894 Shares 5838 views

Wspaniały baldachim z rękami na łóżku księżniczki

Każda mała dziewczynka marzy o zostaniu księżniczka. Nawet po to rośnie i zmienia się w pięknej, młodej kobiety, sen pozostaje. W poszukiwaniu swojego księcia są dni, miesięcy lub lat. I zachować wiarę w duszy bajka staje się coraz trudniejsze. Pomoże to w szczególnej sytuacji. Obowiązkowa atrybutem każdej księżniczki – jest łóżko z baldachimem. Dlatego też, jak zrobić baldachim z rękami, powinien wiedzieć każdy koronowanych głów.

Nowoczesne producenci mebli oferują ogromną gamę specjalnych łóżkach ze specjalnymi łącznikami do baldachimu. Każdy z tych modeli jest dość drogie i nie każdy może sobie pozwolić, aby go kupić. Przyjrzymy się bardziej oszczędnego oknie opcji dla księżniczek. Do tego pasuje do każdego łóżko, które masz w domu. Mamy tylko zrobić baldachim na swoje ręce.

Należy skupić się mocowania. Istnieje kilka opcji do produkcji okapu baldachim.

  • Przywiązują do łóżka cztery zakrzywione filaru i podłączyć je do górnej części ramy. Pociągnąć za sznurek, do którego przywiązujemy baldachim z rękami w postaci zasłon.
  • Kup w sklepie elastyczne gzyms do łazienki wymagane długości i dołączyć go do sufitu, po kształcie łóżka. Fix gotowy baldachim.
  • Wziąć zwykły folia lub kawałek rury wykonanej z metalu. Wkręcić w specjalnym Żyrandol sufit Hook. Nawleczone na rurze usieciowanej baldachim z rękami. Odchylić w pierścień łączący końcówki z kawałek rury o większej średnicy. Zawiesić obręcz do sufitu przy użyciu sznurów lub łańcuchów dekoracyjne.

Biorąc pod uwagę różne opcje na jak zrobić baldachim nad łóżkiem, należy rozważyć wagi użytego materiału. To określenie sposobu mocowania. Sew falbany może być z dowolnej tkanki. Odpowiednie Kristalon tiulu, szyfon, jedwab, siatki lub każdy cienki materiał. Aby rozpocząć, będziemy obliczać potrzebną ilość tkanki. Aby to zrobić, są pomiaru wysokości korony przyszłości i całej stronie łóżka, będzie zamknięcie.

Weźmy na przykład standardowego formatu Podwójna metrów 2.1h1.5 i sufit wysokość 2,8 m w pomieszczeniu. Umieszczenie wezgłowie łóżka do ściany i chcąc pokryć jej łóżko z baldachimem z trzech stron, mamy 5,7 metrów tkaniny długość wiązania, do którego potrzeby dodać kolejne 1,5 – 2 metrów za darmo dostosowane dopasowanie i niewielki draperii. Do produkcji czaszy musimy 7,5-8 metry Szerokość szyfonu 3 metrów. Nie jest konieczne, aby producenci jednoczęściowy baldachim. Znacznie bardziej interesujące będzie wyglądać podzielić na 3-4 części, ozdobione falbankami na krawędziach bocznych i ozdobnymi szwami.

Dolna krawędź materiału jest przyszyta lub leczenia rurowych. Górna krawędź klamry i przyszyć specjalnej plecionki do zasłony. Panele boczne sekcje dowolnym wybranym sposobie przetwarzania. Dekorować baldachim poprzez koraliki nitek lub wstążek piękne kolory. Jest zawieszony baldachim do załączników i cieszyć się z łóżka królewskie.

Każda mała księżniczka musi być odpowiednie łóżko od urodzenia. Dlatego też, jeśli czekasz na uzupełnianie w rodzinie, a następnie uszyć baldachim na łóżeczku z rękami. Specjalne mocowanie można kupić w sklepie Every dzieci. Jest on mocowany po obu stronach grzbietu do boku łóżeczka.

Nie słuchaj tych, którzy uważają baldachim odpylacza dzieci. Pomoże zamknąć łóżeczko z dzieckiem z promieni światła w czasie snu i chronić dziecko przed owady latające w lecie. Jeśli dbasz o tyle kurzu, mycie baldachim nie rzadziej niż raz w tygodniu. Jest to dość łatwe do usunięcia i zamocować w miejscu i maszyny maszyna jest w każdym domu.

Podczas szycia czaszy uniknąć dzieci stosując małe elementy, które mogą spaść (koraliki, guziki). Ozdobić go z wielobarwnej wstążkami, aplikacjami, falbanki i stosując kontrastowe kolory. Pamiętaj, że na spokojny sen dziecka wykończenie szopki powinny być dokonywane wyłącznie z tkanin delikatnych kolorach.