382 Shares 7561 views

Stworzyć przytulny taras letni

Jeśli chcesz, aby otoczyć się z ogrodem, a jednocześnie myślał o czasie spędzonym opiece nad nim, przeraża was, myślę o tym, jak będzie to wygodne, aby stworzyć taras w stoczni. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak urządzić i wyposażyć letni taras w kraju.

Jego beton solidny fundament będzie dużo bardziej malownicza, w przypadku gdy będzie to otoczyć różnych roślin pnących, zapach kwiatów stworzy pozytywny nastrój. Oczywiście, budowa tarasów – to nie jest łatwe, więc jest to prawie niemożliwe, aby poradzić sobie z tym sama. Z tego powodu wiele osób dziś zatrudniają projektantów i budowniczych. Ponadto, jego dekoracji – jest to prosta sprawa, a zabawny i bardzo przyjemny.

Ludzie, nawet daleko od ogrodnictwo, ogród wnętrze często uważane za przedłużenie jego domu – w tym momencie są one wygodne i przytulne, dobrze się bawić i odpocząć. I nic dziwnego, ponieważ głównym celem takich obiektów jak tarasów letnich, jest stworzenie przytulny kącik, który poprzez swój oryginalny design nie tylko harmonijnie dopasować do otoczenia, ale również służyć jako znakomity dziedzinie dekoracji. Najlepiej można to osiągnąć przez otaczający taras ciekawych roślin.

Tarasy: tworzenie granic

Z tarasu dekoracji, konieczne jest, aby określić granice między terytorium trawniku i patio. Materiał użyty w tym całkowicie nieistotne: jest możliwe zbudowanie ogrodzenia wazonów i kwietników, zrobić wysoki sprzęgło na krawędzi lub obramowanie … Liczy się to, że jak wynika z stoczni zamienił się w kameralnej przestrzeni, w której chcesz spędzić czas.

Optymalny wariant w tym przypadku – krawężnik. Może to być zarówno niskie i do sześciu metrów wysokości. Aby umieścić go na obwodzie można sadzić drzewa owocowe – i uzyskać miły i pomocny.

Interesujące jest to, aby wyglądać letnie tarasy z obramowaniem w postaci skrzynek na kwiaty i dużych wbudowanych w wazonach. Sprzedam łóżko kwiat z dość szerokim marginesie – w tym przypadku można uzyskać nowe miejsce pobytu. Ponadto, składania kwiatów i innych roślin ozdobnych w doniczkach i klombów ma kilka zalet i najważniejszą z nich – jest to, że ogród jest zawsze przed oczami, gdyż jest łatwiejsze w utrzymaniu. W tych okolicznościach byłoby najlepiej sadzić rośliny pachnące, takich jak jaśmin, róże, słodki groszek, gardenii.

Tarasy: zmiękczające granicę

Piękno naturalnego kamienia jest niezaprzeczalna. A jeśli nie znajdziesz to trochę zimny, surowy, niegościnny? Nie tak powinno być taras letni, gdzie zdjęcie w obfitości na różnych forach i środków przeznaczonych do poprawy strefie podmiejskiej. Pełzające i pnączy, rozprzestrzenia się kamień, wygładzić ostre krawędzie i granice uczynić bardziej miękkie, więc zimne kamienie nabyć malowniczy widok. Weranda następnie przekształcony w przytulnym i gościnnym miejscem, gdzie można z przyjemnością spędzać czas z przyjaciółmi lub pić herbatę w spokoju. Najważniejsze jest to, aby mieć liści roślin był lekki i jasny. Te podstawowe cechy nieodłączne liście do mankietów, lawenda, czarny kminek, paproci. Jednak trzeba się upewnić, że wybrane rośliny ogrodowe, takie jak jasne światło i ciepło, jak na skale, będą nagrzewać więcej niż zwykle.

Pokaż wyobraźnia i kreatywność, można z najbardziej niepozorny kawałek ziemi, aby stworzyć ładne miejsce, aby cieszyć się dobrą resztę.