881 Shares 6283 views

Jak zainstalować kartę graficzną do mojego komputera? dobra rada

W pracy z komputera może nie do końca przyjemne sytuacja, kiedy nie jest w stanie poradzić sobie z przypisanych im zadań. Większość z tych przypadków są związane z układem graficznym komputera, a następnie pojawia się pytanie: „W jaki sposób mogę zainstalować karty graficznej w komputerze”. Wymiana elementu pozwala naciskać jego modernizację przez 2-3 lat i może znacznie zwiększyć produktywność.


Na początkowym etapie należy określić typ zainstalowanego akceleratora graficznego i złącza na płycie głównej. Pierwsza opcja pozwoli określić zakres potencjalnych kandydatów do zakupu. Na przykład, GeForse c wewnętrznej pamięci wideo kierowca 210 1 gigabajt. Tak, musimy podnieść urządzenie bardziej produktywne. Przez analogię, można wybrać GeForse 660 z 2 GB pamięci.

Następnym krokiem jest określenie, złącze na płycie głównej. Jeśli zainstalowane jest gniazdo AGP, PCI i ISA, modułowa modernizacja nie działa, a na pytanie, jak ustawić kartę graficzną w komputerze, nie ma znaczenia. Ta klasa upgrade systemu komputerowego nie jest możliwe. Komponenty do nich od dawna przerwane. W takiej sytuacji łatwiej wymienić cały moduł systemu. Jeśli używasz gniazda PCI-Express, modułowa wymiana jest możliwa, a wzrost wydajności będzie dość zauważalne.

Raz zdecydowaliśmy od rodzaju zainstalowanego akceleratora graficznego, a nasz złącze na płycie głównej pozwala na wykonywanie aktualizacji, trzeba wybrać i kupić nową kartę graficzną. Opcjonalnie, aby zwrócić uwagę na najdroższe karty graficznej, a ceną ich astronomicznych i zwiększania wydajności pracy nie będzie namacalne. Zalecane jest, aby zwrócić uwagę na średnim przedziale cenowym, który mieści się w przedziale od 100 USD do 300 USD. Jest to dobra karta graficzna, dla których zasoby nie są bardzo nowoczesne PC wystarczy z głową.

Proces instalacji jest następująca. Powinniśmy natychmiast odłączyć wszystkie – a jednostka systemowa i monitor. Następnie trzeba odłączyć wszystkie kable przed zapisaniem go na papierze, co i gdzie podłączone. Potem sprawa PC umieścić na stronie, z której są złącza na płycie głównej. Potem okazało się, że śruby mocujące górną pokrywę komputera. Po czym zostanie on usunięty i umożliwia dostęp do „wnętrzności” z komputerem. karta graficzna jest zainstalowana prostopadle do płyty głównej, a jego złącze do podłączenia zewnętrznego monitora aktów na tylnej ściance obudowy. Następnie trzeba wyłączyć zewnętrzny akcelerator graficzny energetycznych, jeżeli takie istnieją. W następnym kroku odkręcić śrubę mocującą, która łączy się z płyty głównej i obudowy. Następnie trzeba odblokować kartę, należy otworzyć klucz do złącza na płycie systemowej (jeśli występują). Następnie ostrożnie usunięto akceleratora.

Proces instalacji nowej karty graficznej jest w odwrotnej kolejności. Przed , jak zainstalować kartę graficzną w komputerze, trzeba wszystko czyścić, zwłaszcza złącze do instalacji elementu w komputerze. Ostrożnie ustawić nowy element w odpowiednim miejscu na płycie głównej. Jednocześnie powinno działać zamek. Następnie, śruba mocująca jest przykręcona. Kontrole montażu siłę. Następnie, jeśli to konieczne, dodatkowe zasilanie jest dostarczane do akceleratora graficznego. Jeśli złącze zasilania ma takie urządzenie, konieczność zakupu dodatkowego adaptera, wstępnego sprawdzania zasilacza z miarą podsumowania całego komputera. Jeśli komputer po aktualizacji zużywa więcej energii niż generowania mocy, należy również wymienić. Następnie zebrać resztę komputera łączysz się bezprzewodowo. Następnie, zasilanie, a jeśli zrobione poprawnie, komputer zacznie się uruchomić. Po zakończeniu pobierania, może trzeba zainstalować sterowniki. Po tym, że komputer jest gotowy do pracy.

Przed jak zainstalować kartę graficzną w komputerze, jesteś pewny swoich umiejętności, i zdecydować, czy można wykonać pracę samodzielnie. Jeśli istnieją jakiekolwiek wątpliwości, lepiej jest przeprowadzić jednostkę systemową do centrum serwisowego i płacić za części zamiennej. A jeśli nie ma pewności – możemy spokojnie zabrać się do pracy!