223 Shares 8651 views

Księżniczka Monako Sharlen – żona księcia Alberta II

Z pewnością Sharlin Uittstok, jak wszystkie dziewczyny w moim dzieciństwie marzenia o księciu na białym koniu. Teraz jej marzenie się spełniło. Dziś jest księżniczką Monako. Charlene miała zaszczyt urodzić się w Highborn rodziny, ale los chciał, że to ona stała się księżniczką jednego z najbogatszych krajów świata.

biografia

Charlene, księżna Monako, urodził się na kontynencie afrykańskim w Zimbabwe w 1978 roku. Jej rodzice byli imigrantami z Europy i wyznawali religię katolicką. Ojciec Michael K. Wittstock był menedżerem w firmie komputerowej, a jego matka Lynette Wittstock – instruktor pływania. Mało córka zaczęła iść jak matka nauczył ją pływać przez długi czas pracował z nią. W wieku 18 lat był już wiele nagród sportowych. W tym czasie rodzina przeniosła się do życia w RPA, Charlene i zdobył tytuł mistrza krajowego w pływaniu. Cztery lata później znalazła się w reprezentacji kraju uczestniczył w Igrzyskach Olimpijskich w Sydney, ale bez znaczących rezultatów (5. miejsce). W 2000 roku, podczas imprezy w Monako, że spotkał się z tronu księcia Alberta i Charlene w 2002 roku został mistrzem w pływaniu. Drugie spotkanie z Albertem, który przez ten czas stał książę Monako, miała miejsce w 2006 roku, podczas otwarcia Igrzysk Olimpijskich we Włoszech. Cztery lata później, oficjalnie ogłosił swoje zaręczyny. Późniejsze lata Charlene żył w Monako. Zaczęła naukę języka francuskiego, a nawet dialekt Monaco. Najlepsi instruktorzy maniery Etykieta szlifowane przyszłą księżniczkę. Po stała się pierwszą osobą w księstwie, mając w swych królewskich pałacu z całego świata, występując na wielu imprezach itp W rok po zatrudnieniu przyszła księżna Monako Sharlen i książę Albert z rodzaju Grimaldi pojawił się na ślubie w brytyjskiej korony księcia Williama i Keyt Middlton. Dwa miesiące minęło, a ślub ponownie. W tym czasie cały świat zebrali arystokratycznej ślub w Monako.

małżeństwo

W dniu ślubu jedenastym przyszłości Księżniczka Monako Sharlen w jego 33 lat wyglądała jak księżniczka: elegancki, spójny i uroczy. Wiele porównał go do Grays Kelli, jej koniec teściowa, matka Albert. Niemniej jednak najbardziej spostrzegawczy widzowie zauważyli, że piękna księżniczka Monako Sharlen (Zdjęcia zostały przedstawione w artykule) był nieco przerażony i nie wygląda na szczęśliwego. Fakt, że jej nowy mąż, który jest również 20 lat od niej starszy, ma bardzo kochającą usposobienie.

W latach bezżenność udało mu się opiekować osobistości takich jak Brooks Shield, Claudia Schiffer i innych. Poza tym, on jest ojcem dwóch nieślubnych dzieci, które zostały następnie przyjęte przez nich. Ale to nic: tuż przed ślubem, że urodził się trzeciego dziecka, którego matka zażądała, księcia na analizie dostarczania DNA. Dowiedziawszy się o tym szczególe życia pana młodego, przyszła księżna Monako Sharlen próbował uciec z wesela. Jednak ze względu na utrzymywanie się występy, aby nie skompromitować całą rodzaju światową nazwa Grimaldi i wróciła z ciężkim sercem, podeszła do ołtarza.

Tylko niestety spędzili miesiąc miodowy, który został przerwany ze względu na dostawę Albert analizy DNA. Niemniej jednak, książę i księżniczka ciągle publicznie uznane siebie w miłości i Charlene mówi w prasie o swoim śnie – rodzić spadkobiercy księcia. Jednak w ciągu ostatnich dwóch i pół lat, ona nie może zajść w ciążę, a to może spowodować pęknięcie ich związku.