882 Shares 4145 views

Co karmić kota pielęgniarską?

Twój ulubiony wkrótce ocieleniu. Już przygotowane miejsce, jak lubi. Tak, istnieją szanse, że poród odbędzie się tam, a nie w szafce w czystej pościeli …. Istnieje jednak jeden nierozwiązany problem. RSS karmi kota? Jak zorganizować swoje jedzenie dzieciom wystarczającej ilości mleka, a ona nie wygląda jak duch w ciągu kilku tygodni?


Co do paszy pielęgniarskiej kota? racja

Sporządzenie prawidłowego menu dla psa – nie jest łatwe. I dla młodej matki tym bardziej. Podczas karmienia kociąt obciążenie kota ciała wzrasta wielokrotnie. Dziecięcy sweter pull "z niej wszystkie pierwiastki śladowe, witaminy i wapń. Rosnące organizmy nie myśleć o tym, co trzeba, aby przywołać matkę trzech do czterech kociąt. Kot nie zaczną zanikać, zachować dobry wygląd, był pogodny i szczęśliwy, trzeba dokładnie zastanowić się, jak i co masz zamiar ją karmić. Możemy śmiało powiedzieć, że obecność wapnia i minerałów, tłuszczów i białek, węglowodanów i minerałów powinna być znacznie wyższa niż w innych okresach. Staraj się, aby kot jedzenie i woda były w sposób ciągły. Nawet jeśli są zdania, że karma dla zwierząt tylko dwa razy dziennie, w tym czasie powinien zmienić swoje zasady. W przeciwnym razie istnieje ryzyko miesiąc dostać chudy, chwiejnym ze słabości nieporozumienie, które w jakiś sposób reaguje na imię swojego zwierzaka zadbaną.

Co karmić kota pielęgniarską? świeża żywność

W celu utrzymania najbardziej zrównoważoną dietę, starają się zapewnić jak najbliżej naturalnego menu diety. Oczywiście, jesteś mało prawdopodobne, aby móc go karmić myszy lub szczury. Jednakże, karma dla kotów w okresie laktacji powinna zawierać mięso, niewielką ilość ryb lub produktów rybnych, mleka koziego, serów, jaj. Weterynarze polecam, tylko gotowane jajko, ponieważ minimalizuje ryzyko zakażenia zwierząt. Mleko krowie może być udzielona tylko wtedy, gdy zwierzę nie ma biegunkę lub jest do niej przyzwyczajony od dzieciństwa. W przeciwnym wypadku zaburzenia zabezpieczone pierwszy kot, a następnie kocięta. świeżego mleka koziego w diecie należy podawać ostrożnie, tak aby nie powodować biegunkę lub alergii. Można i należy dać pielęgniarskiej kot śmietanę. Jednak ich zawartość tłuszczu nie może przekroczyć dziesięciu procent. Należy również wprowadzić do diety i suplementów mineralnych, witamin specjalnie zaprojektowanych dla kotów karmiących.

Co karmić kota pielęgniarską? mieszanki suche

Producenci pasz oferują nie tylko zwykłe racje dla zwierząt, ale również dla mieszaniny kocięta karmiących koty, sterylizację kotów. Są one optymalnie dobrane wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Warto również zauważyć, że sucha karma, aby uniknąć ciągłego monitorowania miski dla zwierząt. One nie znikają w okresie letnich upałów, nie trzeba zmieniać. Wystarczy, aby wlać żywności i dać zwierzętom pić wodę do woli, i karmienie pytanie rozstrzygnięty. Każdy właściciel wybiera to, co jest najbardziej odpowiednie dla niego. Ale w tym przypadku, pytanie o to, ile razy karmić kota, należy przełożyć na bardziej dogodny moment.