827 Shares 3665 views

Porady aspirujące gospodyni, jak gotować bakłażany w piekarniku

Berry bakłażan – tak, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie jest warzywem – przyszedł do nas z Indii. Niemniej jednak, że zakochał się w naszych ludzi, a doskonale zakorzeniła się w naszych ogrodach, że gdyby ludzie kochający nazwę „drobne”. Przygotować je na różne sposoby: przeważnie smażone lub pieczone. Ale w sinenkie patelni mają nieprzyjemną właściwość absorbowania tłuszczu. Rezultatem jest smaczne, ale bardzo niezdrowe (dla substancji rakotwórczych) i destrukcyjne, aby dowiedzieć danie. Tutaj patrzymy na kilka sposobów, można gotować w kuchence oberżyny. Można go upiec całość cienki „podkładki” lub gulasz z innymi warzywami.


Ale bez względu na to, co zostało wykonane z tego dużych podłużnych kolorowych jagód, ważne jest, aby wiedzieć, niektóre z ogólnych zasad jej gotowania. Ten bliski krewny trucizny jagoda jest także utrzymywane gorycz, a zadaniem każdej gospodyni jest, aby ją usunąć. Dlatego nasz pierwszy krok na drodze do jak gotować w Bakłażan piekarnikiem, przetnie go na kawałki i solenie. Jeśli idziesz do sinenkie piekarnika całkowicie, wystarczy przeciąć wzdłuż na połówki owocu. Ostrożnie plastry posypać solą i pozostawić na 20 minut, a następnie pół godziny.

Niektóre gospodynie, którzy nie wiedzą, jak gotować bakłażany w piekarniku, czyste owoce, takie jak squash. To jest złe. Skórka powinna być pozostawiona (jedynym wyjątkiem jest komórka i gulasz warzywny), ale jeśli mały niebieski przejrzałych, trzeba usunąć je z rdzeniem z nasion. Ale w zasadzie, spróbuj użyć młodych owoców z błyszczącą błyszczącej skóry i zielonym ogonem. Do owoców pochłoniętej podczas smażenia tłuszcz tak niskie, jak to możliwe, umieścić je w czasie solenia prasy. Jednak po spłukać w zimnej wodzie – przemyć i soli oraz goryczy.

Kolejna sztuczka dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak gotować w piekarniku pyszne bakłażana, jest zdolność do podejmowania jagody przestać chłonąć olej. Na przykład, jeśli jesteś zdecydowany smażyć sinenkie przed pieczeniem z warzywami lub serem, wziąć Patelnia z powłoką nieprzywierającą, a jeśli ktoś nie jest w gospodarstwie, kawałki rolka bakłażana pokryta osolonej mąki.

Zacznij przygotować każdy produkt powinien być prosty przepis. Więc całe bakłażany upiec w piekarniku. Czosnek nie może wyciąć bardzo drobno. Obierać małe niebieskie dziury czubkiem noża w kilku miejscach i nashpiguem otwory plasterkami czosnku. Kładziemy bakłażana z grilla lub napisu na patyku. Berry „dojrzałe”, aż będą gotowe za pół godziny na węglach, a nawet mniej piekarnik. Jeśli piec trochę niebieski w rondlu na 5-10 minut przed wyłączeniem piekarnika, posypać je tartym serem. Poczekaj, aż złote pachnące „cap”.

Kolejny prosty przepis na bakłażana w piekarniku – nadziać je czymś. Przejrzał mięsa mięso szlifierka, tofu, warzywa, puree z czosnkiem i kolendrą, grzybami, czosnkiem i orzechami – wszystko dostosowane do nadzienia. Jednak należy pamiętać, że mały niebieski gotować szybciej niż samego mięsa mielonego. Dlatego też, muszą one być wytwarzane oddzielnie i połączenie jest już w końcowej fazie wytwarzania. Spróbujmy się gotować to danie kwaśnej śmietanie, adzhika (musztarda lub krople). Napełnić bakłażana mieszaniny i piec w temperaturze 180 ° C przez około 20 minut.