „nowa kobieta” nie będą mogli mieć potomstwo, nigdy nie wiesz co miesiączki. W odniesieniu do zachowania wrażliwości erotycznej, wielu ludzi zmieniają płeć, twierdzą, że dostają przyjemność intymności. Lekarze mówią, że czułość w okolicy narządów płciowych nie znika po zabiegu, ale „kobieta”, utworzony przez chirurgii plastycznej, nie czuje, co czuje się jej przyjaciel, który urodził się z tym piętrze.

Wady niewystarczające chirurgicznej zmiany płci, ale uważa się, że dla niektórych osób jest to naprawdę jedyna droga do szczęścia i harmonii. Aby zrobić z tego typu operacja powinna tylko tych, którzy wierzą w poprawności swojej decyzji i nie boi się ewentualnych komplikacji.