471 Shares 7167 views

Co oznacza lol. Młodzieniec i komputerowy slang

Rodzice mają trudniejsze chwile zrozumienia swoich dzieci ze względu na specjalny slang komputer, który się pojawił, chociaż kiedyś mówili językiem hipisów i nieformalnych, których nie rozumieją dorośli. Teraz tworzy się wiele słowników, które wprowadzają nas do nowych zwrotów i zwrotów, co znacznie ułatwia życie wielu, a mamy nadzieję rozszerzyć nasze horyzonty.


Połączenie liter "lol" jest często słyszane w rozmowach młodych ludzi i występuje w czatach internetowych. Porozmawiajmy o tym, co oznacza lol dzisiaj. Skąd pochodzi to słowo?

Znaczenie lol

Ta kombinacja liter jest skrótem całej frazy w języku angielskim i oznacza "dużo śmiechu" (dużo śmiechu). W ten sposób użytkownicy internetu emitują swoje emocje drogą korespondencji, a nie emotikony i inne znaki, które mogą również narysować uśmiech lub śmiech :-), :-D, ;-)), i tak dalej.

Naturalnie, rosyjskojęzycy użytkownicy internetu nie zawsze pisują "lol", ale używają swoich krajowych listów i wyglądają tak: LOL (bardzo śmieszne), lol (śmieszne) i taka mutacja "ololo", co oznacza lol, ale już jako kpina, Ironia i sarkazm.

Wszystko to nic innego jak żargon internetowy, specjalny język, który nie zawsze jest zrozumiały dla osoby dorosłej, zwłaszcza gdy cały słownik komputerowy jest używany, stworzony przez założycieli serwisu Upaşka.ru i zwykłych obywateli naszego rozległego kraju. Wszystkie arcydzieła rosyjskiego żargonu internetowego można przeglądać w oryginalnym słowniku utopii "Onotolitsa".

Inna sprawa o tym, co oznacza lol

Znając zamieszanie języka angielskiego, nic dziwnego, gdy to słowo ujawnia kilka znaczeń, które mogą być przydatne dla ciebie pewnego dnia. Według słowników slangu, wartość lol ma wiele, ale nie daleko od oryginału, czyli śmieszności.

  • Prosta osoba, bezwartościowa, niekompetentna, niezdyscyplina, głupia, co oznacza lol w kręgach naszego społeczeństwa.
  • Śmiech nad kimś lub bezgłośny śmiech.
  • Osoba, która rozumie coś, głupca znaczy lol, co jest bardzo podobne do słowa "loh", ale nie tak obraźliwe, zwłaszcza gdy nie wiesz, jakie znaczenie ma ta wartość, bo też mówią "lol" o głupich, wesołych osobach, duszy firmy .
  • I oczywiście nie zapominaj o wyrażaniu emocji poprzez słowo lol, co oznacza śmiech, gorący śmiech do brzucha rezi.

Po długim poszukiwaniu znaczenia słowa "lol" można dojść do wniosku: w końcu słowo pojawiło się, że samo w sobie ma tak wiele znaczeń, że nie jest jasne, czy wziąć pod uwagę, czy nie. Moim zdaniem wszystkie tradycje języka rosyjskiego są przestrzegane: słowo ma kilka znaczeń, czasami zupełnie odwrotnie. Powiedzmy, jak zielona pietruszka i zielony dolar. Teraz możesz otwarcie powiedzieć, że człowiek działał głupio, ale nie naruszył go w tym samym czasie i nie wołał do obtuse, ale tylko wymawianie "lol".

Można by pomyśleć o tym, że takie słowa mogą przynieść pokój całym świecie, ale dobro i sprawiedliwość są zawarte nie tyle słowami, co w akcie serca. Więc niech twoje życie ma więcej śmiechu, a jeśli chcesz wyrazić swoje emocje dzięki komputerowym slangom, wtedy śmiejesz się ze swami: ololo, towarzyszami i lol!