471 Shares 7185 views

Arclight: dlaczego potrzebujemy i gdzie uzyskać

W grze „World of Warcraft”, liczba różnych przydatnych przedmiotów jest po prostu niemożliwe do znalezienia. Jednym z nich jest Arclight, który jest po prostu niezbędna dla tych graczy, którzy studiują inżynierię.

Jak uzależnić

Arclight się po prostu do tych wszystkich, którzy mają zawód, „inżynierii”, podobnie jak dla innych graczy jest rzecz bez wartości. Wystarczy przeanalizować przepis, a dostęp do niej jest już otwarta na poziomie dziesiątym. Po tym musimy znaleźć sześć barów rudy miedzi. Można je kupić na aukcji lub tworzyć własne, jeśli zostanie wybrany na drugą górnictwie zawodu. Jeśli tak, to warto wybrać i uruchomić na miejscu 1-10 poziomach, gdzie znajdują się przewody miedziane. Zaopatrzyć się w rudzie w wymaganej ilości, a jeśli nie jest receptą na sztabkach można je utworzyć. Po otrzymaniu składników może być umacnianie Arclight i przejść do dalszego studiowania inżynierii.

Opis i używać przedmiot

Arclight wyglądem przypomina klucza bez pewnej wielkości. Konieczne jest, aby wyposażyć postać, gdy będzie on tworzyć różne obiekty przy użyciu umiejętności technicznych. Przedmiotem ma sześć punktów obrażeń, ale używać go jako broń nie jest zalecane. Aby utworzyć narzędzia wymagane jest posiadanie umiejętności pięćdziesiąt jednostek wskazanych powyżej zawodzie. Doświadczeni gracze powinni wybrać gnomicki scyzoryk, który dodaje 10 jednostek do umiejętności trzech klasach. Obejmuje ona również szczelinową Micro-regulacyjnej i Arclight.

Gdzie można dostać ten element, użytkownik będzie wiedział, czy to jest odwiedzany przez zawodu nauczyciela. Jeśli istnieją 350 punktów umiejętności w inżynierii otworzyć ten przepis, a gracz będzie mógł korzystać ze wszystkich jego zalet. Jest to funkcja ożywienia sojuszników, co jest bardzo przydatne dla postaci bez podobnych wbudowanych umiejętności (zbójeckie, Mag, czarnoksiężników i inne).