669 Shares 9097 views

Jak wstawić obraz w „Classmates” dla dobrej rozmowy,

Dla bardziej żywy i ciekawy dialog na wielu portalach internetowych i portalach społecznościowych, można użyć grafiki (emotikon) i wstawić zdjęcia. „Koledzy” oferuje swoim użytkownikom szereg płatnych usług, za pomocą którego można rozmawiać teraz bardziej kolorowe Internecie. Aby wysłać wiadomość z grafiką trzeba kliknąć w menu „Widok” i wybierz odbiorcę. Obrazy dla „Classmates” bez zapłaty nie może być załadowany. Wynika to z faktu, że społecznościowy jest przestraszony postępowanie dotyczące praw autorskich. Każdy obraz w Internecie może mieć ograniczenia dotyczące użytkowania.


Jak wstawić obraz w „Classmates”

W celu zapewnienia komunikacji z przyjaciółmi był bardziej żywy. wraz z wiadomości tekstowych może być wprowadzony nie tylko zwykłych obrazów jak emotikony, ale także animowane obrazy. Witryna jest funkcją „płatne usługi”, który pozwala na dokonywanie prezenty dla znajomych, wysyłać zdjęcia, dostosować swój profil, ustaw wysoką ocenę. Każda usługa dostarcza sekwencję działań. Zrób zamknięty profil w sekcji „Ustawienia”, który oferuje opcje płatności. Aby umieścić „5+”, trzeba otworzyć zdjęcie znajomego, kliknij na oceny i wybrać najbardziej dogodny sposób płacenia. Prezenty wybiera się w odpowiednim dziale. Możliwość wysłania zdjęć i animowane emotikony pojawiają się, gdy płacisz za usługę „więcej uśmiechów”. W „Wiadomości” poprzez wysłanie zwykłego listu do adresata wybrać opcję „więcej uśmieszków”, płacić za usługi i cechami użytkowymi. Pozostaje dowiedzieć się, jak wstawić obraz w „Classmates”. Po pomyślnej aktywacji funkcji dodatkowych opłat animacje są dostępne dla Ciebie. Teraz, wysyłanie wiadomości, można otworzyć pozycję obok pola wprowadzania tekstu i wybrać proponowane przez tamtejszych obrazów opcje. Tutaj można znaleźć wiele obrazów, które są podzielone na „popularny”, „nowy”, „kulki» i «My uśmieszków”. Płacenie funkcyjnych „więcej emotikonów”, będzie w stanie zaoferować własną wersję animowanych obrazów. W Internecie istnieje wiele stron, które oferują użytkownikom „koledzy” grafiki. Aby z nich korzystać, trzeba wybrać ulubioną, dostać im kod i wklej „Więcej buźki” do swojej strony. Wiele odmówić płatnych usług i znalezienie innych sposobów dywersyfikacji wiadomości.

Jak wstawić obraz w „kolegów” oryginalny sposób

Zdjęcia można narysować znaki na klawiaturze i bezpłatne emotikonów. Bardzo oryginalne obrazy uzyskane i wzory. Oczywiście, nie są tak jasne, jak animacja jest usługą płatną, a proponowane tereny obrazów z napisami. Jednak ta metoda – to jeden z wariantów projektowych swoich stanowiskach. Kwestia, jak wstawić obraz w „Classmates”, rozumiemy, to wybrać to, co jest najbardziej odpowiednie i cieszyć się przyjemną współżycia.