756 Shares 4765 views

Przegląd filtr "AQUAPHOR Trio Norma"

Głównym celem każdego systemu uzdatniania wody – efektywne usuwanie zanieczyszczeń. Odnosi się to również do filtrów kuchennych. Oczyszczania wody, powinny być zachowane we wszystkich szkodliwych substancji , które przychodzą do nas przez rury zardzewiałe. Czysta woda pitna przyczynia się do zdrowego organizmu. Dlatego filtry kuchenne są niezbędnym elementem w każdym domu. Spójrzmy na wszystkich swoich zalet na przykład oczyszczania wody AQUAPHOR Trio „Norma”.


Dlaczego „AQUAPHOR”?

Ta firma posiada od dziesięcioleci zaangażowanych w rozwój i poprawę miejskich systemów uzdatniania wody. W związku z tym, technologie uzdatniania wody są najskuteczniejsze wśród podobnych firm.

cecha

Ze względu na duże doświadczenie w dziedzinie systemów uzdatniania wody do tej pory filtrów marki są najbardziej popularne wśród obywateli rosyjskich. Filter „AQUAPHOR Trio” spełnia wszystkie normy i wymagania wysokiej jakości oczyszczania wody. Poza tym jest bardzo wygodny w użyciu, ponieważ nie zajmują dużo miejsca w kuchni. Ten oczyszczające jest w stanie szybko i skutecznie oczyszczać wodę chloru, sole metali ciężkich i innych substancji zanieczyszczających. Wszystkie materiały użyte w konstrukcji systemu, są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i życia ludzi.

metoda filtrowania

Czystej wodzie pitnej jest przez filtrację wieloetapowego. Brudna woda z kranu przepływa przez specjalny kolby filtracyjnej, która składa się z wymiennych wkładów. zawierają węgla aktywnego oraz wiele innych materiałów, które zapewniają skuteczne oczyszczenie wody. Na wyjściu otrzymujemy płyn, który można pić nawet bez gotowania. A jeśli to wlać wodę do czajnika, można całkowicie zapomnieć o skali utworzonego na jego ściankach.

Oczyszczacz wody „AQUAPHOR Trio Norma” ma wiele zalet, wśród których są skuteczne czyszczenie następujących zanieczyszczeń:

  • wybielacz;

  • rdza;

  • metale ciężkie;

  • szkodliwych bakterii ;

  • Ołów (metal ten jest szczególnie szkodliwe dla ludzi);

  • fenol;

  • pestycydów.

Źródło i oczyszczanie stawka

System uzdatniania wody „normą Aquaphor trio” zdolny do filtrowania wody w ilości dwóch litrów na minutę. Plony w przeliczeniu na filtrowanie sześć ton wody. Oczywiście, wodomierz za filtrem nie jest ustawiona, dlatego producent zaleca, aby wymienić pojemnik co najmniej raz w roku.

Kłopot woda

Według badań, filtr jest w stanie skutecznie oczyścić jeszcze mętną wodę z niebezpiecznymi substancjami, rozmiar cząstek 0,85 mikrometrów. Kupnem tego urządzenia, na pewno będzie z pewnością pić wodę pitną, naprawdę oczyszcza z substancji szkodliwych.

wniosek

Woda – źródło życia. Jeśli chcesz mieć dobre zdrowie i dobrą odporność, pić tylko wodę oczyszczoną. To zapobiega rozwojowi szkodliwych bakterii, poprawia kondycję i poprawia nastrój. Ponadto, herbata z tej wody będzie dużo smaczniejsze. Jeśli zdecydujesz się kupić filtr „AQUAPHOR Trio Norma” – jesteś na dobrej drodze!