853 Shares 6399 views

Zioła Kaszel – A Practical Guide

Podczas namnażania większości przeziębienia po przejściu poważną chorobą powikłania kaszel – zarówno na sucho jak i na mokro. W każdej aptece można znaleźć wiele zasobów na tę chorobę. Co do zasady, podstawą wszystkich preparatów są zioła lecznicze. Kaszel z ziołami dom, można to zrobić bez kosztownej terapii lekami. Zbieranie ziół Kaszel szybko odzyskuje zdrowie.

Te unikalne rośliny: kwiaty i trawy z kaszlem zawierają wiele składników odżywczych, które skutecznie zwalczyć chorobę. W leczeniu suchego kaszlu pomóc rośliny o wysokiej zawartości olejków eterycznych. Jeśli kaszel jest mokry, konieczne jest zioła, bogate w polisacharydy: miękną i wyprowadzić flegmy.

Istnieją przepisy, które można używać w domu. Istnieje wiele przepisów kulinarnych, więc wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada, a wszystkie one są zmaga się z tym samym schorzeniem skutecznie. Herbal kaszel – unikalna metoda samoleczenia, a jego skuteczność jest potwierdzona przez praktyce medycznej i jest bezpieczny dla zdrowia. Uwierz mi, trawa zaszkodzić nasze ciała (jeśli jakaś krzywda) jest znacznie mniej niż antybiotyki lub inne leki. Spójrzmy więcej trawy kaszel, które są używane dzisiaj, ich właściwości i metod przydatnych do przygotowania naparów z nich.

1) Jeden z najbardziej ulubionych dzieciństwa oznacza – Mint.

Herbata z liści mięty lub infuzji ziół – ciepłe wspomnienie dzieciństwa. A sama herbata – sprawdzony środek do długotrwałej choroby. Doskonałe narzędzie w walce z poważnymi chorobami: ból gardła, zapalenie oskrzeli, zapalenie gardła.

Przygotowanie zajmie pół godziny, a efekt będzie silniejszy niż można sobie wyobrazić! W tym celu, łyżka mięty łyżka 1 (zostawia razmelchonnyh) zaparte w 250 ml wrzącej wody, pozostawiono do odstania w zamkniętym pojemniku przez 30 min, a wszystkie wywar przygotowane. Następnie dodać bulion ulubionej herbaty 1/3 infuzji lub rozcieńczony wodą. Napój powinien być od trzech do pięciu razy w ciągu dnia. Smaczne i zdrowe – to świetny sposób, aby pozbyć się kaszlu.

2) Matka i macocha słynie wykrztuśny, łagodzi ból w gardle. Wiele z najbardziej użytecznych substancji zawartych w liściach, tak bulion wykonana jest z nimi. Sposób wytwarzania jest prosty: 30 g liści zaparivat 250 ml wrzącej wody, umieszczone dobrej łaźni wodnej i ogrzewa przez 30 minut, ochłodzono i przesączono.

3) Lime Blossom wykazać jego niesamowite właściwości terapeutyczne w leczeniu suchego kaszlu. Ułatwienie odkrztuszanie, lipa herbaty zmiękcza błony śluzowej sprzyja tworzeniu się śluzu i wyprowadza je z ciała. Sposób wytwarzania jest prosty: łyżka suszonych liści wlać do szklanki wrzącej wody, pozostawić na 45 minut, po czym szczep przez kilka warstw gazy. Weź kolor limonki trzeba pół godziny przed posiłkiem. Pół szklanki naparu 4 razy dziennie.

4) bluszcz skrapla śluzu. Podobnie jak u matki i-macocha, kaszel – liści. Więc można gotować: 1 łyżeczka suszonych liści warzonych z wrzącą wodą, sączy, a następnie dodaje do swojej ulubionej herbaty.

5) Igły cedru, sosny, jodły – są nieodzownymi pomocnikami w każdym domu, zwłaszcza jeśli kaszel jest opóźniony. Herbata z igieł zmniejsza zapalenie i ma właściwości wykrztuśne. Przygotuj herbatę w następujący sposób: 2 łyżki. Igły łyżka wypełnione naczynia szkliwa i wlać 500 ml gorącej wody, gotować na małym ogniu przez 20 minut. Filtr i cool. Pić przez cały dzień tak często, jak to możliwe, dodając miód lub maliny i borówki.

6) olejek lawendowy nie jest zastępowany przez inny środek na kaszel. Niekwestionowany mistrz zastępczy nie warto, w przeciwnym razie nie dostać oczekiwanego rezultatu. Korzystanie z olejku lawendowego do inhalacji, pomagasz organizmowi poradzić sobie z kaszlem.

Jest to główny kaszel zioło, które są najbardziej skuteczne leczenie. Mądrość Natury nic nie zastąpi. Korzystać z tych „wolnych lekarzy!