655 Shares 6448 views

Maski bananów dla różnych rodzajów skóry

Kobiety, które dbają o swój wygląd, należy uważać, aby nie tylko kosmetyki przechowywania zakupionych, ale również naturalne produkty, w tym banany. Te owoce mają korzystny wpływ na skórę, dzięki bogatej zawartości witaminy. W swojej pulpy substancje biologicznie czynne, bez którego wchłaniania witamin jest po prostu niemożliwe. Twarzy maski z banana może nawilżają i wygładzają skórę. Zawierają witaminy A i C mają antywirusa i działanie bakteriobójcze, a także spowalniają proces starzenia się skóry i starzenie się skóry.


Ponadto, maska z bananów, które pomogą pozbyć się trądziku – wieczne problemy młodzieży. Po nałożeniu na skórę miąższ owocowy z witaminą E chroni przed niekorzystnym wpływem promieni słonecznych, a także komórki odżywcze z witaminami i minerałami. Makro- i mikroskładników znormalizowane procesy metaboliczne przepływu w komórkach skóry. Wszystkie te korzystne efekty na skórze może mieć maskę bananów, które są od dawna stosowane przez kobiety w domu.
Maski bananów dla skóry suchej

Aby złagodzić suchość skóry, trzeba będzie przygotować maskę na twarz: krem (20 g), mąkę ziemniaczaną i banana. Banany dokładnie zacieru widelcem dodać kwaśną śmietanę, dodać mąkę i pokonać aż gęstej konsystencji. Ta maska jest stosowana w dwóch etapach. Po wyschnięciu pierwszej warstwy powinna być nałożona na soczewkę. Następnie, powierzchnia pokryta tkanki i po 20 minutach mieszaninę reakcyjną przemyto wodą złożony. Procedury te nadają skórze jej elastyczność i świeży wygląd.

Aby oczyścić sucho skóra płatki owsiane, mleko i banana. Płatki wlać ciepłe mleko, dodać miąższ banana i wymieszać z ciepłą stanie umieścić na twarzy.

Maski bananów dla starzenia się skóry

Aby przygotować tę maskę, trzeba będzie pół banana, miód, żółtka i śmietanę. Takie leczenie starzenia się skóry odbywają się kilka razy w tygodniu. Zastosuj maskę się na skórze przez 15 minut.

Również dojrzały, starzenie się skóry maska jest stosowana z serem i banana. Stojak na skórze przez 20 minut.

W celu uzyskania bardziej wyraźne działanie przeciw starzeniu się, pożądane jest, aby zamaskować przeplatają się z łaźni parowej, ziołowe i kosmetycznych masażu sesji do twarzy.

Użyj banana do tworzenia masek dla wrażliwa, podatna na podrażnienia skóry. Aby to zrobić, należy wziąć banana, żółtko i oliwę z oliwek. Wszystkie składniki są także puree z talerza lub piany blenderze. W lecie, balsam jest dodać pietruszkę, ale w zimie to lepiej tego nie robić, bo tylko świeżo zerwanych ziół może ukoić skórę i usunąć jej podrażnienie.

Maska bananów do skóry tłustej

Wysychać tłustej skóry, usunąć połysk i wąskie pory, że jest konieczne, aby dodać miąższ banana z sokiem z cytryny i miodem. Jeśli skóra jest tłusta, ale bardzo wrażliwy, aby uniknąć podrażnienia, sok z cytryny jest lepiej zastąpić naturalne pomidora. Wytrzymać maskę na twarzy przez 20 minut i spłukać infuzji rumianku. Takie procedury są doskonałe profilaktyki trądziku, który ma skłonność do skóry tłustej.

Uważa się za skuteczne następujący przepis: Weź łyżkę miąższu banana, sok z cytryny i łyżką białka jajka, wymieszać i stosować na skórę na 15 minut. Te zabiegi kosmetyczne wysycha nie tylko skórę, ale również bielone jej dużo.

Dla skóry normalnej odżywcze maski nanosi banana i jogurt. Składniki miesza się i nakłada się na twarz 20 minut spłukać narzędzia do nakładania wodnej. Tonizujące działanie na normalny rodzaju skóry ma maskę z bananów i pomarańczy. Trzeba będzie plasterek pomarańczy i pół banana. To jest tylko wtedy, gdy skóra wrażliwa nie powinni stosować tego środka.

Prawidłowe stosowanie bananów do celów kosmetycznych przyczynia się do poprawy wszystkich rodzajów skóry.