751 Shares 4786 views

Słabe snu grudnichok dzień: przyczyny i sposoby, aby pozbyć się problemu

Zaraz po urodzeniu u dzieci, istnieje wiele problemów, a wśród nich – szef pożądany jeden przyzwyczaić się do zupełnie nowego świata. Na tym tle może dojść do wielu nieprzyjemnych sytuacji, zarówno dla dziecka i jego rodziców.


o śnie

Jeśli kobieta chce zrozumieć, dlaczego złe grudnichok sen dzień, konieczne jest, aby zrozumieć kilka prostych prawd, które dotyczą resztę małych dzieci. Pierwszy – to marzenie każdego dziecka jest inna i nie ma powodu do paniki, jeśli dziecko trzeba spać o wiele mniej czasu niż dziecko sąsiada. Należy zauważyć, że sen niemowlęcia jest lotny, dziś dziecko nie może spać w ciągu dnia, a jutro – na noc. Więc kto wie, co jest lepsze: kiedy dziecko będzie zasnąć w ciągu dnia lub w ciemności.

powód

Tak więc, jeśli nie śpi grudnichok dzień, istnieje kilka najczęstszych powodów, dzięki którym może się to zdarzyć. Po pierwsze, jest to sytuacja niewygodna dla dziecka do spania. Dziecko może być gorąca, jeśli jest zbyt ciepło ubrane lub pokryte, a może być zimno, jeśli sytuacja jest odwrotna. Dziecko może być również niewygodne ze względu na ogromną ilość zbędnych rzeczy w łóżku – koce, poduszki, być może zabawek. To miejsce do spania grudnichka musi być pusty – materac i koc, nic innego. nawet poduszki nie są konieczne do roku dziecka. Innym powodem, dlaczego zły sen grudnichok dni, może leżeć w tym, że on po prostu pełne pieluchy i mokrym.

Przyczyna 2

Co jeszcze może przeszkadzać dziecku? noworodka sen może kolidować z procesów zachodzących w jego organizmie. Jeśli nie śpi grudnichok dni, może on mieć kolkę: bóle brzucha i pęcznieje. Można rozpocząć proces wzrostu zębów – to również bardzo dziecko zakłóca sen, zwłaszcza gdy pierwszy ząb.

powodem 3

Jeśli grudnichok problemy ze snem w ciągu dnia, to może to z powodu niedojrzałości układu nerwowego, takie małe dziecko. Wygrywa overexcited i nie może się uspokoić tak szybko. A kiedy dziecko chce spać, jego ciało jest nadal w stanie wzbudzonym, chociaż oczy są zamknięte, a dziecko jest gotowe, aby przejść do królestwa Morfeusza. Może to znacząco wpłynąć na sen dziecka.

Co robić?

Pierwszą rzeczą do zrobienia – dowiedzieć się, dlaczego grudnichok problemy ze snem w ciągu dnia. A dopiero potem spróbować pozbyć się przyczyny. Ale co można zrobić na podstawie ogólnych wytycznych? Jeśli dziecko nie śpi w ciągu dnia, mama może próbować relaks przy dziecku zasypianie blisko okruchy. Większość rodziców, którzy praktykują łóżko rodzinne, mówią, że ich dzieci nie mają problemów ze snem. Grudnichki także chodzenie spać, więc dlaczego nie spędzić dzień sen na ulicy? Można spróbować na maksymalny otwór komunikacji dziecka, więc to tylko tak mówią, to było wyciąć.

zasady snu

Jeśli dziecko nie śpi w ciągu dnia, konieczne jest wprowadzenie pewnych zasad. Po pierwsze, trzeba opracować tryb uśpienia dla Twojego malucha. Mama może prób i błędów, aby znaleźć idealny czas, kiedy dziecko jest naprawdę zmęczony po południu, a jego ciało jest gotowe do całkowicie wyłączyć. Ponadto, dziecko powinno zawsze spać w tym samym miejscu, materac musi być dość trudne, poduszka dziecko nie potrzebuje. Również dobre dzieci spać w chłodnym pomieszczeniu o normalnej wilgotności. Przestrzegając tych prostych warunków, można zapomnieć o złym śnie dzień z dzieckiem.